Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Slavi каза:

Мира - певицата с хитове 3 десетилетия и 2 века. 

Мачкай, бобре! 

Ами този химн?

Челото на Сузанита пасти да яде пред това на Мира!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кавалът свири. Това е и алюзията към гейовете, че правят свирки. Кавал не се казва на мъжкия полов орган, а на този, който го лапа.

Така или иначе Емануела тотално прекали. Такава песен няма как да слушаш на спокойствие пред майка ти и баща ти, без някой да повдигне вежди. И са прави хората.

А едно време дори бабите ни слушаха чалга ... :( Но с такива песни, не с Емануеловите.

 

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Ами този химн?

Челото на Сузанита пасти да яде пред това на Мира!

Обожавам го. Класика в жанра. Песните на лидеркитежот същата година отдавна са хванали паяжина. 

Зъбите на Джена пасти да ядат пред зъбаците на Мира. 

Хитове като Летвата и Хей малката още нажежават партита до краен предел. 

 

И този хит се бори за милион! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Таман щях да я поствам. Яка е. 

А Деса звучи зверски, за разлика от песните на Ганев. Бързо да записва нещо с Оцко! 

Този път Деса звучи готино, да - много по-добро включване отколкото в песента на Лидия. Но много зависи от обработката в евентуална самостоятелна песен от Оцко - да не я направи пак да звучи като сестри Филатови, както в "От утре ще е друго".:1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Обожавам го. Класика в жанра. Песните на лидеркитежот същата година отдавна са хванали паяжина. 

Зъбите на Джена пасти да ядат пред зъбаците на Мира. 

Хитове като Летвата и Хей малката още нажежават партита до краен предел. 

 

И този хит се бори за милион! 

Нека миризмата на долнопробна кръчма те удари точно сега!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Има го и този момент със злопаметността. Но! Каквото и да си говорим, някак си съм сигурен, че няма да тръгнеш да правиш 10 клетваджийски песни за бившия си и да ореваваш света по всички телевизии с едно и съшо 3-4 години под ред. В смисъл.. говорим за стил, за характер, сещаш се.. ;)

Е ама и той я чопли. Е сега за детето, тя тъкмо беше спряла и сега пак. Аз пък харесвам че използва агресията за да твори. Макар че може малко по класно да го даде:)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Този път Деса звучи готино, да - много по-добро включване отколкото в песента на Лидия. Но много зависи от обработката в евентуална самостоятелна песен от Оцко - да не я направи пак да звучи като сестри Филатови, както в "От утре ще е друго".:1000(29):

Мастеринга е от изкл. значение. В От утре ще е друго е прекалил с обработлата, но тя и Деса си променя много гласа като пее фолклор. Иначе в Да вдигнем шум на последния припев е като Мики Маус. В Много съм добра е като Сашка Роман:laughing:

А в тази с Венци звучи точно както очаквам да я чувам. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Нека миризмата на долнопробна кръчма те удари точно сега!

 

Мирис на ракия, шопска салата и кюфтета. Незаменимо! 

Toва също беше голям хит. Периоса и със Съни ми е любим! Добре, че бе Мира, за да се пръкне Теда Алексаньрова! 

 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е

преди 6 минути, Slavi каза:

Мирис на ракия, шопска салата и кюфтета. Незаменимо! 

Toва също беше голям хит. Периоса и със Съни ми е любим! Добре, че бе Мира, за да се пръкне Теда Алексаньрова! 

 

Над половин милион и тук!

 

Коментирай,че май кариерата на Пепа Ханс върви към своя край. Очаквах че последната му песен ще е голям хит понеже е в стилистика на първите му,а тя върви към флопване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кавалът свири. Това е и алюзията към гейовете, че правят свирки. Кавал не се казвал на мъжкия полов орган, а на този, който го лапа.

Така или иначе Емануела тотално прекали. Такава песен няма как да слушаш на спокойствие пред майка ти и баща ти, без някой да повдигне вежди. И са прави хората.

Може би са употребили думата "кавал" защото се римува с "дал". Не всички са запознати с гей жаргона. Повечето хора биха я асоциирали именно с мъжки полов орган. Емануела едва ли е хомофобка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Е

Над половин милион и тук!

 

Коментирай,че май кариерата на Пепа Ханс върви към своя край. Очаквах че последната му песен ще е голям хит понеже е в стилистика на първите му,а тя върви към флопване.

6 милиона тук! 

Аз се учудвам, че Твой му се получи толкова успешна... За мен отдавна е бита карта. Само Мира може да го извлече от дъното! 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

6 милиона тук! 

Аз се учудвам, че Твой му се получи толкова успешна... За мен отдавна е бита карта. Само Мира може да го извлече от дъното! 

