Jump to content


Ивета Костова - Още те обичам


Препоръчани коментари

Момичето пее хубаво, но клипа и музиката не са нищо особено. Харесва ми начина й на изпяването. Успех!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

През цялото време ми напомня на "Стара каравана" като звучене. Дори някои кадри от клипа.

Пайнер ще я запушат с още песни тези дни и няма да може да се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо, което е много приятно, но има и нещо, което дърпа песента назад. За сега обаче не мога да определя кое какво е. 

Наистина не е добре фактът обаче, че още днес и утре ще я запушат с очаквани от всички премиери. Това при един дебют може да се окаже пагубно за цялата кариера (не й го пожелавам), но като цяло "Пайнер" отново доказват, че логика и мислене от тяхна страна рядко може да се очаква.

П.С. Иначе в момичето има може би най-много потенциал от почти всички новопоявили се през последните година, дори две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е малко скучна, но клипът грабва окото, а певицата е доста отличаваща се като физиономия и може да пее. Има потенциал. Същото мисля и за Ариа. Таня Маринова е гласовита, обаче е безлична, също като Джулия. 

Абе, добре са новите им попълнения. Само хитове да докопат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавър или не, най-добрия дебют за годината! Пее чудесно, песента се е получила повече от добре и видеото за дебютно е хубаво. Успех! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е дебют! Прекрасна песен, още с първото слушане вече ми е любима, видеото е интересно и е много добро като за дебютно такова. Има потенциал в Ивета, дано да я развият добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой жестоко я саботира, най-вероятно Сторарови. От петък я стопират Ивета, без да са си уредили правата на тяхната песен. Клипът просто изчезна, никой не го е трил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов линк. Не знам каква е разликата, ама това е пълно безхаберие вече от тяхна страна. 

Явно наистина не осъзнават, че правилното планиране на дадено видео или публикация играе огромна роля при популяризацията на съответната публикация/видео. Така провалят момичето още от първия му ден като артист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатично девойче, леко студена красота, но поне е българка. 

Песента не е нищо особено - нито зле, нито добре. По-скоро добре, но не ме грабва. 

Дано да прокопса. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ми харесва, има нещо, което дърпа назад малко целия проект, но за дебют от жените е най-добре тази година. Красива е много, нахъсана, интересен текст. Дано се получи. Трябва обаче да се влага повече, малко евтинее клипа. Не е правилно, но не мога да избегна да сравнявам с най-добрите имена и те вдигнаха летвата ужасно високо. Такива историйки ала 2005 отдавна не будят интерес, а бият на ретро, като това вреди в случая, а не помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...