Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не очаквах точно Анелия да пусне клип, конкурент на Сърце за видео на годината. Беше зациклила много, но този проект ще я изстреля нагоре отново. Най-доброто видео в кариерата й, това е то да надграждаш себе си след 17 години на сцена.

Песента обаче е коренно различно нещо. Wtf откъде й е хрумнало, че това е подходящо за подобен филмов проект.:1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Не очаквах точно Анелия да пусне клип, конкурент на Сърце за видео на годината. Беше зациклила много, но този проект ще я изстреля нагоре отново. Най-доброто видео в кариерата й, това е то да надграждаш себе си сред 17 години на сцена.

Песента обаче е коренно различно нещо. Wtf откъде й е хрумнало, че това е подходящо на подобен филмов проект.:1000(10):

С кое надгражда? В случая песента е важна, тя е певица все пак, пък песента е дъно. Следователно надграждане няма. Не мога да повярвам, че това е била първата ми любима певица. С това видео можеше да направи егати мощната балада или няква умерена песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

С кое надгражда? В случая песента е важна, тя е певица все пак, пък песента е дъно. Следователно надграждане няма. Не мога да повярвам, че това е била първата ми любима певица. С това видео можеше да направи егати мощната балада или няква умерена песен.

Надгражда по отношение на видео продукцията си. Иначе съм съгласен. Дори и да не беше балада можеше нещо от сорта на Кой, даже повече би паснало и на самата идея на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Vancho каза:

Очевидно ти не й обръщаш внимание. Да беше отишъл на колата да се убедиш, какво е Дарби и въобще как се приема Дара.

Не знам по твоите градинки в Пловдив, какви песни на Галена звучат, но аз освен Феноменален, друго нейно не съм чул. Много е рядко някви деца да си пускат чалга по паркове и входове. 

Това го чувам страшно често. Най-големия хит на Диона. 

 

Ти нещо си неврничък от няколко дни насам, четох и назад, личи си неудоволетвореността ти от нещо.

Няма защо да ходя да гледам Дара, след като не мога да я понасям.

И не е нужно да знаеш по "моите" градинки какво се пуска, аз казах вече какво съм чул. Лъжа е, че в Пловдив чалга се чува рядко. Това е най-чалгарския град от време оно, меката на попфолка и столица на Южна България. Неслучайно правят концертите за РД или в столицата, или тук. Във Варна не ги отразяват, в Русе - мега провал. В Бургас дори и не пробват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Надгражда по отношение на видео продукцията си. Иначе съм съгласен. Дори и да не беше балада можеше нещо от сорта на Кой, даже повече би паснало и на самата идея на клипа.

По отношение на видеото Анелия нищо не печели. Хвалбите могат да бъдат само за режисьорите и сценаристите.

На мен ми е интересно откъде се навъдиха тези фенове на Сиана в коментарите под клипа. :D Докато правеше песни никой не я бръснеше за кисела слива.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, mitak_94 каза:

По отношение на видеото Анелия нищо не печели. Хвалбите могат да бъдат само за режисьорите и сценаристите.

На мен ми е интересно откъде се навъдиха тези фенове на Сиана в коментарите под клипа. :D Докато правеше песни никой не я бръснеше за кисела слива.😂

Все пак по-добре с такова видео, отколкото с поредния евтинджос в стил много други. За самата Анелия похвалното е, че изобщо се е бръкнала за подобно нещо, вече не се случва често в жанра. 

Сиана навремето беше обещаваща певица, но същевременно една от първите от ерата, в която на Пайнер вече не им пукаше за новите. Но някои явно още имат сантимент към нея, а и появата й е изненада. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Сиана навремето беше обещаваща певица, но същевременно една от първите от ерата, в която на Пайнер вече не им пукаше за новите. Но някои явно още имат сантимент към нея, а и появата й е изненада. :D

Еми как да ти пука за домус без особен потенциал? Да, доста талантлив, но домус. Тя имаше и 2-3 немалки хита, както и доста други запеваеми парчета. Но лъха на грухтялка, няма как да стане.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Все пак по-добре с такова видео отколкото с поредния евтинджос в стил много други. За самата Анелия похвалното е, че изобщо се е бръкнала за подобно нещо, вече не се случва често в жанра. 

