Jump to content

"Маскираният певец" - PopFolk Edition


Препоръчани коментари

МАСКИРАНИЯТ ПЕВЕЦ 
PopFolk Edition

Нещо по-различно за разделът. Планирани са почти 30 изпълнители, в зависимост как се развие играта..

1-Sfy6-DA4tus-Kih-ve5-Tp-Fu-A.jpg

Започваме с първите 4-ма:

СКЕЛЕТЪТ, ФЛАМИНГОТО, ЯЙЦЕТО и ХИЩНИКЪТ

Всеки един от костюмите са част от изпълнителите по някакъв начин или нещо свързано с тях (песен, клип, албум).

За всеки един ще има улики в следващият пост.

След като и четиримата бъдат познати, ще бъде обявен и победителят, познал всички (или най-много от тях).

Давайте вашите предложения! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5-BMGIx-MTk4-Mj-It-MDNj-Yy00-ZDY4-LWFk-Ym-Mt-ODA5-MGVm-Yzgy-M2-Fi-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde-QXVy-MTEx-NDQ2-MTI-V1-SY1000-SX941-AL.jpg

СКЕЛЕТЪТ

Цитат

Аз съм Скелетът. Много харесван със страхотни фенове. Изпълнител съм вече от доста време/години. Направих дуети с много други изпълнители - доста от тях успешни. Участвал съм в концерт/и и турне/та.

ФЛАМИНГОТО 

MV5-BYWY3-Mzg4-NTQt-MTAw-Ni00-NWMy-LWIw-ZDMt-YTFh-Zj-Nk-ZTg2-MDdl-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde-QXVy-MTEx-NDQ2-MTI-V1-SY1000-SX978-AL.jpg

Цитат

Аз съм Фламингото. Радвам се на кариерата си, която продължава вече над 10 години. Не съм от най-популярните имена, но хората ценят песните ми. 

ЯЙЦЕТО

MV5BMzA4NmIyNTMtMjdhNS00NTZkLThhYzAtMzU5NDkwNzgzNmU4XkEyXkFqcGdeQXVyMTExNDQ2MTI@._V1_SY1000_CR0,0,962,1000_AL_.jpg

Цитат

Аз съм Яйцето. Имам не един или два дуета. Имам добър глас. Познат съм на някои хора със шеги, свързани със самия мен.

ХИЩНИКЪТ

MV5BYmY3Zjc5YjQtODI1Mi00YjBiLTk4NGEtY2U3ODg1NDU2MzQwXkEyXkFqcGdeQXVyMTExNDQ2MTI@._V1_SY1000_SX941_AL_.jpg

Цитат

Аз съм Хищникът. Появих се в най-силния период на поп-фолка. Хищното животно беляза кариерата ми за цял живот и все още има хора, които ме помнят с него.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Beat. каза:

Всеки един от костюмите са част от изпълнителите по някакъв начин или нещо свързано с тях (песен, клип, албум).

Отново напомням това.

Опитвайте се да познаете и четиримата. Така има по-голям шанс да сте победителят накрая.

Ще има още улики.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скелета- Преслава. (Свързвам я с анорексията. По едно време верно приличаше на скелет.)

Фламингото-Юнона(има снимани такива в песента с Коцьо)

Яйцето-Фики( Има доста дуети: Янева, Галош, Толбухинската химера, Деса и др. Подигравките с краката, Издислав)

Хищникът-Петра ( Песента и Хищна хиена беше най- големият и хит. Малки и големи я помнят с нея)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скелетът - Галена (Една жена)

Фламинго - Юнона (Безразлични)

Яйцето - Фики

Хищник - Петра / пак Галена заради песента й Пантера но се съмнявам 2 пъти да е тя

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

НОВИ УЛИКИ

tuvyh.jpg.291e9ee8a0637828e49c51403fc75e6f.jpg

СКЕЛЕТЪТ:

Цитат

Постигнах успех извън кариерата си на поп-фолк изпълнител. Част от скелет може да видите в един от моите видеоклипове. Аз съм сред най-гледаните изпълнител в България.

ФЛАМИНГОТО:

Цитат

Винаги съм била в Пайнер. Преди 5-6 години рожден ден на Планета беше много важен за мен.

ЯЙЦЕТО:

Цитат

Участвал съм в телевизионен формат, когато бях по-малък. Баща ми е известен музикант. Аз съм като едно пиле, което се излюпва от яйцето си.

ХИЩНИКЪТ:

Цитат

В момента не съм активен изпълнител. Бях част от корабът-майка.

--------------------------------

Всеки, който написа предположения до сега, може да го направи още веднъж, ако мнението му след новите улики се е променило. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скелетът може да е Галена или Андреа. Втората мисля,че имаше някаква визия ала човешки скелет,но не съм сигурен дали беше от клип или от фотосесия,а Галена заради клипа на "Една жена".

Фламингото е или Яница или Юнона.  Юнона пя за първи път мисля на един рожден ден на Планета през 2013,а Яница през 2014 като пя на конзерт на Планета за първи път имаше голям хит

Яйцето-Фики

Хищникът-Петра

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.11.2019 г. от 17:32, Kriminal каза:

Скелетът - Галена (Една жена)

Фламинго - Юнона (Безразлични)

Яйцето - Фики

Хищник - Петра / пак Галена заради песента й Пантера но се съмнявам 2 пъти да е тя

Тва точно ли е?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy pinned this Тема

ПОСЛЕДНИ УЛИКИ

4 песни свързани по някакъв начин с 4-мата изпълнители зад маските.

(1 песен = 1 изпълнител)

До неделя ще бъде разгадан всеки от тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...