Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Kriminal каза:

Как не беше пускала нищо ново от 2000 до 2002? Нали пусна най-големия й хит, Мерцедес, през 2001

Говоря за паузата от албума Влюбих се опасно (Март 2001) до Какво е обич (Април 2003). Иначе 2001 си е направо нейната година. От тази година е неин най-големия хит към днешна дата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена има "Като птица съм свободна" и "Влюбих се опасно". Оттам нататък е кръгла нула. Прошляк!

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Разшири си кръгозора и кръга на общуване. Роден си през 1995, до 2002-2003 хал хабер си си нямал от това какво е хит и какво е тресяло България, а и света преди това. Отделно си отраснал в предградията на Гоце Делчев. Място, което едва ли е било много-много в крачка със света.

Селин има над 10 големи хита и във България, сред които:

Think Twice

The Power Of Love

Misled

Because You Loved Me

All By Myself

Falling into you (така се казва и едноименния албум, един от най-продаваните в България през 90-те години)

It's All Coming Back To  Me Now

Beauty And The Beast

Tell Him

My Heart Will Go On

Pour Que Ti Maimes Encore

That's The Way It Is

------

4 #1 сингъла в Америка

10 TOP 10 хита в Америка

14 ТОП 10 хита в Англия

Над 200 милиона продадени албума.

-----

Това много ми напомня на спора ни за Глория. Отново ти, роденият през 1995, омаловажаваше успехи, на които не си станал свидетел и за които нямаш представа.

Селин Дион била бутиков изпълнител. Да, сега. Но преди години Дион беше абсолютен хит-мейкър, актуален къртач на разцепваше всичко живо с продажби. Имаше години, в които беше над Марая Кери, Уитни Хюстън и Мадона.

Но, да.. Лили Иванова е по-голяма и е нормално билетите за нейн концерт да са двойно по-скъпи.

 

 

Говорим към днешна дата, Дани. На мен ми е ясно каква е била. Но към днешна дата последните й песни правят по - малко и от Юнона. И не съм роден/а в Гоце Делчев или селата там. Знам каква е баба ти Селин, даже наскоро я гледах лятото. Беше пълна смешница с един лилав костюм. В смисъл не виждам защо мнението ми се приема като обида. Да, за България Лили е по - голяма. И да, сега питах няколко мои приятели за песен на Селин и не се сетиха за нищо освен за Титаник. Вярно, те са на по 23-25, но това ми беше аргумента. 

Освен това билетите за Лили не са двойно по - скъпи. На Селин има билети за по 1000 лева. 100 са най - евтините. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да, Шер.

Но не там е въпроса. А в това, че сме бедна държава, а Иванова е мега алчен изрод. 200 лв за концерт на човек! При положение, че световни величия пеят в богати държави за двойно по-малко. Нека има хитове, това не я прави стойностен човек.

Наскоро и бях на концерт в 02, заедно с този на Ариана Гранде. И се сетих колко по жизнена е Лили. Другото което ми направи впечатление на баба ти Шер е, колко кратък беше концерта. Я изпя 15 песни, я не. За сравнение, Ариана пя от 9 до 11. Шер беше от 9:30 до 10:30 и то с паузите за говорене и видеотата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Рена има "Като птица съм свободна" и "Влюбих се опасно". Оттам нататък е кръгла нула. Прошляк!

Поздрав с една незнайна песньовка! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени има доста приятна дискография като цяло. Даже си спомням, че май беше първата със собствен сайт Рени стар или нещо такова, много беше интересно тогава хахахах

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Danger. каза:

F045B34A-4E1F-4314-B290-519527F6B078.jpeg

D26BBD3B-0588-4D5A-BBA7-299CF3F7F323.jpeg

Ей тва Галеновите сън не спите, за да се чудите как да принизите успешната година на Преслава. 

Сърце имаше ли 750 ка от фен клипове за по малко от 3 седмици. Имаше ли почти 4,5 милиона за по малко от 3 седмици. Нямаше. За цял месец направи около 3млн гледания. И то в период без конкуренция. А сега всеки ден излизат нови предложения. 

Screenshot_20191110_142341_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 2
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Наскоро и бях на концерт в 02, заедно с този на Ариана Гранде. И се сетих колко по жизнена е Лили. Другото което ми направи впечатление на баба ти Шер е, колко кратък беше концерта. Я изпя 15 песни, я не. За сравнение, Ариана пя от 9 до 11. Шер беше от 9:30 до 10:30 и то с паузите за говорене и видеотата. 

Обади ни се след 50на години да си приказваме знае ли някой какво е Ариана Гранде и по-скоро защо не е на рафта с другите двулитровки бира. По същото време Шер вероятно още ще обикаля стадионите ;) 

За сравнение, каченото в тубата е по час и 30 минути и за двете, а Шер гледам е съкратила две-три песни от сет листа. От Австралия от същото турне е с 10на минути повече ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Рена има "Като птица съм свободна" и "Влюбих се опасно". Оттам нататък е кръгла нула. Прошляк!

