Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Willy  дружката пък за сметка на това се прави на недостъпна по участията, а мъжо й налита на бой на феновете. Не стига това ами иска и да си го вади пред тях. И двете имат трески в тази насока. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

@Willy  дружката пък за сметка на това се прави на недостъпна по участията, а мъжо й налита на бой на феновете. Не стига това ами иска и да си го вади пред тях. И двете имат трески в тази насока. :D

Тя, щом ни чете често, сигурно му казва "Няма да ги биееш, че се излагаме. Чу ли?"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

@Willy  дружката пък за сметка на това се прави на недостъпна по участията, а мъжо й налита на бой на феновете. Не стига това ами иска и да си го вади пред тях. И двете имат трески в тази насока. :D

Може и да е така но колко човека знаят за това, а колко гледат персоната на позитивна и обичаща феновете си в инста. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тя, щом ни чете често, сигурно му казва "Няма да ги биееш, че се излагаме. Чу ли?"

Да, скоро не се е чувало за подобни случки. Сега ще спре да предлага и памперси. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, изядохте я клетата Преси, нападайте Счетоводителката, ето това вече ще е пиршество!

  • Like 1
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Може и да е така но колко човека знаят за това, а колко гледат персоната на позитивна и обичаща феновете си в инста. 

Принципно съм съгласна. И на мен ми се иска да пуска лайфове и да е по-активна. По модела на Преслава се вижда, че на хората им се харесва. От друга страна пък понякога прекалява с тия неща. Та тя дори си ги качва в канала в ютуб, което за мен е излишно. 

Друго за което се сещам е, че Преслава не търпи много хейт и блокирва хората, докато Галена си оставя негативните коментари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

5! ❤️

:offtopic:Много ми хвалят този албум. Струва ли си?

За да не е спам: на счетоводителката дори феновете й и пишат името с малка буква не си заслужава да я плюе човек дори.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

:offtopic:Много ми хвалят този албум. Струва ли си?

Още не е пуснал албум, а само две песни. Албумът тази година, ама отсега мога да ти отговоря - струва си!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Е, изядохте я клетата Преси, нападайте Счетоводителката, ето това вече ще е пиршество!

 Коментирай календара на Емили. 10лв за снимки с face app и хартия дето не става да избършеш и на кучето гъза.

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

 Коментирай календара на Емили. 10лв за снимки с face app и хартия дето не става да избършеш и на кучето гъза.

Ще кажа само едно - не бих го пипнал този календар дори срещу заплащане и ще спра дотук!

  • Haha 4
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 Коментирай календара на Емили. 10лв за снимки с face app и хартия дето не става да избършеш и на кучето гъза.

Перфектен подарък за друга счетоводителка

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия все още не е обявила официално напускането на кокошарника, защото като всеки съвестен счетоводител иска първо да приключи годината, т.е. да очакваме към април.

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

А защо не този на Джен???

 

3584A998-1C23-4130-B4DF-8828354CE4A3.jpeg

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ма и тя не го продава бе Пламене

Ъ?🤣

Ами нали сме с връзки,бе. Ще дадем заявка на @mitak_94 за 4-5 парчета.

преди 2 минути, Starboy каза:

 

3584A998-1C23-4130-B4DF-8828354CE4A3.jpeg

Прекрасен,простичък и семпъл!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ххаахха препратка към iconic коментара "Аз не съм болна бе Пламене"

🧐😂

Недей,че тук много хора биха счупили търсачките на социалните мрежи с името "Пламен",за да ме търсят.🤣🤣 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Два тиража бяха изчерпани. Това говори за огромен брой продажби. Ако броим и еквивалентните продажби, е няколко пъти платинен дори (по БГ стандарта). Говорили сме за това вече. Не се опитвайте да отклонявате темата.

Не мъти пак водата, не извъртай и не лъжи, не че ти се връзва някой. Стандарт  има само за продадени физически копия, за осреднени продажби по разни стрийминг схеми няма. 

А дори и да имаше, Пепа, няма да получи сертификат за нищо, защото Кокошарник ООД не са членове на БАМП, които раздават въпросните златни сертификати. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Ъ?🤣

Ами нали сме с връзки,бе. Ще дадем заявка на @mitak_94 за 4-5 парчета.

Прекрасен,простичък и семпъл!

Давайте! 😂 Покъсаха се да питат Джени как могат да си купят календара, но тя не го продава. Каза ми, че не иска да прави търговия с феновете си и не е за 5 лв. 😍

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли popnable ? Дъртия Стораро разбива в топ 100. Най-големия скандал за мен е, че ''Най-добрата фирма'' е направила 80к. 😮 

''Въртележката'' с повече гледания от всичко издадено през 2018.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...