Сиана навремето беше обещаваща певица, но същевременно една от първите от ерата, в която на Пайнер вече не им пукаше за новите. Но някои явно още имат сантимент към нея, а и появата й е изненада. :D

Представям си Сианчето да се завърне и да мачка.😈😂

Най-яката и песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Vancho каза:

Очевидно ти не й обръщаш внимание. Да беше отишъл на колата да се убедиш, какво е Дарби и въобще как се приема Дара.

Не знам по твоите градинки в Пловдив, какви песни на Галена звучат, но аз освен Феноменален, друго нейно не съм чул. Много е рядко някви деца да си пускат чалга по паркове и входове. 

Това го чувам страшно често. Най-големия хит на Диона. 

 

Кога ли ще го изтрият. Крадла. Нито е платила права, а дори и печели от въпросния клип. Кво като е обозначила песента като кавър. Изпяша го е с бг текст. 

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то е ясно. Галена, Преслава, Азис всички купуват. Никъде толкова не ги канят да пеят по националните телевизии, освен по Планета никъде не се въртят те. Радиата с чалга са с нищожна слушаемост, концертите им са празни. Сега клубовете в студентски и по морето са фраш, но то това им остана. 

И сравняваме с Криско/Дара/Гера/Тита дето се въртят по маса телевизии, имат турнета и концерти, доволна бройка участия, доволно телевизионно време, песните им се пеят по форматите и накрая цифрите са еднакви. Дори Преслава, която е лидер в чалгата е бая зад тях и е смешно да е с по - големи цифри. 

Некво фалшиво е, нали се сещаш. Изтрезняваш ли и не знам си кои още песни са с по 18+ милиона, а една Камелия дето буча две години по същите тези клубове, имаше по - добра реакция от песните на Преслава и галена е със 7. Има фрапиращи случаи. 

Точно пък Азис 100 про не купува. Що не купи на Ти позна ли ме или Циганче. 

Сен тропе всяка година трупа по 15-20млн. И там ли купува? 

 

Освен това хората като пииват и пируват си пускат чалга, а не Криско или Дара. Затова може би в момента по малко известни чалги са с повече гледания от мн бг хитове. 

Във всяка циганска къща всяка вечер се бичи чалга. Затова такива като Сашо Джокера, Теди Александрова, Софка, Стораро, Азис и разни оркестри трупат такива гледания. 

Аз си мисля, че са единици случаите на купени гледания. 

 

Кама ако не беше балканското развитие на Луда по теб вероятно и 5 милиона нямаше да види. Кама е любимка на диджеи и собственици на заведения. И СашоРоман има принос за добрите и гледания. За Кама 7 милиона са като 20 за Преслава или Галена. Вторите 2 са по актуални сред по младите. Дори и не до там големите им хитове се радват на милиони гледания. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Не очаквах точно Анелия да пусне клип, конкурент на Сърце за видео на годината. Беше зациклила много, но този проект ще я изстреля нагоре отново. Най-доброто видео в кариерата й, това е то да надграждаш себе си след 17 години на сцена.

Песента обаче е коренно различно нещо. Wtf откъде й е хрумнало, че това е подходящо за подобен филмов проект.:1000(10):

Какво Сърце те гони. Клипове на годината до този момент бяха Акула и Тръгвай си. 

преди 48 минути, mitak_94 каза:

С кое надгражда? В случая песента е важна, тя е певица все пак, пък песента е дъно. Следователно надграждане няма. Не мога да повярвам, че това е била първата ми любима певица. С това видео можеше да направи егати мощната балада или няква умерена песен.

Анелия нима не пробва с други неща преди Гъзарка. Нима нямаше Сърцето ми, Просяци и Боли. Ако се оценяваха проектите, които заслужават нямаше да се стигне до този кючек. Тук може да се плюе, но това е с мега потенциал за клубовете - мястото, което им изкарва хляба в крайна сметка. Пука им на чалгаджикоте какво мислят феновете след като нямат финансова облага от нас. 

преди 12 минути, mitak_94 каза:

Представям си Сианчето да се завърне и да мачка.😈😂

Най-яката и песен.

 

Първия и голям и изненадващ хит беше това

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Имам чувството, че пуснаха една и съща песен 3 пъти 😁

Луна диктува модата.

