Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Born to Die каза:

Това беше прецедент за сутрешно предаване и като цяло Гала в цялата си история не е изпадала в такава истерия, като хвърля сценария ми е любимо, горката Гергана помня, че го гледала в този момент и не могла да спре да реве, ужас. Изобщо тези моменти, когато такива неща правеха впечатление и се говореха с месеци, ми липсват, сега всичко е в такива крайности, вече не би се забелязало. Само от време на време Андреа, Райна или Джена могат да те скандализират като единствени останали кралици.

Гала looks like kuku.

Ето и продължението на драмата.ЦЪК

  • Like 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Горкото, наистина... на цели четирима има да угоди! 

Счетоводителката Айфони подарява на феновете си,а ние от Джен тийм сме далеч по-скромни.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Счетоводителката Айфони подарява на феновете си,а ние от Джен тийм сме далеч по-скромни.

На нас и един поглед ни стига, най-големия подарък.

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тоя Цитиридис спомена само Коце за утре, а не каза и за Меди. Какъв кретен.

Не стига,че Коце ще му прави рейтинга утре, ами и не признава, че утре ще има гост благодарение на Коце. И след това участие в Пловдив за Коце. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Защо тоя Цитиридис спомена само Коце за утре, а не каза и за Меди. Какъв кретен.

Не стига,че Коце ще му прави рейтинга утре, ами и не признава, че утре ще има гост благодарение на Коце. И след това участие в Пловдив за Коце. 

Танче, знаеш ли, че Коце и Меди имат връзка? А Надя дали знае?

И вампира пак дебне отдолу. Преслава, ти ли си?

  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

На нас и един поглед ни стига, най-големия подарък.

@meleto да организира рождения ден на форума на участие на Джена. Получавам оргазъм само при мисълта,че Джен ще ни поздравява цяла нощ.🤗

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Танче, знаеш ли, че Коце и Меди имат връзка? А Надя дали знае?

И вампира пак дебне отдолу. Преслава, ти ли си?

Коце и Меди като ги гледам са си станали големи приятели. Меди се вози в колата му вече гледам, излизат си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

 

И вампира пак дебне отдолу. Преслава, ти ли си?

Всичко отговаря честно казано. Посочила е за любима песен през 2017 Тук жена му пази и че телефонът й звъни с Лейди Гага,а както знам те двете ще записват дует.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

 

Screenshot-20200210-233333-Chrome.jpg

  • Haha 4
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Всичко отговаря честно казано. Посочила е за любима песен през 2017 Тук жена му пази и че телефонът й звъни с Лейди Гага,а както знам те двете ще записват дует.

Ма ти виж и никнейма как отговаря на нейната сегашна визуализация! Край, разконспирирахме този така потаен, но пък редовно четящ ни профил! В такъв случай имам едно въпросче към теб, уважаема Прес и то звучи така: Do you know bagata?

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Коце и Меди като ги гледам са си станали големи приятели. Меди се вози в колата му вече гледам, излизат си. 

Че какво ще прави Меди в колата му? В главата ми се въртят 3 варианта, 2 от които са напълно реални. 😲

  • Haha 3
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Ма ти виж и никнейма как отговаря на нейната сегашна визуализация! Край, разконспирирахме този така потаен, но пък редовно четящ ни профил! В такъв случай имам едно въпросче към теб, уважаема Прес и то звучи така: Do you know bagata?

Че какво ще прави Меди в колата му? В главата ми се въртят 3 варианта, 2 от които са напълно реални. 😲

Меди дали наистина е гей?? Никой ли не знае някаква мръсна клюка за този?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Меди дали наистина е гей?? Никой ли не знае някаква мръсна клюка за този?

Много ми е нежен на мен, като и брат му не му отстъпва в тази категория. Трябва да питаме Сашка ангелчето, нали му се водела продуцент според чичо Фокс.:1000(29): 

@zai4eto82 Позна ли ги тези?

 

4D8BE083-4ACC-4DD4-8CD5-73213462A268.jpeg

  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Ма ти виж и никнейма как отговаря на нейната сегашна визуализация! Край, разконспирирахме този така потаен, но пък редовно четящ ни профил! В такъв случай имам едно въпросче към теб, уважаема Прес и то звучи така: Do you know bagata?

Че какво ще прави Меди в колата му? В главата ми се въртят 3 варианта, 2 от които са напълно реални. 😲

Не знам. Днес и Коце  и Меди са качили клипчета как двамата се возят заедно с Велислав и Меди снима в колата, а Велислав имитира пак Бойко Борисов пък Коце се прави на негов шофьор. После са ходили да хапнат сладолед. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Амброжка. каза:

Много ми е нежен на мен, като и брат му не му отстъпва в тази категория. Трябва да питаме Сашка ангелчето, нали му се водела продуцент според чичо Фокс.:1000(29): 

@zai4eto82 Позна ли ги тези?

