Jump to content

"Маскираният певец" - PopFolk Edition


Препоръчани коментари

ХИЩНИКЪТ
ПЕТРА

Петра или Хищната хиена. Появява се в силен период за попфолка. Песента й става емблематична и хората я запомнят с нея. В момента не е активен изпълнител. Била е част от корабът-майка - Пайнер

ПЕСЕН-УЛИКА
Теди Александрова - Котка
Освен общото с хищните животни, Петра има песен с подобно заглавие - "Котаци и маците".

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФЛАМИНГОТО

ЮНОНА

Кариерата и започва през 2007-ма  - вече 12 години.
Не е от популярните имена, но има хора (като в Рамания :D) които ценят песните й.
Розовото фламинго участва в клипа "Безразлични". Винаги е била в Пайнер. "12 години Планета" преди 6 години е бил важен за нея заради първата й появя на такъв концерт.

 

ПЕСЕН-УЛИКА

Преслава - "Скоро"

Песента се изпълнява на концерта, в който Юнона участва. В периода на излизането й Преслава е и в рекламата за модна агенция "ЮНОНА". Мястото на което е снимана песента и рекламата е едно и също.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ЯЙЦЕТО - ДЕНИС ТЕОФИКОВ

 

Има не един или два дуета, а цели ТРИ! Два с Емилия и един с Цветелина Янева.
Участва в "България търси талант" и "X Factor".
Баща му е известен музикант.
Връзката с това, че е като излюпващо се пиле от яйце - нов изпълнител, показващи и развиващ себе си в момента.
Познат е на някои хора със шегите, свързани с Рашия - имал деца от нея/него и т.н.

ЗАЩО НЕ Е ФИКИ?
Не е нов и млад изпълнител какъвто е Денис.
Шегите, свързани с Фики са много по-полулярни. За Денис, става ясно, че са такива само "за някои хора". 

ПЕСЕН-УЛИКА

Есил Дюран - "Крем лицемерие"

Песента излиза през 2014-та. Същата година Есил Дюран е част от журито в "България търси талант", където Денис Теофиков се явява за пръв път.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу, никой не е познал Скелетът? :D Сънувах, че Емилия е един от участниците (не се смейте, винаги сънувам каквото съм чела/гледала през деня), ако е тя, ще падна ;D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-голямата мистерия... 

СКЕЛЕТЪТ - ГАЛИН

Харесван с много фенове. Изпълнител от 9 години. Доста от песните му са колаборации с други изпълнители. Участвал е в няколко концерта и едно турне. Постига успех извън кариерата си на попфолк изпълнител - собствен музикален лейбъл и продуцент. ЧАСТ ОТ СКЕЛЕТ се вижда в ЕДИН негов клип - "Царя на купона". Той е сред най-гледаните изпълнители в България.

ПЕСЕН-УЛИКА - Анелия - "Аз съм Дяволът" - една от многото песни в които Галин взима участие. Беше споменато, че има колаборации с много други изпълнители. Това беше и единствената обща песен от песните-улики.
Бонус, макар да се отнася за клипа, а не песента в него: в него участва Кристиан Кирилов. Двамата с Галин в момента играят в сериала "Viral".

ЗАЩО НЕ Е ГАЛЕНА?
Изречението за "концерт/и и "турне/та" в уликите подсказва, че поне едно от двете би трябвало да е в единствено число. Галена е участвала в 5 турнета, Галин в 1.
Част от скелет се вижда само в един негов клип, както беше и написано. При Галена са няколко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко си помислих, че може да е Галин заради песента на Аня, ама м другото нямаше как да съм сигурен, понеже не съм му гледал клиповете :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече можете да споделите - искате ли играта да продължи още, за кого най-много се чудехте, за кого сте изненади, има ли нещо за което не сте съгласни и т.н.? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Beat. каза:

Вече можете да споделите - искате ли играта да продължи още, за кого най-много се чудехте, за кого сте изненади, има ли нещо за което не сте съгласни и т.н.? 

Да продължи!

изненадан съм за яйцето и скелета

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

Потребители познали Юнона:

@pinkprincess

@z_o_

@Donatella

@Kremito

@Willy

@xroflx9

@Амброжка.

@Kriminal

Честито! :)

Как да не познаем Кралицата? Всеки който не е познал да му сложат перманентен бан!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Вече можете да споделите - искате ли играта да продължи още, за кого най-много се чудехте, за кого сте изненади, има ли нещо за което не сте съгласни и т.н.? 

Дааа, давай направо от утре, докато има интерес. Ако се забавиш, ще изстине според мен.

