Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Някой беше коментирал под снимката на Галена -  чалга :) и три пендела. Тя го е изтрила мизерницата. Защо ? Да не би да е излъгал човека ???

Защо реши, че Галена го е изтрила?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Някой беше коментирал под снимката на Галена -  чалга :) и три пендела. Тя го е изтрила мизерницата. Защо ? Да не би да е излъгал човека ???

В случая е права, какво значи чалга, предполагам става въпрос за снимката от Златна игла. Галена изглежда точно обратното на чалга на нея и дрехите са супер, много ме дразни като ми запишат така с клишета сякаш те са постигнали нещо изобщо. И това е масово, дори не се е поинтересувал сигурно коментиращия какво е Beyond, всичко им е чалга на някои. Ако беше някоя от Михаелите или Мария Илиева, бяха да залеят с похвали и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Born to Die каза:

В случая е права, какво значи чалга, предполагам става въпрос за снимката от Златна игла. Галена изглежда точно обратното на чалга на нея и дрехите са супер, много ме дразни като ми запишат така с клишета сякаш те са постигнали нещо изобщо. И това е масово, дори не се е поинтересувал сигурно коментиращия какво е Beyond, всичко им е чалга на някои. Ако беше някоя от Михаелите или Мария Илиева, бяха да залеят с похвали и т.н.

Не видам никакви Михаели или Марии тук

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Галин ще има макс 2.3М за месец. Честито за провала! 🥳

 

Докато беше фен на Галена и я споменаваше в песните си кариерата му беше по-успешна. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

Ужасен нос …супер неестествен

 

5e1319ab18c77315d8f865d8

На мен пък вече ми харесва. В Пиян си беше баш като извънземното, да. Не знам дали се научиха да я гримират, дали просто се дооформи или какво, но определено не е като в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...