Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Blueberry каза:

Кога ще занесе този портрет за корекция, за да й актуализират носа?

Когато Паола тръгне на детска градина и се започне с подмятанията, Преси ще й каже, че носът й се смалил сам, защото е спряла да лъже. Това ще е и житейски урок - за лъжата и че на честните хора им се случват хубави неща.

Нали, Преска? :)

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Preslava

Весела Коледа, миличка - на теб и всички престъпници в живота ти. Тази година няма сняг Паолка да се радва. Купете кока и си направете изкуствен сняг, миличка, толкова много те обичам. :heart:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Mr. Greshen каза:

Ама и Уникат, и Още те обичам са яки песни - Мария Петрова нямаше такива, и беше много скована.

 

И двете са жестоки и в изпълнение на Джена вероятно щяха да са хитове в онези години. 

 

А на Танчето това и е най силно и успешно:

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Анелия обаче има шанс да е първото топ име с по-малко от милион за месец на комерс. 

Може и да успее да чукне милион. Иначе Ана си има 2 хита - Шампион и Гъзарка. Емануела няма нищо по силно от тях. Яко ми е, че се срина и дори на концерта мина вяло. Повече ще помирише закриване през крив макарон. Добре, че Прес и Галош редуцират участията си, че тая да се пробутвя... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

❤️

Рено, мъ! Селянке! Кво ми пробутваш поздрави от 2013 година? Бюджет няма ли за ново клипче? Или смарфона падна в канала на ваната, в която се чипкаше чисто гола, но единият ти син Серафимчо нахлу вътре и ти изскимтя "охх" и изпусна телофона в канала. Ренооооо, простоооо. :roll1:

Серафимчо:

- Мамо, подиграват ми се, че искаш бебе, а си почти на 50.

- Кажи му на ония от Рамания, че ще го смела, като си дойде Испания!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Рени да реши да скандализира с лайв от посрещането на потребителя @-A. от Испания, където Рени му търси сметка за обидите по нейн адрес из Интернет, които тръгнали от Рамания. Смятала да му прави атентат. А -А в тотален шок и ужас от нея на летището.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Петра Атанасова

IMG_20191225_145847.jpg

Извинявай, това снимка от 89-та година ли е? Че това тоалетче мисля, че е от тогава. И какви са тези обувки? Сериозно тази знае ли къде се намира?

Да не е пяла в родното Раднево? :roll1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Извинявай, това снимка от 89-та година ли е? Че това тоалетче мисля, че е от тогава. И какви са тези обувки? Сериозно тази знае ли къде се намира?

Да не е пяла в родното Раднево? :roll1:

Пя в Панагюрище на един ковач на РД.

FB_IMG_1577278656939.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагаме ли, че през 2020 Деса ще ги мачкурани, както го направи с "И на всички като тебе" - песен с рекордни гледания за тогава и май стана и хитът на годината в някаква класация или награди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не ми пробутвай този кудуп. Дай го на Кели, там има игра.

Кели искала да му дърпа зърната със зъби и да се търка в окосменото му тЕло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...