Аз най-много се чудех за Фламингото, първият път направо преписах от останалите, че е Юнона, но после наклоних везните към Магда и изгубих точката :D 

За Скелета дори не се замислях, че може да е някой различен от Галена... даже като каза, че не сме познали, почнах да се чудя дали Хищника не е някой различен. Вече в последните минути преди да разкриеш, почнах да ровя клипове на Константин дали има скелет, също ми мина през главата и Преслава заради "Царя на купона", но никога Галин :D 

За Теофиков се досетих от излюпващото се пиле, иначе още като прочетох ми хрумна Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф, само Петра аз. :(

За Юнона се колебаех, но ми беше много очебийно това фламинго от клипа и реших да рискувам с друг.

За Теофиков въобще не се замислих - бях убеден, че е Фики - и заради бъзиците, и заради участието във формат. За Денис нямах идея, че е участвал, а той в цели два.

Скелетът имах някакви подозренич също, че е много очебийно това с "Една жена" и името на "Дявола", но в момента, в който пуснах клипа и превъртях на някакви секунди напред ми се появи кола с надпис "Галена" и реших, че трябва да е знак. Аз по-скоро си мислех за Деси Слава там, търсих някакви клипове със скелети и се чудех дали с "Майната ти" няма някакви такива неща или в "Жадувам".

П.С. Сега се замислям, че в предаването може пък и наистина да им е трудно на "панелистите". Макар, че там чуват гласа докато пеят и е много по-лесно. А и съм почти убеден, че те знаят кой кой е и се правят на луди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интерезна е играта, но джокерите са малко подвеждащи. По никакъв начин не стана ясно от джокера за Галин, че е участвал на едно турне. Нито пък съм се сетил, че има скелети в повече от 1 клип на Галена. Бях убеден, че са Преса или Галош. С последния джокер на Анелия и Аз съм дявола го свързах с песента Дявола ме кара. Всъшност продължавам да мисля, че уликите за Галин отговарят на 100 про и за Галена. 

Хубаво е да е трудно, но факта, че никой не позна Галин, говори че наистина малко двусмислени са били джокерите. Хубаво е занапред поне последната улика, която се дава да не е така двусмислена. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

9687930S.jpg

Наред са следващите 6-ма:

ЕЛЕНЪТ, ПТИЦАТА, ИЗВЪНЗЕМНОТО, ПАУНЪТ, ПЧЕЛАТА и РОБОТЪТ

Всеки един от костюмите са част от изпълнителите по някакъв начин или нещо свързано с тях (песен, клип, албум).

За всеки един ще има улики в следващият пост.

След като и шестимата бъдат познати, ще бъде обявен и победителят, познал всички (или най-много от тях).

Давайте вашите предложения! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЛЕНЪТ

MV5-BZTRl-OTBl-ZDUt-NDgw-ZC00-Y2-Vm-LTg5

Цитат

Аз съм Еленът. Преборвам се с конкуренцията вече дълги години.
Не съм в Пайнер, но съм бил неведнъж Певец на годината, когато все пак имаше награди.

ПТИЦАТА 

MV5-BY2-I3-Zjll-Nz-Et-Zj-Yx-ZS00-YWM2-LT  

Цитат

Аз съм Птицата. Потелях и постигнах доста успехи за кратко време. За тях нямам заслугата само аз, а и други хора, за което им благодаря. Излезнах от клетката в която бях и ми беше трудно.

ИЗВЪНЗЕМНОТО

MV5-BNzlk-NDdm-ZGMt-MTE3-My00-NTMy-LWIz-

Цитат

Аз съм Извънземното. Качих се на една планета и постигнах истински извънземни успехи.
Познато съм с усмивката си и доброто настроение. 
Шегуват с мен за разни неща, но аз не обръщам особено внимание. 

ПАУНЪТ

MV5-BYTc0-MDQ0-OTkt-ZGY3-Yy00-N2-Ex-LThi

Цитат

Аз съм Паунът. Имам собствен стил. В пеене, песни или начин на обличане? Вие преценете - все пак ме познавате много добре от немалко години.

ПЧЕЛАТА

MV5-BNj-Rh-Nm-Qx-OGIt-ZWRk-Mi00-Mm-Q3-LW

Цитат

Аз съм Пчелата. Животът ме е ужилва неведнъж, но всеки път се изправям още по-силна. Имам истински меден глас с който радвам хората.

РОБОТЪТ

MV5-BNWUz-Nj-Y1-Nzkt-OGE5-NC00-Mj-Qx-LWI

Цитат

Аз съм Роботът. Изпреварих времето и направих едни от най-модерните видеоклипове в поп-фолка за времето си. 
Не съм много активен изпълнител в пускане на нови песни, но не забравям изцяло феновете си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...