Jump to content



Топ 50 песни на 2019 година


Препоръчани коментари

преди 4 минути, asylum каза:

Какви опити за манипулации, бе, палячо? Половината форум се кефи на тия песни, а ти ги изключваш ей така. Да ти пукне дано шибаната класация! ДА ПУКНЕ! 

Успокой се!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова с толкова успешна година, а е без нито една песен в топ 50 до тук? Е, дано да е в топ 20, но се съмнявам, повечето от гласувалите не я харесват.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

Теди Александрова с толкова успешна година, а е без нито една песен в топ 50 до тук? Е, дано да е в топ 20, но се съмнявам, повечето от гласувалите не я харесват.

"Най-боли ме" няма как да я няма. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Теди Александрова с толкова успешна година, а е без нито една песен в топ 50 до тук? Е, дано да е в топ 20, но се съмнявам, повечето от гласувалите не я харесват.

Имаше малшанса да е 51-ва с Давай на диджея. Иначе предстои да видим дали ще я има в топ 20. :ninja:

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gadinata каза:

Теди Александрова с толкова успешна година, а е без нито една песен в топ 50 до тук? Е, дано да е в топ 20, но се съмнявам, повечето от гласувалите не я харесват.

Те Клеа и Мая Нури прецакаха та Теда Ломска. Моля те

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Както е казала Мимчууу9 - Оле мале ме тресе! К'во е станало тука докато най-спокойно си броех вотове на първата страница.🤷‍♂️

Няма нужда да броиш - за разлика от едни 7 човека(от 43-ма гласували), които решиха да се правят на интересни, аз нямам нужда да манипулирам нищо и ще пусна абсолютно пълните резултати след като обявя победителя.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Няма нужда да броиш - за разлика от едни 7 човека(от 43-ма гласували), които решиха да се правят на интересни, аз нямам нужда да манипулирам нищо и ще пусна абсолютно пълните резултати след като обявя победителя.

Е, нали във всеки отделен пост с разни песни отбелязваш колко души са гласували? Защо ще си играеш два пъти? Черна каса ли държиш?

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Няма нужда да броиш - за разлика от едни 7 човека(от 43-ма гласували), които решиха да се правят на интересни, аз нямам нужда да манипулирам нищо и ще пусна абсолютно пълните резултати след като обявя победителя.

Нее далеч от това. Никъкво съмнение нямам. Просто ми беше интересен резултът на 2-3 песни и не издържах да разбера предварително.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Е, нали във всеки отделен пост с разни песни отбелязваш колко души са гласували? Защо ще си играеш два пъти? Черна каса ли държиш?

 

Е, имам пълния екселски файл, защо да не го пусна?

Иначе е малко смешно зрял мъж да се държи като в детската градина. Как пък ти се занимава да ми дадеш 40 минуса?

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Ти се държиш като в детската градина, като изключваш по твое усмотрение песни, които не харесваш, въпреки че много хора им се кефят от сърце. Освен несправедлив, обичаш и да потискаш чуждата радост! Помисли сам за обидна квалификация за себе си, от мен имаш клетва.

 

Ще пиша на Клеа, че въпреки всичко народа я обича. ?<3

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този хейт към Senhor? Момчето е отделило тези две песни с различни награди,защото повечето казват че ги кефят на шега,а Джиги го прави за реакции,защото той живее за това все пак. Обичайте се и по-спокойно.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Какъв е този хейт към Senhor? Момчето е отделило тези две песни с различни награди,защото повечето казват че ги кефят на шега,а Джиги го прави за реакции,защото той живее за това все пак. Обичайте се и по-спокойно.

Добро утро! Сега ли разбра

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

От тази песен се сещам за играта "Маскираният певец", която преди направих.

И там стана същото. Явно ви е навик да осирате всяка тема.

Мен темата ме кефеше. Даже мислех да ти пиша да я пуснеш пак

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Е,ти не си труден за разгадаване. Лошото е,че въпреки всичките ти усилия пак си с най-малко репутация от всички редовно пишещи.💁‍♂️

Айде бутай си количката.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

А ти избръсна ли дупето както те е попитал един сервитьор на морето?:whistling:

Хайде спирам със спама. Искам да кажа,че темата е супер и трябва да сте благодарни на @Senhor че си отделя от времето,за да прави нещо във форума. Имайте уважение към чуждия труд.

Крайно време е да се спасяваш, че детето реве и се чува чак у нас

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Senhor каза:

Е, имам пълния екселски файл, защо да не го пусна?

Иначе е малко смешно зрял мъж да се държи като в детската градина. Как пък ти се занимава да ми дадеш 40 минуса?

Смешно е как зрял мъж е решил да прескочи обективността, само защото някакви си песни не му изнасят, харесват или квото там те тресе. 

Жив и здрав ти пожелавам, както и Данито да ти хакне компютъра и да ти изтрие папката с графиките на Анелия. 

#самоистинскитепобедителки

 

 

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked this Тема
  • Fast unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...