Jump to content



Нови модератори (01.2020-06.2020)


Препоръчани коментари

Здравейте!

Както обещах, ще има мандатност от 6 месеца за позиция "модератор". Кандидатствайте! Темата ще се самозаключи на 28.11.2019. Гласуването на кандидатурите ще продължи две седмици (29.11-13.12).

Мандатност

Край на властта по подразбиране. Ако досега даден потребител е бил модератор години наред, със спорни заслуги, оттук нататък няма да има такова понятие като "модератор завинаги".

Не е титла, а задължение

Титлата ви може да е Модератор, но позицията не те определя. Човекът определя позицията, а не обратното. Трябва да разберете, че заставайки на ръководна функция във форума и в живота, трябва да мислите как да помагате на другите, как да помагате на средата, а не да раздавате власт и хората да се страхуват. 

Глобални Модератори

Всички модератори ще имат равни права във всички раздели.

Какви хора не търся?

  • Хора, които намират вина само у другите. Първо потърсете вашата грешка, а след това искайте. 
  • Хора, които не разбират, че правилата не са за да ги ограничават, а за да подобряват комуникацията
  • Хора, които не спират да мрънкат, вместо да се аргументират защо дадено нещо не им харесва. Доводи се искат!
  • Хора, които искат позиция, за да помагат на дружките и да прецакват неприятелите.
  • Хора, които нямат време да влизат редовно.

Условията!

  1. Трябва да сте активни във форума, не само с това да се появите веднъж-два пъти. Бъдете активни по всички важни теми.
  2. Трябва да сте обективни, когато разполагате с власт. Разбира се, това е трудно начинание. Не очаквам безгрешни, но хора които са готови да се поправят.
  3. Трябва да не допускате, дори под афект, да обиждате или нарушавате правилата. Вашите средства за справяне с проблема са правилата. 
  4. Спрете да се зачислявате към група - групата на "Преслините", "Галенови", "Иванови".. и т.н. Когато сте модератори сте над фенските пристрастия.

 

Мандати

След избирането ви за модератор, вие получавате 6 месечен мандат (в случая за периода януари-юни, 2020). След което трябва да минете по стандартната процедура, както всички останали кандидати, за да получите отново Модераторския пост. По този начин, хората които им се е наложило да намалят присъствието си във форума, поради лични причини, няма да висят фиктивно в страницата с Модератори, както в момента се случва.

 

Процедура

(1) Заявете в тази тема желание да Модерирате.

(2) Дайте поне един валиден аргумент да бъдете Модератор. За какво ще се борите в следващите 6 месеца? Какво искате да направите през следващите шест месеца? 

(3) Кои са силните ви страни? Кои са секциите, които бихте желали да модерирате?

 

Какво няма значение?

  • Няма значение дали сте били наказвани
  • Няма значение дали имате мнозинството гласове.
  • Няма значение дали сте във форума от създаването му.

Гласуване

50% от гласовете ще се формират от гласуване. Останалите 50% ще се определят от Администратор. Тоест, вашата анкета ще определи 50% от гласовете. 

Ще бъдат назначени общо пет Модератори.

 

Всички досегашни Модератори ще загубят правата си, веднага след като са избрани новите модератори.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto pinned this Тема

Кандидатсвам!

Имам достатъчно свободно време и нерви. През изминалите 6 месеца съм се старал да бъда максимално обективен и да помогна на всеки. Очаквам вашата подкрепа милички!

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кандидатирам се отново за модераторския стол. Познавате ме, в този екип съм от близо 4 години и мисля че има още с какво да помогна и допринеса за развитието на форумът.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и преди 6 месеца ще се кандидатирам когато активността във форума се повиши. Високата активност вече е факт и с нея идва и кандидатурата ми. Нека 

Да си модератор тук.😁

Иначе смятам,че няма недоволни хора от сегашния екип,така че ако имат желание,нерви и време нека изкарат още един мандат от 6 месеца. Мисля,че е за смяна само ДЖмърси,който 1. Не знам как стана модератор като не е влизал от години и 2. Мисля че не е влизал от месеци. Нищо лично,но когато си приел някаква отговорност тук трябва да се постараеш макар и малко.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кандидатирам се за глобален админ, защото имам много добра воля да управлявам форума и забелязах, че влизам повече от някои от админите. Също искам да направя форума по-добре категоризиран и лесен за употреба.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Love 2
  • Dislike 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Кандидатсвам!

Имам достатъчно свободно време и нерви. През изминалите 6 месеца съм се старал да бъда максимално обективен и да помогна на всеки. Очаквам вашата подкрепа милички!