Пускай бас клавир, ага, новата ни мания!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Е то е ясно. Галена, Преслава, Азис всички купуват. Никъде толкова не ги канят да пеят по националните телевизии, освен по Планета никъде не се въртят те. Радиата с чалга са с нищожна слушаемост, концертите им са празни. Сега клубовете в студентски и по морето са фраш, но то това им остана. 

И сравняваме с Криско/Дара/Гера/Тита дето се въртят по маса телевизии, имат турнета и концерти, доволна бройка участия, доволно телевизионно време, песните им се пеят по форматите и накрая цифрите са еднакви. Дори Преслава, която е лидер в чалгата е бая зад тях и е смешно да е с по - големи цифри. 

Некво фалшиво е, нали се сещаш. Изтрезняваш ли и не знам си кои още песни са с по 18+ милиона, а една Камелия дето буча две години по същите тези клубове, имаше по - добра реакция от песните на Преслава и галена е със 7. Има фрапиращи случаи. 

Всъщност Азис доста често вижда национален ефир. Той успя сериозно да промени мнението на българина за него. Няма ги вече перата и роклите, облича се като мъж, пее песни със социално послание. Някак талантът му излезе на преден план. Музиката му се слуша от хора на всякаква възраст. Популярен е и извън България. От чалгата неговите гледания са най-реални.

Иначе си личи, че симпатизираш на Галена и че не понасяш Преслава. 😀 

Кажи според теб, кои песни на Преслава са с купени гледания? Защото аз отворих тема за конкретни песни на Галена, а ти намеси веднага Преслава... та интересно ми е да прочета. 🙂

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ти нещо си неврничък от няколко дни насам, четох и назад, личи си неудоволетвореността ти от нещо.

Няма защо да ходя да гледам Дара, след като не мога да я понасям.

И не е нужно да знаеш по "моите" градинки какво се пуска, аз казах вече какво съм чул. Лъжа е, че в Пловдив чалга се чува рядко. Това е най-чалгарския град от време оно, меката на попфолка и столица на Южна България. Неслучайно правят концертите за РД или в столицата, или тук. Във Варна не ги отразяват, в Русе - мега провал. В Бургас дори и не пробват.

Единствената ми неудовлетвореност в момента е, че забравих да си купя брашно за картофените кюфтета. Това може  би е знак, че не трябва да приближавам кухнята.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Всъщност Азис доста често вижда национален ефир. Той успя сериозно да промени мнението на българина за него. Няма ги вече перата и роклите, облича се като мъж, пее песни със социално послание. Някак талантът му излезе на преден план. Музиката му се слуша от хора на всякаква възраст. Популярен е и извън България. От чалгата неговите гледания са най-реални.

Иначе си личи, че симпатизираш на Галена и че не понасяш Преслава. 😀 

Кажи според теб, кои песни на Преслава са с купени гледания? Защото аз отворих тема за конкретни песни на Галена, а ти намеси веднага Преслава... та интересно ми е да прочета. 🙂

Изтрезняваш ли според мен 100% има, имам съмнения и на "Да гори в любов". Не е вярно, и двете като певици ме кефят, Галена една идея ми е по - симпатична за момента като човек. Но аз не се впечатлявам толкова, утре ако направи нещо ще носи и тя хейт като Урода. 

На Преслава имам по - ярки наблюдения защото ходим по еднакви места. Освен това има купища неща които ме издразниха с нея. 

За Азис може и така да е, но просто на него му нямам грам доверие и това никога няма да се промени. Просто има купища измами, недекларирани участия, данъци, едно каже, друго се окаже. АКо е променил мнението за него, което може и да е така доказва само колко елементарен и глупав е народа ни, нищо повече. Той си остава едно гнусно мангасе без особено голям принос, който използва глуповатите моми от Лайнер и се лепи за мутри като Гущерчето. Това си е мое мнение и аз ще си го казвам, не очаквам ти или някой друг да се съгласи. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Единствената ми неудовлетвореност в момента е, че забравих да си купя брашно за картофените кюфтета. Това може  би е знак, че не трябва да приближавам кухнята.

Замести го с корнфлейкс, галета или оризов снакс. 

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Той си остава едно гнусно мангасе без особено голям принос, който използва глуповатите моми от Лайнер и се лепи за мутри като Гущерчето. Това си е мое мнение и аз ще си го казвам, не очаквам ти или някой друг да се съгласи. 