Ето още един мегахит.Както казва Джен "Раздавай се!"

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Каква стана с Пордотия Вескова, нямаше ли днес да си пуска песента?

След 1 час. Предварителния интерес е потресаващ: 185 харесвания, 21 коментара и само 13 чакат.

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

След 1 час. Предварителния интерес е потресаващ: 185 харесвания, 21 коментара и само 13 чакат.

 

Златната ми топка не може да долови нищо от невидимия свят, не знам каква прогноза да направя.

По пътя на логиката - очаквам, щом композиторът е сръбски, песента поне да не звучи по еднотипния шаблон. Което ще е плюс, но да видим до колко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

След 1 час. Предварителния интерес е потресаващ: 185 харесвания, 21 коментара и само 13 чакат.

 

Тя и предната правеше по 30ка в началото и някои се подиграваха тук, но после им смръзнаха усмивките:D

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Тя и предната правеше по 30ка в началото и някои се подиграваха тук, но после им смръзнаха усмивките:D

Никога не са ни смръзвали усмивките, мили. Винаги са били лукави и гадни. :3fdb8960598fa63e:

ТОП 3 на хитовете за годината, а накрая със 7 млн. Други са с по 18-20-23 млн. :e040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Никога не са ни смръзвали усмивките, мили. Винаги са били лукави и гадни. :3fdb8960598fa63e:

ТОП 3 на хитовете за годината, а накрая със 7 млн. Други са с по 18-20-23 млн. :e040:

Не визирах теб конкретно, но май и ти правеше прогнози за провал. 

Но Кама може да си позволи да пусне една песен в годината и да не е кючек, а накрая повече от година не излиза от кръчмите. Общо взето един пт примерите за мегахит без да е минал 10 милиона. И пак да напомним, че това е песен в канал на самопродуциращ се изпълнител. Коя друга може да се похвали с нещо подобно. 

Имам спомени, че някога ти беше сред любимките. Не знам защо се промени това, при все че Кама доста израстна и като певицс и като философия. Радва се на национален ефир, хитове, пълни участия, в които няма конкуренция. Дори Галена не може да и се опре като участия. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Тя и предната правеше по 30ка в началото и някои се подиграваха тук, но после им смръзнаха усмивките:D

Все тая ми е дали ще пусне провал или хит. Безразлична ми е в момента. Само констатирах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Имам спомени, че някога ти беше сред любимките. Не знам защо се промени това, при все че Кама доста израстна и като певицс и като философия. Радва се на национален ефир, хитове, пълни участия, в които няма конкуренция. Дори Галена не може да и се опре като участия. 

 

Опитва се да израсне, до колко е така е друг въпрос. Все до някаква степен е израстнала, за мен обаче остава лъхаща на елементаризъм с желание да мине за очен възвишена.

Песен, ако пусне яка, я слушам. "Дразни ме" ми харесваше, "Неповторим" също". "Името ти" обаче е пълен шит за недодялани пияндури, няма да правя компромиси с вкуса си, защото някога си съм я харесвал.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Опитва се да израсне, до колко е така е друг въпрос. Все до някаква степен е израстнала, за мен обаче остава лъхаща на елементаризъм с желание да мине за очен възвишена.

Песен, ако пусне яка, я слушам. "Дразни ме" ми харесваше, "Неповторим" също". "Името ти" обаче е пълен шит за недодялани пияндури, няма да правя компромиси с вкуса си, защото някога си съм я харесвал.

 

Името ти е далеч от шит за недодялани пияндурници. Страхотна песен, напомняща за стария фолк като музикално и текстово съдържание. Класи над мазнотии, които те вълнуваха през миналата година. Класи пред пайнерската продукция, която е с почерка на Ганев. Има един рок елемент, което я отличава от актуалното течение. За мен е най доброто и извън Пайнер заедно с Минута за живот. Най лесно е да запееш кючеци, за да изплуваш на повърхността, но Кама не го направи. 

В годините, в които обикаляше в сигнал и др медии да се жалва, наистина израстването и беше фалшиво. Но сега съм убеден, че не е, поне за себе си. Отношението което има към работата си, Гласът и участниците в него, негативните подмятания дори, говори много за духовното и израстване. Не се вълнува от кокошарника, измислени скандали. Гледа си живота и държи едно ниво, което се съмнявам, че друга без Пайнер би успяла. 

Умее да говори на различни теми от попфолк вълнения и бит. Има излъчване на звезда, поведение на такова. На концертите преди години мачкаше лидерките. 

Въпреки, че е вечна конкурентка на Деса, няма как да не призная превъзходството и към днешна дата в доста отношения. Всичките могат да се учат от нея в различни аспекти - от това как да бъдат истински звезди, до това как да бъдат и хора. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...