Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , PreslavaIsTheQueen каза:

R U Ready? 

Преслава-Пиян

Утре-16:00

 

A5816171-C334-4746-A0CC-D497CDC7F4D0.jpeg

Зверското пиче. Но песента само по заглавието става ясно, че ще е поредната, в която ще пее за алкохолни подвизи. 1/2 от песните и последните години са посветени на спиртните напитки. И аз очаквам да забие над 600 ка утре. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Не излъчването, а гласът и тоталните хитове през годините я направиха това, което е, за разлика от други нейни колежки :D

Комбинация от фактори е. Излъчването и силният й чар също изиграха роля. Сега това отиде по дяволите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Ще забие единствено новия си нос в земята и ще заоре с него ;)

То почти нямя такъв. Ще вземе да го изгуби в почвата и малкото останал и нос😂

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галеновите пак нервничат нещо.

Преси тепърва ви е подготвила есенни изненади ;*

  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще мачка. Виждам я с 600k и дори 700k. И клипа ми се струва по-добър от снимката, но да не избързваме. :D

Wtf какво ми става тази година, това аз ли съм... Толкова да се кефя на Преслава...:1000(29):

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

спорден мен за първите 24 ч. ще направи 3к дислайка

От които 2,5 к ще са купени от теб.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Ами то тази статия съвсем потвърждава комплексите и. Да се резне заради нечие мнение... Изобщо с какъв акъл ще избере този плужек, за да възпитава деца. Чакат я тежки години. 

Те са непрекъснато заедно и със сигурност му е казвала преди това, че и е неприятно да я обижда, но подобни хора не разбират от дума и се видяла принудена да се оперира за да живее комфортно в обкръжението му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Те са непрекъснато заедно и със сигурност му е казвала преди това, че и е неприятно да я обижда, но подобни хора не разбират от дума и се видяла принудена да се оперира за да живее комфортно в обкръжението му.

Говориш глупости. Преслава е успяла жена, а не смачкан от живота парцал. Една жена с нейните успехи и самочувствие е немислимо да позволи на един мъж да и говори така, а още по малко да свива любовно гнездо с него. Иначе точно той да говори за визия, при все че прилича на селски ерген... 

Така или иначе гласа и звучи по добре с операцията. Все някаква файдс има

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Donatella каза:

колко дислайка ще има ?

То пък все едно нещо става като ѝ пуснеш 2-3К дислайка? Обратно в играта си стана хит и с тях. Твърде детинско...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък този кадър на Преслава не ме впечатлява с нищо. Тая кола Веселин Маринов я е карал в поне 3 клипа.

Визията също не ми уау, заглавието и авторския колектив изобщо няма да ги коментирам. Банално до припадък.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Галеновите пак нервничат нещо.

Преси тепърва ви е подготвила есенни изненади ;*

По-точно дубликата на Галена- фалшификата на Галена. Толкова е долна и комплексирана. Завижда на Галена само. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Мило, да не си си хванал гадже от Пайнер, че имаш инфо за подобни неша?

Не е изключено, мило. ❤️  Допада ми новия трак на Марчелис. От "Сто нюанса розово" не е имала приятна песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Western каза:

Мен пък този кадър на Преслава не ме впечатлява с нищо. Тая кола Веселин Маринов я е карал в поне 3 клипа.

Визията също не ми уау, заглавието и авторския колектив изобщо няма да ги коментирам. Банално до припадък.

Когато излезе "Лудата дойде" , те го изкараха клип на годината, ти затова се учудваш..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...