Плакала съм

Искам те

Не отстъпват на изброените от теб. Разликата е, че тогава хитовете бяха масови, а не като сега клубни. Рени се е разписала в Историята на фолка. След 2005 може да я няма никаква, но нека не омаловажаваме силните и години. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Поздрав с една незнайна песньовка! 

Интересно. Явно сме изпуснали поредната дебютантка в кокошарника. Редно е да я поздравим за избора на стилистика - ретро, типично като за преди около 4 петилетки. Дори специално са закачили старата им плочка за клиповете за да е 100% издържано, абе изобщо някой бая се е барнал за ретро ефекти! Евала, ще я държим на радара и да видим какво ще твори и занапред. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на Рени в Сърби(от най-известната до най-малко известна): Мерцедес, Папагај, Опасно те волим

Цели 3 песни за 3 десетилетки, уау

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Говорим към днешна дата, Дани. На мен ми е ясно каква е била. Но към днешна дата последните й песни правят по - малко и от Юнона. И не съм роден/а в Гоце Делчев или селата там. Знам каква е баба ти Селин, даже наскоро я гледах лятото. Беше пълна смешница с един лилав костюм. В смисъл не виждам защо мнението ми се приема като обида. Да, за България Лили е по - голяма. И да, сега питах няколко мои приятели за песен на Селин и не се сетиха за нищо освен за Титаник. Вярно, те са на по 23-25, но това ми беше аргумента. 

Освен това билетите за Лили не са двойно по - скъпи. На Селин има билети за по 1000 лева. 100 са най - евтините. 

Дори и новитв песни на Селин минават без проблем 10 милиона. Ксква Юнона... Миналия месец пусна парче и вече е с над 5 милиона за месец. 

Пак казвам, че поименно хората могат да не и знаят песните, но чуят ли ги, се оказва, че ги знаят. 

И аз не знам почти нищо на Ариана Гранде поименно, но това не променя статута и. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Дори и новитв песни на Селин минават без проблем 10 милиона. Ксква Юнона... Миналия месец пусна парче и вече е с над 5 милиона за месец. 

Пак казвам, че поименно хората могат да не и знаят песните, но чуят ли ги, се оказва, че ги знаят. 

И аз не знам почти нищо на Ариана Гранде поименно, но това не променя статута и. 

Преслава и Галена минават 10 милиона Слави. Ариана Гранде и Тейлър правят по 500, Селин прави по 5. Това е статуса и в момента. Навремето е била голяма легенда, няма спор, оставила е трайна следа в музиката. Но към днешната дата е точно както Глория. Хората ходят да я слушат заради старите й песни. Не заради новите. И спора тръгна затова дали Лили трябва да е с високи цени. Да, ако има кой да ги даде и да я слуша естествено. И пак казвам, за мен, в нашата държава Лили няма аналог. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Обади ни се след 50на години да си приказваме знае ли някой какво е Ариана Гранде и по-скоро защо не е на рафта с другите двулитровки бира. По същото време Шер вероятно още ще обикаля стадионите ;) 

За сравнение, каченото в тубата е по час и 30 минути и за двете, а Шер гледам е съкратила две-три песни от сет листа. От Австралия от същото турне е с 10на минути повече ... 

 

Dark Lady не я пя в Лондон и още 2. Нямам идея защо. Отделно миксовете и бяха съкратени. Иначе просто отбелязах какви са моите впечатления от концерта. Шер е на 73 години и шапка й свалям, че прави това което прави. Но имаше 10 минути реч без абсолютно никакъв смисъл, как не я искали за неква роля в холивуд, пък после я взели, защото била на 40 и според тях била стара - ау. 

После имаше трейлърчета от живота й и шоута. Сумарни се събира да е пяла 1 час. Лили ще пее поне 3 в НДК. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

Хитовете на Рени в Сърби(от най-известната до най-малко известна): Мерцедес, Папагај, Опасно те волим

Цели 3 песни за 3 десетилетки, уау

Забравяш Слободна сам као птица, а топ 5 се затваря с Босанац, и тя има няколко милиона. Но това са песни не издадени в продължение на 3 десетилетки, а на три години, така че не изопачавай нещата, все едно 20 години бълва там и накрая 5 песни са останали хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Забравяш Слободна сам као птица, а топ 5 се затваря с Босанац, и тя има няколко милиона. Но това са песни не издадени в продължение на 3 десетилетки, а на три години, така че не изопачавай нещата, все едно 20 години бълва там и накрая 5 песни са останали хитове.

Рени ти пак ли се забавляваш тук ма ? Кажи как си душицо ? Как е кучето ? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Slavi каза:

Ей тва Галеновите сън не спите, за да се чудите как да принизите успешната година на Преслава. 

