Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава отново не изневери на традицията - отново няма да е с хита на лятото. :D

Има нещо зарибяващо в песента, но като цяло е средна работа. Както и предрекохме преди 2 дни с моята кучка @Donatella- силен старт и след това сравнително небавно затъване.

Галена ще й съдере задника, без дори да съм й чул песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

+1

На всичкото отгоре му се повръщало. Предизвикваш вегетативни реакции в него - неприятни, а той пак виси тук и продължава да упорства над нещастието. си. ТОП!

Когато чувствата са по-силни от болката... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Когато чурствата са по-силни от болката... :3fdb8960598fa63e:

 

Снощи шях да направя грандиозна грешка, да публикувам скрийн от мой разговор с Преслава - добре, че се спрях навреме. Някои неща е хубаво да бъдат забулени в мистерия (...е "любовта" - кули и стени тя в нас руши). ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Снощи шях да направя грандиозна грешка, да публикувам скрийн от мой разговор с Преслава - добре, че се спрях навреме. Някои неща е хубаво да бъдат забулени в мистерия (...е "любовта" - кули и стени тя в нас руши). ;)

Прав си, прав си... :wine:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Да направиш кавър на предната си песен и феновете ти да припадат по нея .... не е лесно. 

Само Преслава го може.

Припадат те, само се правят.

На мен песента ми звучи като опит за повторение на успеха на "Да гори в любов". Неуспешен обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, TSARvul каза:

Припадат те, само се правят.

На мен песента ми звучи като опит за повторение на успеха на "Да гори в любов". Неуспешен обаче.

а вчера прогнозираха 600к за 24ч хахахаха 

Аз съм сигурен че Fast е разочарован

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, TSARvul каза:

Припадат те, само се правят.

На мен песента ми звучи като опит за повторение на успеха на "Да гори в любов". Неуспешен обаче.

Да. Изпълнението е подобно.

Да не говорим, че инструментала е от "Изтрезняваш ли" и са добавили нов текст и цигулка.

Началото пък е крадено от тази песен:

Но нали е Преслава и всички мълчат и не коментират, ако беше Галена щяха да го натякват месеци наред.

Сега като излезе на Галена ще се захванат, че пеела за наркотици и т.н ( помни ми думата )

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говоря нещо за лицето на Преслава го казвам с огромно съжаление и без капка хейт. Но като гледам колко отнася ми става по-симпатична, чак пък толкова вече... 😱

Не може да си фен на поп-фолка и да не ти е капка жал за това, което е Преслава днес. И най-върлия фен на Галена съм сигурен, че е харесвал Преслава в даден период от живота си. От клипът й лъха нещастие, не я усещам уверена и като човек който се харесва, май и тя не е на 100% щастлива от визията си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Ахахахах що бе, весело да е. Има готини включвания. До каква степен е възможно операцията на Петя да е по здравословни причини.

Дори да е имала проблем, интервенцията при нея си е от суета. Чак пък толкова да си отреже носа. По скоро сега е толкова малък, че се чудя как изобщо диша през него. Тоест тепърва и предстоят здравословни проблеми... 

И наистина си личи, че един хирург ги е ремонтирал с Емилия. И нейния е супер малък, но не стои фрапантно грозно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Ако говоря нещо за лицето на Преслава го казвам с огромно съжаление и без капка хейт. Но като гледам колко отнася ми става по-симпатична, чак пък толкова вече... 😱

Не може да си фен на поп-фолка и да не ти е капка жал за това, което е Преслава днес. И най-върлия фен на Галена съм сигурен, че е харесвал Преслава в даден период от живота си. 

Естествено, аз специално дори преди години Галена ми беше една смешна селянка, за мен ТОП-а беше Преслава. Но колелото се върти...

Поведение в публичното порстранство, алчност, ехидни интриги, дегенерация в творческо отношение, мързел, демонстриране на откровено нисък интелект, простащина.... а сега й тази визия. Как да не си смениш мнението?

Много допринесоха и такива като Fast и Слави. Просто, като видиш какви хора й се кефят, манипулатори и вечно овъртащи истината....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

10.jpg.73f8161b76fee7f9e9db6b9349bdb957.jpg

В Турция правят много хубави зъби. Да заминава! Тези не си отиват с нослето. 

Да не съм чул някой повече да коментира усмивките на Луна или Кама!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Защо не я показва като изображение, много се дразня? 😂

Хахах. Има такива, които не биха си напрaвили труда на копират и видят линка, нали. Вижте го, струва си! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...