 

4D8BE083-4ACC-4DD4-8CD5-73213462A268.jpeg

Клетата Боровинка пак не изкара късмет.😥

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Beat. каза:

Ужаст, наша Дора да не заработва с кръжоци по фотошоп? Изопщо, 

image.jpeg.7b3508437af6429fbc29fc2c4ec3a3e9.jpeg

И отиваме да се молим на иконите ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Предвид, че българският не му е майчин, мисля, че пише чудесно :pepsi: (Willy може да объркаш някоя и друга точка в моя полза в Чалгавизия, мерси)

Това някаква шега ли е? Какво значи "не му е майчин"? При тях е същото с кой и кого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Born to Die каза:

Това беше прецедент за сутрешно предаване и като цяло Гала в цялата си история не е изпадала в такава истерия, като хвърля сценария ми е любимо, горката Гергана помня, че го гледала в този момент и не могла да спре да реве, ужас. Изобщо тези моменти, когато такива неща правеха впечатление и се говореха с месеци, ми липсват, сега всичко е в такива крайности, вече не би се забелязало. Само от време на време Андреа, Райна или Джена могат да те скандализират като единствени останали кралици.

Канена ли е някога след това?

 

От Търговище до София не са 400 км.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

@Kitty  здравей мила,къде се губиш? Откога те чакаме тук! Махай се от Калдата и идвай тук.

Може ли да не издавате къде имам регистрации?:1000(15):

Имам проблем с компютъра и затова кисна там. А и не ми се занимава тук, много изпростяхте, тук я няма атмосферата от форума на телевизия "Планета" - приятелска, добронамерена, интелигентна и интелектуална. Тук обсъждате глупости. А на мен ми липсват обсъжданията на текстовете на песни, музиката и аранжиментите, видеоклиповете, концертите, турнетата, изявите на звездите по страниците на вестниците и списанията и в радиото и телевизията, фотосесесиите и визиите, но не по клюкарско - присмехулния начин. Липсва ми времето, когато никой не обръщаше внимание на жълтурите и клюките, когато българската музика беше предпочитана пред чуждата, когато имахме самочувствие като нация.

Липсват ми сериозните теми за обсъждания, помня как през 2007 обсъждахме сериозни неща - съчувствахме на Слави за здравословния му проблем с очите, следяхме развитието по случая с медиците в Либия, коментирахме учителската стачка и как тя се отразява на учениците........... Имаше ученически раздел и теми за взаимопомощ по различните учебни предмети, всички пишеха на правилен български  език, без лигни и глупости, имаше уважение, сериозност...........

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

. Тук обсъждате глупости. А на мен ми липсват обсъжданията на текстовете на песни, музиката и аранжиментите, видеоклиповете, концертите, турнетата, изявите на звездите по

Моля ?!? Тук от над половин година се коментират текстовете на Джена!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, само в миналото живееш. След 10 години ще разказваш как ти липсва Мемендреа.

 

А какви текстове, музика и клипове да коментираме? Не виждаш ли, че всичко е една помия?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kitty каза:

Може ли да не издавате къде имам регистрации?:1000(15):

Имам проблем с компютъра и затова кисна там. А и не ми се занимава тук, много изпростяхте, тук я няма атмосферата от форума на телевизия "Планета" - приятелска, добронамерена, интелигентна и интелектуална. Тук обсъждате глупости. А на мен ми липсват обсъжданията на текстовете на песни, музиката и аранжиментите, видеоклиповете, концертите, турнетата, изявите на звездите по страниците на вестниците и списанията и в радиото и телевизията, фотосесесиите и визиите, но не по клюкарско - присмехулния начин. Липсва ми времето, когато никой не обръщаше внимание на жълтурите и клюките, когато българската музика беше предпочитана пред чуждата, когато имахме самочувствие като нация.

Липсват ми сериозните теми за обсъждания, помня как през 2007 обсъждахме сериозни неща - съчувствахме на Слави за здравословния му проблем с очите, следяхме развитието по случая с медиците в Либия, коментирахме учителската стачка и как тя се отразява на учениците........... Имаше ученически раздел и теми за взаимопомощ по различните учебни предмети, всички пишеха на правилен български  език, без лигни и глупости, имаше уважение, сериозност...........

Ние не сме виновни, че тези неща вече на практика НЕ СЪЩЕСТВУВАТ! България си отива, с това и много от нещата, от чисто развлекателен тип, които по-късно се превръщат в  мил спомен също. Освен това, отдала си се изключително много на ностагията по отминали времена, научно доказано е, че чрез филтъра на носталгията всичко изглежда по-хубаво отколкото реално е било, както каза DarkChild, когато сегашните времена се превърнат в далечно минало, вероятността да ти липсват по същия начин е огромна. Такива емоции граничат с илюзия, ако анализираш по-задълбочено споменкте си ще се увериш, че и тогава нещо не ти е допадало, имала си грижи от всякакъв вид и като цяло нищо не е толкова розово колкото е в спомените ти. Пробвай да се насладиш на това, което имаш сега докато е време!  И помни - Аман, аман! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...