Едно време ползваше Малинажа и Глория, за да се довлече в ефира и на концерта им, но пък те направиха най големите си и до ден днешен хитове. Последните 5 години само него го използват, за да трупат гледания. То не бяха ЦурА и Галош, не беше Галин, не беше Кали, Мара и Теда Ломска. Човека няма никаква файда към днешно време от тези парцалани. Направо е друга категория,друга планета,друга лига. 

Пък и какво значение има какъв човек. Да си бъде какъвто поиска. Няма общо с неуспоримите му постижения. Става въпрос за чалга, а не за филантропски постижения. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Изтрезняваш ли според мен 100% има, имам съмнения и на "Да гори в любов". Не е вярно, и двете като певици ме кефят, Галена една идея ми е по - симпатична за момента като човек. Но аз не се впечатлявам толкова, утре ако направи нещо ще носи и тя хейт като Урода. 

На Преслава имам по - ярки наблюдения защото ходим по еднакви места. Освен това има купища неща които ме издразниха с нея. 

За Азис може и така да е, но просто на него му нямам грам доверие и това никога няма да се промени. Просто има купища измами, недекларирани участия, данъци, едно каже, друго се окаже. АКо е променил мнението за него, което може и да е така доказва само колко елементарен и глупав е народа ни, нищо повече. Той си остава едно гнусно мангасе без особено голям принос, който използва глуповатите моми от Лайнер и се лепи за мутри като Гущерчето. Това си е мое мнение и аз ще си го казвам, не очаквам ти или някой друг да се съгласи. 

Много добър прякорд btw - Урода.

Дойде ден, в който националната звезда и любимка на всички, да й подвикват "Урода". Оххххх

ПС: Камелия кога ще пуска нов флоп? :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Замести го с корнфлейкс, галета или оризов снакс. 

Едно време ползваше Малинажа и Глория, за да се довлече в ефира и на концерта им, но пък те направиха най големите си и до ден днешен хитове. Последните 5 години само него го използват, за да трупат гледания. То не бяха ЦурА и Галош, не беше Галин, не беше Кали, Мара и Теда Ломска. Човека няма никаква файда към днешно време от тези парцалани. Направо е друга категория,друга планета,друга лига. 

Пък и какво значение има какъв човек. Да си бъде какъвто поиска. Няма общо с неуспоримите му постижения. Става въпрос за чалга, а не за филантропски постижения. 

И това е така. И него го ползват, навремето и Деса ползва като напускаше. Абе не знам, не ме кефи и тва е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Remember when Siana invented feminism?

 

Аз имам някои песни на Сиана които ги харесвам. Имаше един дует с Кали, беше много яка. 

@Runevski Рено, кво правиш ма ? Прибра ли се у вас ? Разходи ли кучето ?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

@Runevski Рено, кво правиш ма ? Прибра ли се у вас ? Разходи ли кучето ?

Гледам си снимките от последното участие. Не съм мръднала, бе! 

FB_IMG_1571156362662.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Изтрезняваш ли според мен 100% има, имам съмнения и на "Да гори в любов". Не е вярно, и двете като певици ме кефят, Галена една идея ми е по - симпатична за момента като човек. Но аз не се впечатлявам толкова, утре ако направи нещо ще носи и тя хейт като Урода. 

Не виждам нищо съмнително в гледанията на "Изтрезняваш ли" и "Да гори". Тези песни + "Пиян" и "Не се изтриваш" са най-големите хитове на Преслава за последните 5 години.  

Нима "Феноменален" и "Грешка беше" нямат сходни гледания?

Странно щеше да е ако песни като Аматьорка, Режим неприлична,  дуета със Стораро и други там бози да имат 10-20млн...  

Както е странно това да има 21млн, 66к лайка и 3к коментара 

А това да е с 15млн гледания, 103к лайка и 20к коментара

И двете песни са от 2016-та....

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

Remember when Siana invented feminism?

 

Сиана пусна зимен клип на 7 юли 2011 г., когато температурата беше 43 градуса. Всички по форумите бяха в шок!!!

В периода 2007-2012 ми беше в топ 3 на любимките. После обаче се изруси и нещо спря да ме кефи толкова. Последната ми любима нейна песен беше "Виновна без вина".

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Kriminal каза:

Remember when Siana invented feminism?

 

Много яка песен. И ме кефи краката й какви дереци са и как ги мята като изтървана, изобщо не й пука. :clap:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...