Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Интересно ми е кой поръчва такъв тип статии, какъв човек трябва да си, че да измисляш толкова гнусни неща. За тоя вманиачен фен сефте чувам, но ми се струва че е от сорта на весо фена

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А верни ли са слуховете, че П. се е скарала и с Джена, ако е вярно - много жалко! Очаквах втори дует, дори по-скандален от този...

Тук Преслава пазиииии.... И Джена и Джена пази!

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

А Галена се снима с всеки ..  с дебели,грозни,травестити,гейове,изроди,цигани,изнасилвачи,бедни,богати,престъпници и тн.

 

ГАЛЕНА НЕ ДЕЛИ ХОРАТА!!! 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Галс изглежда като световна звезда, но си е смядовка по душа, нормално! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам дали беше Христо, не го познавам, но въпросния блъсна некво момче и то падна. Преди години пак охраната на Плаза мисля пък би студенти там - отново бях без коментар. И всички дебили гледаха. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

А Галена се снима с всеки ..  с дебели,грозни,травестити,гейове,изроди,цигани,изнасилвачи,бедни,богати,престъпници и тн.

 

ГАЛЕНА НЕ ДЕЛИ ХОРАТА!!! 

Всъщност сега се замислих, че Преслава има снимка с Гринго, така че и тя се е снимала с всички категории от изброените.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни анализи!🤣
Клипът към Дай ми най много да е вдъхновил някой да си пребие жената. То 90% от сцените са такива.
Може и Павел го е гледал и е счупил старото носче.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не трябва да се обръща прекалено внимание на статии, в които действащи лица са Весо Фена, Могилански, Учителя и компания. В техния култ е кръвна обида известна личност да им откаже снимка, и това е начинът им да си "отмъщават" защото имат контакти в жълтата преса.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаме по възможно най-бързият начин авторски албум от Джена с изцяло нови сингли а ля "Горкото момиче"! Тя нали беше казала, че много държи на текстовете си, личи си! 
Едни от любимите ми фрази:

Аз за себе си какво да ви говоря аз съм си добре, но хората.

Много му били, цени, скъпи абе, стана си направо за смях и не можеш нищо да го питаш
само лъже или е у тях.


Гледам го оная вечер тръгнал ама те всичките го знаят изкарал си колата, щял да ходи
по Студентски град и в центъра.

Представете си на какво още е способна, невероятна е.. деня, в който пуска песен е празник!

 


 

  • Haha 5
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

 

Тук Преслава пазиииии.... И Джена и Джена пази!

+ и това
- От малка да ми пипат моето мразя!
- И аз мразя!!
И през цялото време я гледа мега странно. Джена не обича да си дава spotlight-a на други.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Павел сам си гърми патроните, като ходи с Преслава на всяко участие. Лишава я от лично пространство, и в един момент ще и писне от цялата тази ревност.

#вечнозагрижениязапреслава

Може да я крие за да не плаши хората..

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Павел сам си гърми патроните, като ходи с Преслава на всяко участие. Лишава я от лично пространство, и в един момент ще и писне от цялата тази ревност.

Няма. Познавам такива жени - кеф им е мъжът до тях да ги ревнува, да е постоянно с тях, да ги удря от време навреме ако са си позволили поглед с друг мъж или нещо такова. Не им писва на такива, драго им е. Ако Преслава и Павел се разделят ще е защото на него му е писнало, не на нея. 

Виж на тая Лидия новата песен как пее колко й е хубаво мъжа й да я шамаросва вечер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Fast каза:

Изобщо не трябва да се обръща прекалено внимание на статии, в които действащи лица са Весо Фена, Могилански, Учителя и компания. В техния култ е кръвна обида известна личност да им откаже снимка, и това е начинът им да си "отмъщават" защото имат контакти в жълтата преса.

 

:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Черпя ви с това отсвирче:

Тъкмо щях да напиша, че на Лидия много щеше да й отива да си търка минджата в клипа, и видях, че на корицата ръката й вече е там. :yahoo1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

Чано, имаме първата асъл лятнa избухвация за сезона. На Цеца Янева Болката току-що замина в небитието. :D

Преслава сигурно ще се изложи с новата си песен, предвид в какъв период се намира. Остава Галена да видим. Лида и Галя ще праскат това лято. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, retr0 каза:

Виж на тая Лидия новата песен как пее колко й е хубаво мъжа й да я шамаросва вечер. 

Смешно е в 21ви век да се популяризира токсично мъжкарство и неравенство между половете и то сред млади момичета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

Мислех да лягам, но след тая песен ми се припи. Ногу якааа.

Пък днес играх и на гоненица.

Зема да ги пия нещата-добрите-с-парите? 🤪

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TSARvul каза:

@Stela

Чано, имаме първата асъл лятнa избухвация за сезона. На Цеца Янева Болката току-що замина в небитието. :D

Преслава сигурно ще се изложи с новата си песен, предвид в какъв период се намира. Остава Галена да видим. Лида и Галя ще праскат това лято. :1000(29):

Още като я чух и се зарибих на първите секунди. Малко не ми харесва гласа на Лидия, но заради готиния текст и отсвир не ми прави впечатление. Не съм я спирала. :e040:

На Цвета ме кефи, но не ми е предизвиквала такава тръпка честно казано. По-качествен и изпипан проект е, но това на Лидия те кара да дивееш. :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...