Jump to content

"Маскираният певец" - PopFolk Edition


Препоръчани коментари

Еленът - Тони Стораро (Не е в Пайнер и е бил "Певец на годината" на Нов Фолк много пъти).

Птицата - Деси Слава (Птица-скитница + напускането на Пайнер).

Извънземното - Джена (Разстоянието между зъбите на извънземното).

Паунът - Цветелина Янева/Райна (ще преценя след следващите улики)

Пчелата - Емилия (По-силна ставам...)

Роботът - Екстра Нина (Тя си беше новатор за времето си). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еленът - Азис

Птицата - не мога да преценя

Извънземното - Гергана

Паунът - Джена

Пчелата - Емилия

Роботът - Малина

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро

Андреа

Рени

Глория

Ема/Деса 

Камелия

 

Супер е играта. По 4ма участници смятам, че е достатъчно, за да не се изчерпат бързо образите. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еленът - Тони Стораро

Птицата - Цура. Междудругото @Beat.  Потелях  част от хинта ли е или печатна грешка? Щото ако не е, си запазвам правото да сменя предположението. 

Извънземното - Константин. 

Паунът - Камелия

Пчелата - Десислава

Роботът - Малина. 

Междудругото, като за първо издание все някви от предните редици участват, вместо както си е редно, разни никомунеизвестнибеднихорицаотнарода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Птицата - Цура. Междудругото @Beat.  Потелях  част от хинта ли е или печатна грешка? Щото ако не е, си запазвам правото да сменя предположението. 

Грешка е. Ако може някой модератор да го оправи. @Fast @Blueberry

Link to comment
Сподели в други сайтове

НОВИ УЛИКИ

9688926r-1.jpg

ЕЛЕНЪТ:

Цитат

Получих огромно признание, което ме направи още по-известен. Рогата на елен са в мой клип и в на певици, с които имам съвместни песни.

ПТИЦАТА:

Цитат

Разделих се с продуцент, разделих се и с човек, когото обичах. Първата ми награда е за Дебют на годината. През 2018-та успях да пусна три песни – предишни години имах повече и по-малко. Крилете и клетката се виждат в мой клип, но никога не съм пяла за тях.

ИЗВЪНЗЕМНОТО:

Цитат

Направих дует с изпълнител от друга държава. Държа собствен рекорд по гледания в Youtube. Имах любовни терзания, но всичко отмина.

ПАУНЪТ:

Цитат

Обичам да изпълнявам фолклорни песни, имам много от тях в репертоара си, събрани в повече от два албума. През 2017-та станах майка.

РОБОТЪТ:

Цитат

На концерти винаги се знае, че щом аз участвам – ще има шоу и много танци. С един от останалите маски-изпълнители имаме много дуети, които се помнят вечно.

ПЧЕЛАТА:

Цитат

Преживях раздели, сватби и разводи. Доста от песните ми в последните години са дуети. Никога не бях "Певица на годината".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елен - Азис. Не е в Пайнер. Бил е певец на годината. Получи признание извън бг и от бг интелектуалците. Клиповете не му ги знам, но имам бегли спомени за рога и други окраси по главата си. 

Птицата - още преди заложих на Андреа, но сега съм по сигурен от всякога. Раздели се с Пайнер и с Кобрата. За успехите и имат заслуги Кости и други. Клетката е Пайнер. Предполагам все в някой клип има и клетка и крила. 

Извънземното - Анелия. Позната е с усмивката си. Държи рекорд за самостоятелна песен с Дай ми още. Шегуват се с нея, че плюе в салфетки и си изиграва най добре картите. Има дуети с гърци. Имаше някакви връзка, която отмина. 

Пчелата - вече залагам 100 процента на Емилия. Не е била Певица на годината. Преживяла е раздели, сватби и разводи. Живота я е блъскал докато беше с Коко. Последните години дуетите са и силата. 

Пауна е Джена. Кичозен като нея със собствен стил на музика и облекло. Роди през 2017. Знам че иман1 фолклорен албум със сигурност. Освен това някъде беше с една рокля която отзад напомняше паун. 

Роботър е Малина. Мега добрите клипове за времето си. На концерти прави шоу и танцува. Вечните и хитове са дуети с Азис. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Птицата - още преди заложих на Андреа, но сега съм по сигурен от всякога. Раздели се с Пайнер и с Кобрата. За успехите и имат заслуги Кости и други. Клетката е Пайнер. Предполагам все в някой клип има и клетка и крила. 

Гергана е. Клипа е Който иска да вярва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Гергана е. Клипа е Който иска да вярва. 

Mи някой от джокерите са далеч от Гергана. Напримдр, че се е разделила с гадже наскоро. 

 

Верно ли смятате, че ПРЕСЛАВА е извънземното? Това с любовните терзания ме отклони от нея. Тя вече 3та година си е с Павел... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Mи някой от джокерите са далеч от Гергана. Напримдр, че се е разделила с гадже наскоро. 

Продуцент - Токича. Човек, който е обичала - майка й. Има логика. Аз я сложих на 2 други места, тя на 3-то ще излезе. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Mи някой от джокерите са далеч от Гергана. Напримдр, че се е разделила с гадже наскоро. 

 

Верно ли смятате, че ПРЕСЛАВА е извънземното? Това с любовните терзания ме отклони от нея. Тя вече 3та година си е с Павел... 

Андреа 2018 има само 2 песни а Гергана 3.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...