Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Преси мачка! За последните 3 месеца е значително по-търсена в Гугъл дори от Азис, който традиционно държи първенството сред фолк изпълнителите. Определено това е нейната година. Дори и без да си оперира носа щеше да има голям успех, предвид силните песни и албума.

image.png.c0a989b082893dc1fe57bf753a8dbe55.png

толкова е нейната година че вече 3ти ден в сайта на лъвицата Елза новината за крадения и хит си седи на 2ро място. Бремененността на никому неизвестната жена от народа Анджи явно е по-интересна. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Lelqtian каза:

толкова е нейната година че вече 3ти ден в сайта на лъвицата Елза новината за крадения и хит си седи на 2ро място. Бремененността на никому неизвестната жена от народа Анджи явно е по-интересна. 

Някакъв смахнат сайт на травестит ли трябва да ни е критерий или обобщената тренд статистика на Гугъл?

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гугъл сърч ли определя лидерите вече. Само ти и фаст го следите това. Сори, но пише ли колко са търсенията? Откъде да знаем дали не е резултат на човек седнал и написал името "Преслава" 50 пъти в търсачката само за да го качи в сайта.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Някакъв смахнат сайт на травестит ли трябва да ни е критерий или обобщената тренд статистика на Гугъл?

А имаше дни, даже цели години когата Баба Яга от Толбухин си беше критерий сама по себе си и без статистики от гугъл. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Гугъл сърч ли определя лидерите вече. Само ти и фаст го следите това. Сори, но пише ли колко са търсенията? Откъде да знаем дали не е резултат на човек седнал и написал името "Преслава" 50 пъти в търсачката само за да го качи в сайта.

Не е само гугъл сърч а и Ютюб сърч, а Ютюб го ползват повече от 50 човека доколкото знам. Безсмислено е гугъл да нямат никаква защита против фейк търсенията, защото така може да се прецака SEO. Нали знаеш че в Ютюб един човек не може да направи повече от 120 гледания, така стоят нещата и в гугъл.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, mitak_94 каза:

😂😂😂

Джени е страхотна, не би го направила!🥰

 

 

Обожавам я. Таланта, подплатен с амбиция е печеливша формула при нея. 

Първата ми любима нейна песен:

 

преди 33 минути, xroflx9 каза:

Уникална е Джени,определено е новата ми топ любимка понеже другите ми две любими руси пачи се изложиха.😥 А пък и Джен е истински човек на изкуството-писала си е и песни,и текстове..само клипове още не си е снимала,но смятам че и това време ще дойде и ще бъде нещо епично.💕

На мен ми е в топ 3 още от Да те прежаля и Да те бях ранила. 

Към днешна топ 5:

1.Деса (по навик) 

2. Джен/Преслава

3. Емилия

4. Алисия

5. Дессита (прясно, прясно) 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 

 

На мен ми е в топ 3 още от Да те прежаля и Да те бях ранила. 

Към днешна топ 5:

1.Деса (по навик) 

2. Джен/Преслава

3. Емилия

4. Алисия

5. Дессита (прясно, прясно) 

 

Screenshot_20191006-142720_Instagram.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Гугъл сърч ли определя лидерите вече. Само ти и фаст го следите това. Сори, но пише ли колко са търсенията? Откъде да знаем дали не е резултат на човек седнал и написал името "Преслава" 50 пъти в търсачката само за да го качи в сайта.

При Преслава статистиката в гугъл е подплатена с милионите от ютуб, най много последователи във всички социални мрежи, най много статии в новинарските/клюкарските сайтове, пълен график, пълни клубове, най висок хонорар. 

А и в платформата на гугъл далеч не става въпрос за 50 сърча, а за хиляди. Пробвай например да вдигнеш статистиката на Милица или Димана с 50 сърча на ден, за да се убедиш. ☺️

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Обожавам я. Таланта, подплатен с амбиция е печеливша формула при нея. 