 

Заслужава и то много,за кратко време от порядъка на 6 месеца,си вършеше перфектно работата,който е прекалил го е наказал но благосклонно а не колкото е нужно.Перфектният модератор,всичко останало е фалш в системата,който разбрал,разбрал.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Kriminal каза:

Кандидатирам се за глобален админ, защото имам много добра воля да управлявам форума и забелязах, че влизам повече от някои от админите. Също искам да направя форума по-добре категоризиран и лесен за употреба.

Твой ред е подкрепям.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кандидатирам се! Мисля, че изкарах един добър първи мандат, а аз съм Козирог - не се отказвам току-така! Освен невероятна справедливост, съм достатъчно активен, не вземам никога крайни позиции (въпреки, че за всички е ясно и явно, че съм фен на Кралицата), дори подпомагам за повече активност! 

 

Всички потребители, които нямаха търпение да ми изтече мандата:

DA196AA4-B862-481B-9089-C0C6A43D58BF.jpeg.0e628c8fe38204cf289945452121412b.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Кандидатирам се отново за модераторския стол. Познавате ме, в този екип съм от близо 4 години и мисля че има още с какво да помогна и допринеса за развитието на форумът. теми неудобни  на Пепа пришития нос, които да затворя. 

 

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Промених си мнението! Кандидатирам се за общински съветник! 
 

Местните избори са през 2023.

Малко по-сериозно. Ако сте кандидати не е необходимо да го съобщавате така че да не става ясно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , retr0 каза:

Промених си мнението! Кандидатирам се за общински съветник! 
 

И аз. Кандидатирам се за президент на форумския водопад! Като бъда избран, обещавам да бъда максимално корумпиран, и да раздавам лайкове на всички, които се абонират срещу съответната сума! Както и да сменим официалното заглавие на Ра-Мая-Нури - Секси Хит Мания. 

преди 10 часа , meleto каза:

Местните избори са през 2023.

Малко по-сериозно. Ако сте кандидати не е необходимо да го съобщавате така че да не става ясно. 

Щом си казал. С 50% вот под масата, защо изобщо се хабиш да обяваш кастинг, вот и прочее? Избирай си там който си си избрал вече, ако са съгласни разбира се, и толкоз. Не виждам що се хабиш да ни хвърляш прах в очите с тая пародия на "демокрация", типично по нашенски. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

И аз. Кандидатирам се за президент на форумския водопад! Като бъда избран, обещавам да бъда максимално корумпиран, и да раздавам лайкове на всички, които се абонират срещу съответната сума! Както и да сменим официалното заглавие на Ра-Мая-Нури - Секси Хит Мания. 

Щом си казал. С 50% вот под масата, защо изобщо се хабиш да обяваш кастинг, вот и прочее? Избирай си там който си си избрал вече, ако са съгласни разбира се, и толкоз. Не виждам що се хабиш да ни хвърляш прах в очите с тая пародия на "демокрация", типично по нашенски. 

Колко да е под масата след като виждате как съм гласувал и е публично? 

От предните избори дадох шанс на djmuri защото имаше желание, но не се представи добре. Останалите модове си ги избрахте вие. АНКЕТАТА е публична и се вижда кой как гласува. На практика 1 от 5 са определени от мен. 20%. ТИ се самозаблуждавай, че е мафия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Колко да е под масата след като виждате как съм гласувал и е публично? 

От предните избори дадох шанс на djmuri защото имаше желание, но не се представи добре. Останалите модове си ги избрахте вие. АНКЕТАТА е публична и се вижда кой как гласува. На практика 1 от 5 са определени от мен. 20%. ТИ се самозаблуждавай, че е мафия. 

Абе не му се обяснявай на тоя трол.  Най-големия спамер с най-тъпите коментари. 99% от постовете му са малоумни, хапливи шегички, от които форума няма нужда. Да не говорим, че от известно време забелязвам, че е подтикван от потребителя Х, да пише заядливи коментари, та вече хептен досаден е станал...

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Абе не му се обяснявай на тоя трол.  Най-големия спамер с най-тъпите коментари. 99% от постовете му са малоумни, хапливи шегички, от които форума няма нужда. Да не говорим, че от известно време забелязвам, че е подтикван от потребителя Х, да пише заядливи коментари, та вече хептен досаден е станал...

@Vancho знам,че си ми дал шанс предният път за което ти благодаря,но не искам да съм модератор,ти можеш да се досетиш защо,не че нямам време и не мога.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Vancho каза:

Абе не му се обяснявай на тоя трол.  Най-големия спамер с най-тъпите коментари. 99% от постовете му са малоумни, хапливи шегички, от които форума няма нужда. Да не говорим, че от известно време забелязвам, че е подтикван от потребителя Х, да пише заядливи коментари, та вече хептен досаден е станал...

Ти си фантазирай, щом искаш, че някой може да ми диктува какво да пиша из форума, явно съдиш по собствената си липса на индивидуално мнение. А щом съм ти досаден - знаеш къде е изхода от форума, що не си вземеш почивка?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...