Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Миле Китич не харесва този коментар. :1000(6):

Пфф предпочитам да е “Паника” отколкото бозата “Добре ли си” (лично мое мнение) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, presi_fen! каза:

Пфф предпочитам да е “Паника” отколкото бозата “Добре ли си” (лично мое мнение) 

Може, но хората явно масово харесват "Добре ли си" повече, а и има немалко гледния от чужбина.

Още ли си навит да връчиш на Галена "Да гори в любов"? Ако да, задължително снимай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Може, но хората явно масово харесват "Добре ли си" повече, а и има немалко гледния от чужбина.

Още ли си навит да връчиш на Галена "Да гори в любов"? Ако да, задължително снимай.

Разбира се ще го направя , ще се напия добре и ще и го подаря не ми пука от никой , тя и е голяма фенка трябва да държи тоя албум в ръцете си! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Разбира се ще го направя , ще се напия добре и ще и го подаря не ми пука от никой , тя и е голяма фенка трябва да държи тоя албум в ръцете си! 

ТОП! Браво на теб за идеята. Ще чакаме с нетърпение. Това ще е най-интересното нещо за месеца сигурно, такова мъртвило е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

ТОП! Браво на теб за идеята. Ще чакаме с нетърпение. Това ще е най-интересното нещо за месеца сигурно, такова мъртвило е.

Да живи и здрави другата седмица! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Сега забелязах, че "Кома" има почти 10 милиона от три клипа общо. Освен официалния, има още два с доста гледания - един с 1,2 милиона и един с 1,7. Това спокойно слага песента в битката за летен хит. Като гледам още върти добри гледания. Разликата във времето с "Пиян" е един месец.

 

Мила,под песента на приятелката ти -Симончето пише,че дори не е успяла да завърши ВИНС-а,което е страшно смешно. Вярно ли е?💁‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Мила,под песента на приятелката ти -Симончето пише,че дори не е успяла да завърши ВИНС-а,което е страшно смешно. Вярно ли е?💁‍♂️

За пръв път виждам и чувам циганка, която да не може да пее... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

За пръв път виждам и чувам циганка, която да не може да пее... 

Не знам дали е циганка или не,но е по-смешно и жалко,че 90% от положителните коментари са от хора,които я познават.☹

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не разбирам youtube за голям фактор в България, за това коя песен е хит... На повечето хора не им пука коя песен колко гледания има... Излизат, слушат я и си купонясват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

@Starboy @retr0 коментирайте!!💕💕

 

Screenshot_20190927-203559_Instagram.jpg

Как да коментирам като треперя целия от щастие? Вече си визуализирам и моля вселената да разчиства пътищата Джении. 

DJENA - MNOGO NOVO/Джена - Много ново, 2019

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Как да коментирам като треперя целия от щастие? Вече си визуализирам и моля вселената да разчиства пътищата Джении. 

DJENA - MNOGO NOVO/Джена - Много ново, 2019

Зашеметяващо заглавие. Не бих се изненадал ако песента й наистина се казва така.💕

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Отпоследвах Преслава заради постоянното набутване на гнусния Цецо Андреев. Голямо приятелство, голямо нещо... 

Два урода се подкрепят. А беше мега яката Преса, как само тоя й остана ... виж я на какво прилича без обработка на новия клип.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

 

1 година❤️

Любимата ми от "Режим неприлична" насам..... изобщо най-доброто поп-фолк предложение в последните 5 години за мен! Честита годинка на Песента на 2018-та година! ❤️ 
С нетърпение днес очаквам новата песен на Камелия. Дано е яка, че вече липсва на хоризонта! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...