Jump to content



Галена - Паника


Препоръчани коментари

Все ревете, че ви е писнало от баналните ганевски песни, а като получите нещо различно, пак сте недоволни. Най добрия проект на Галена от Пей сърце и Дай ми любов насам. 

Много як саунд, топ клип, дзверска музика и красива Галена. Само изпяването не ме кефи. Дори многото ефекти и аутотюн не могат да прикрият граченето. Но този минус не би повлиял на успеха на парчето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Donatella каза:

едва ли ще чупи рекорди тази песен

По първия един час ще се разбере. Но със сигурност ще има висока гледаемост, само защото е Галена. Залагам на 400К минимум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект! Обичам я тая жена точно, защото никога не знаеш какво е подготвила. По-късно ще напиша подробно впечатленията си. Сега просто искам да се наслаждавам на трака. ❤️

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

По първия един час ще се разбере. Но със сигурност ще има висока гледаемост, само защото е Галена. Залагам на 400К минимум!

Е тя няма нов нос за да чупи рекорди. И пак върви супер.

 

С всяко слушане все повече ми харесва. Видеото е уникално!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е тя няма нов нос за да чупи рекорди. И пак върви супер.

 

С всяко слушане все повече ми харесва. Видеото е уникално!

Тя и с предишните си 5 песни правеше по 500К..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е тя няма нов нос за да чупи рекорди. И пак върви супер.

 

С всяко слушане все повече ми харесва. Видеото е уникално!

Моля, моля! При Преса не беше, заради носа. Това ѝ е 4 проект, който прави над 500К! Едва ли е заради носа! Просто песента е силна. 

ПП: На Галя песента ми хареса още от първо слушане (много повече от ФЕНОМЕНАЛЕН)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Тя и с предишните си 5 песни правеше по 500К..

Говоря за първия час. Изтрезняваш ли е стартирала с около 45к. Галс вече ги има.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

За първия час има 52 000, "Пиян" имаше към 75 000.

Паника има 55к за час а Пиян имашe точно 70к. Пращам снимката ако я намеря.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронично е, че за този пътви час, единствено Галена я води в.. минусите, а мислех, че заради носа ще има яко хейт и минуси.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден проект, заради който с кеф можеш да се наречеш фен на Галена. Пак ще ми трябва време да разгадая посланията в жестокия клип, както беше при Сърце. Ритъмът и аранжиментът са топ и разбира се супер различни от масовката. Отсвирът ми напомня на песните на Кости от силния му период. Двете ми забележки са свързани с протоватия текст и с припева, който можеше да се доизгради, леко недовършен ми стои. Иначе във времената на Ганев не вярвам с такъв тип песен да чупи някакви рекорди, но тя за рекордите си има Феноменален и Добре ли си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много слаба. Оцко е аболютно изхабен, а текста е покъртителен в припева. Куплетите са топ, но този припев е много муден. По - добре да беше клипирала "Раздавай се"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

Андоли, аспирини, кокаини, ватрогасци, доктори...

 

Две три думички!

Не помня някой от вас да беше казал нещо за копирането от New rules и Treat you better.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...