Първата ми любима нейна песен:

 

На мен тази май ми беше първа любима. Лято 2008 за мен лично беше трагично откъм песни иначе. Изобщо нямам спомени какви песни е имало, само тази помня + на Галена и Устата. :D

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е хубаво да поспиш като бебенце и да те глезят всички около теб.... ❤️ Добро утро за някои като мен, нищо, че вече е следобед! :D  Да загреем малко.. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , mitak_94 каза:

😂😂😂

Джени е страхотна, не би го направила!🥰

 

 

Обожавам  я тази песен и като текст и музика! ❤️ 

Аз бях луднала по това ❤️ като излезе.''Направо искам в къщи да те отведааа''

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тук слушате бозите на Преслава

Извън форума никой не се интересува от бозите

Колкото до измислените гугъл търсения... всичко е заради носа.

Не случайно Галин, Десита, Диона коментираха по БТВ носа и правеха комплименти подхилвайки се :1000(29):

Ще си останете само с една популярна песен - Не те забравям, а другите ще тънат в забвение.

И клипове няма да видите, защото няма да снима.

Достатъчно ви бяха умрелите лайв-версии, няма да се напъва и за клипове

Да не си мислите, че ще си напъва гъза да снима клипове на песни извадени от кофата за боклук?

И не е слушала феновете, а си беше планирала още преди да излезе албума, че ще снима тв версии на всички, след това ще пусне дуета с Галин и ще ни отърве от присъствието си до лятото.

От сега я гласите с най-добър прием на концерта на Планета, а какво ще става като дойде/мине тоя концерт....

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Представяте ли си Мавродиева пребледняла, посиняла, прикована на болничното легло. Джен влиза с широка усмивка, букет цветя и кутия бонбони. Мавродиева с последни сили се протяга, за да вземе даровете, а Джена я отсича:

-Мило, не са за теб. На теб ти нося тефтер и химикал! 

 

:laughing:

- Ама аз съм болна, не съм добре.

- Айде, айде, превземки. Нищо ти няма. До обяд да си завършила поне един куплет и припев, иначе повече банани няма да ти нося!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

 

От сега я гласите за най-добър прием на концерта на Планета, а какво ще става като дойде/мине тоя концерт....

 

Ще продължава да мачка и през десетилетие 2020-2029, както досега, какво друго има да става. :) 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.10.2019 г. от 10:15, presi_presi каза:

От коя песен е крадена Пиян, че не мога да се сетя? Хайде дай линковете на тези две песни!!!

 

Бебче, дишай.

Подари ли албума на Галка?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

 

Към днешна топ 5:

1.Деса (по навик) 

2. Джен/Преслава

3. Емилия

4. Алисия

5. Дессита (прясно, прясно) 

Аз забравих да обявя моя топ 5. Включвам най-големите ми любимки в чалгата,попа и световната музика.

1.Джена/Риана

2.Андреа/Ники Минаж

3.Тита

4.Лорена/Гери Никол

5. Деса/Преслава

 

ПП Какво стана с онзи,който щеше да подарява албума на Преслава на Галена? Да не го е хванало шубето понеже и Галин е бил там?😁

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ще продължава да мачка и през десетилетие 2020-2029, както досега, какво друго има да става. :) 

Нали знаеш, че живота е непредсказуем и може всичко да стане?

Не бъди много сигурен, че ще мачка, защото това са десет години...

Една Фиклена, която може да резне спирачките на автомобила и ще промени всичко :1000(29):

А ти какво ще правиш през това десетилетие?

Ще продължаваш да наблюдаваш живота на чалгарките и да го усмиваш/коментираш тук?

И сте смешни в опитите да налагате "Пиян" като хита на лятото.

Песента е популярна/хит и до там.

Един надут балон създаден от рицарите на Преслава тук.

Не доказахте с доказатеслтва, че е хита, който твърдите, нито сте сигурни, че гледанията са реални

И за цялото лято имате само едно клипче и цифрите. Нищо повече

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Обожавам я. Таланта, подплатен с амбиция е печеливша формула при нея. 