Сърце имаше ли 750 ка от фен клипове за по малко от 3 седмици. Имаше ли почти 4,5 милиона за по малко от 3 седмици. Нямаше. За цял месец направи около 3млн гледания. И то в период без конкуренция. А сега всеки ден излизат нови предложения. 

Screenshot_20191110_142341_com.google.android.youtube.jpg

Казва го човекът, който цяла година омаловажава един от големите претенденти за хитове на годината - “Добре ли си”, която отдавна мина 17 милиона. 

На Галин и Преслава не е флоп, но стабилен хит няма как да го наречем. До седмица-две ще е потънал в забрава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Плакала съм

Искам те

Не отстъпват на изброените от теб. Разликата е, че тогава хитовете бяха масови, а не като сега клубни. Рени се е разписала в Историята на фолка. След 2005 може да я няма никаква, но нека не омаловажаваме силните и години. 

И за теб ли е така също. Снощи даже са я пяли на участие. Иначе бих те поправил на 2008, а не 2005. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Dark Lady не я пя в Лондон и още 2. Нямам идея защо. Отделно миксовете и бяха съкратени. Иначе просто отбелязах какви са моите впечатления от концерта. Шер е на 73 години и шапка й свалям, че прави това което прави. Но имаше 10 минути реч без абсолютно никакъв смисъл, как не я искали за неква роля в холивуд, пък после я взели, защото била на 40 и според тях била стара - ау. 

После имаше трейлърчета от живота й и шоута. Сумарни се събира да е пяла 1 час. Лили ще пее поне 3 в НДК. 

Тва беше много досадно с плямпането, в общи линии прекалено дълъг сетъп за лейм джоука "А ваште баби кво правят таз вечер". Иначе нормално да прави паузи, се пак стейдждинг, костюми, тва онва.  Иначе е тъпо че е орязала за Лонд баш Дарк лейди, Джипсис трампс ен тийвс и там още една от тая серия, тия са ми любими. 

Лила не съм я гледал на живо, ма ме съмнява да няма паузи. Няма да изкара 3 часа на живо нон стоп, колкото и добра певица да е. Или да има стейджинг, знаем си я от край време че се тъпа съвсем самичка на сцената се едно е в пияно бар пред 10 човека. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Наскоро и бях на концерт в 02, заедно с този на Ариана Гранде. И се сетих колко по жизнена е Лили. Другото което ми направи впечатление на баба ти Шер е, колко кратък беше концерта. Я изпя 15 песни, я не. За сравнение, Ариана пя от 9 до 11. Шер беше от 9:30 до 10:30 и то с паузите за говорене и видеотата. 

Цените на билети за Шер и Ариана?

Много е спорен момента дали Селин Дион или Лили Иванова е по-голяма за България. За мен Селин е по-велика, попитах и членове на семейството ми какво мислят - същия отговор.

Иванова прави концерти всяка година... Дион не е била никога в България и ще предизвика по-голям фурор според мен.

Не знам, явно опира до лични симпатии тоя момент, аз Лила не мога да й понасям надутата сбабичосана мутра. В крайна сметка, ако има луди да дават по 200 лв. за нейн концерт, тя няма да тръгна да им връща парите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

И за теб ли е така също. Иначе бих те поправил на 2008, а не 2005. 

Абе как 2008, оня, най-продавания албум с вестник, общо за 1.70, не беше си след това? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Тва беше много досадно с плямпането, в общи линии прекалено дълъг сетъп за лейм джоука "А ваште баби кво правят таз вечер". Иначе нормално да прави паузи, се пак стейдждинг, костюми, тва онва.  Иначе е тъпо че е орязала за Лонд баш Дарк лейди, Джипсис трампс ен тийвс и там още една от тая серия, тия са ми любими. 

Лила не съм я гледал на живо, ма ме съмнява да няма паузи. Няма да изкара 3 часа на живо нон стоп, колкото и добра певица да е. Или да има стейджинг, знаем си я от край време че се тъпа съвсем самичка на сцената се едно е в пияно бар пред 10 човека. 

О Боже! И ти си бил, да, тва за бабите си беше баш така. И за Тръмп по едно време за изказа. Иначе за Лили и аз не знам, просто давам мнение. Но едно нещо вярно каза Шер, може да не е приемана от музикалния жанр и от актьорския, но за мен има умопомрачителна кариера на артист.

Тя е постигнала върха в киното (Оскар), в телевизията (Еми), в музиката (Грами). Ето на това му викам успех. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

О Боже! И ти си бил, да, тва за бабите си беше баш така. И за Тръмп по едно време за изказа. Иначе за Лили и аз не знам, просто давам мнение. Но едно нещо вярно каза Шер, може да не е приемана от музикалния жанр и от актьорския, но за мен има умопомрачителна кариера на артист.

Тя е постигнала върха в киното (Оскар), в телевизията (Еми), в музиката (Грами). Ето на това му викам успех. 

Не, гледах го в ютуб :D предполагам, че не е същото, ма бях с впечатлението че си промотира абба албума на това турне и го скипнах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...