Първата ми любима нейна песен:

 

На мен ми е в топ 3 още от Да те прежаля и Да те бях ранила. 

Към днешна топ 5:

1.Деса (по навик) 

2. Джен/Преслава

3. Емилия

4. Алисия

5. Дессита (прясно, прясно) 

И аз я харесвам много Джена!
При мен нещата почти винаги са стояли така:
1.Преслава
2.Глория, Анелия и Райна (все се бият тия)  :D
след тия Емилия. 
Но към 2018-19
1.Преслава
2.Анелия, Райна
3.Глория 
4.Емилия

5.Емануела 
Другите ми е трудно да определя. Харесвам много и Джена, Галена, Цветелина Янева. И ако става дума за Деси Слава, откакто се "завърна" в Пайнер от "В друг живот" насам все прави по някоя от любимите ми песни за годината, като се сещам за:

2016 - И на всички като тебе, В друг живот

2017 - Гледай да не бъркаш
2018 - Много съм добра
И дуетите - Нека да е тайно и В твоите очи са много яки. Обаче имаше една която изобщо не мога да слушам, Започваме на чисто май беше заглавието. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kremito каза:

Обожавам  я тази песен и като текст и музика! ❤️ 

Аз бях луднала по това ❤️ като излезе.''Направо искам в къщи да те отведааа''

 

Аз на това много съм се кършил на младини:

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Обаче това Печенко не спря със злобните фермани - то не беше, че новите песни били боклуци, пълнежи, остатъци, не знам си какво, сега пък чак оспорва "Пиян" и я нарича "популярна".:1000(29):Очевадно е, че не може да си намери място в последно време от яд. Ако бяха тооолкова слаби новите заглавия в диска, Печенкото нямаше да се хаби да пише толкова, нямаше да се открои нито една и всички щяхме да сме единодушни, че не стават за нищо, вместо всяка от новите да е фаворит на определена група хора. Едни се кефят на "Не те забравям", на много хора пък по-бавната "Не идвай" им е любима, трети се нахъсват от "Право в очите", четвърти смятат, че "Крадец на време" е най-добрата, а на тия като мен "Трябваш ми" им е сред фаворитите. Дай Боже всекиму такива "слаби" песни.

Абсолютно. Почва да ме боли главата с този негов начин на писане..всяко изречение на нов абзац.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Обаче имаше една която изобщо не мога да слушам, Започваме на чисто май беше заглавието. :D 

Ау, грях! 

Невероятна! 🥰"Не, не давай честна дума, в тебе нищо честно няма."😎

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

Обаче това Печенко не спря със злобните фермани - то не беше, че новите песни били боклуци, пълнежи, остатъци, не знам си какво, сега пък чак оспорва "Пиян" и я нарича "популярна".:1000(29):Очевадно е, че не може да си намери място в последно време от яд. Ако бяха тооолкова слаби новите заглавия в диска, Печенкото нямаше да се хаби да пише толкова, нямаше да се открои нито една и всички щяхме да сме единодушни, че не стават за нищо, вместо всяка от новите да е фаворит на определена група хора. Едни се кефят на "Не те забравям", на много хора пък по-бавната "Не идвай" им е любима, трети се нахъсват от "Право в очите", четвърти смятат, че "Крадец на време" е най-добрата, а на тия като мен "Трябваш ми" им е сред фаворитите. Дай Боже всекиму такива "слаби" песни.

Веднъж в седмицата пише, за да отчете нова порция хейт към Преса. 

Че и много важен. Да му доказваме, че Пиян била хит. Сякаш той е последна инстанция и без неговото одобрение няма как да бъде титулована като хит. В крайна сметка всички излизащи по клубове и кръчми са потвърдили успеха и.  

Специално около мен от години не се е споменавала и харесвала толкова много песен на Преса. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Ау, грях! 

Невероятна! 🥰"Не, не давай честна дума, в тебе нищо честно няма."😎

 

Имам чувството,че само двамата с теб я харесваме.😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...