Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Mara.Shulevna каза:

Ама какво да говорим бе, когато имаш хитове, когато си зает няма смисъл да говориш. Ти си гледаш собствената кариера и си движиш напред. А тоя Тото имаше един голям хит и сега кръв сере, че рекламата от ВИП-а умира и той се чуди как да остане актуален, а не да се върне където беше преди Брадъра - на дъното. 

Иначе няма какво да говорим, в чалгата има много изпълнители, различни хора. Някои като Тото, като са актуални не им пука, ама като позалезе слънцето над тях и почват да чоплят като хлебарки. Тва е, ако ти си звезда и си знаеш мястото, няма да ти пука за другите бе. 

Всъщност интересно е, че Скандау напълнили уж арена армеец, а всъшност нямат един масов хит, който да се знае от малки и големи. Изключвам Чужди усмивки, която е само на Тото и на която се крепи измислената истерия покрай Скандау. Да, децата могат да припадат по тях, но децата не ходят по клубове и а и албуми вече не се продават. Вероятно за концерта повече са дали, отколкото са спечелили. Нямат участията, които имат Криско или Гери Никол например. Нито имат хитове и на половина като техните. Гладна работа. Не да и благодари Тото, че най накрая има голям хит в жанра им, който да конкурира достойно последните хитачки в чалгата, ами се прави на интересен със заучени реплики като тази за Карди Би и Али Експрес. Сигурно всеки ден следи новите коментари под клипа и завистника мръсен и се подпипва като пубертет докато гледа видеото 🤭

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, asylum каза:

Тото и на Мегз скача - паляк.

А Азис не предизвика фурор с първата си песен, доста по-късно се забеляза. Първата му популярна песен май беше с Томи Чинчири и пак не беше фурор. 

Големия фурор при него беше с Обичам те. Преди това пак проби с Автомонтьор и Напипай го, но големия успех и масова разпознаваемост си дойдоха с Обичам те и последвалите проекти и скандали. Не ги сравних по това дали са пробили с първата си песен, а по това, че и двамата бяха коментирани години наред и въпреки огромния хейт, който отнасяха, са сериозни явления, но в различни поколения. Скандални, отричани, но хитови и консумирани. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Големия фурор при него беше с Обичам те. Преди това пак проби с Автомонтьор и Напипай го, но големия успех и масова разпознаваемост си дойдоха с Обичам те и последвалите проекти и скандали. Не ги сравних по това дали са пробили с първата си песен, а по това, че и двамата бяха коментирани години наред и въпреки огромния хейт, който отнасяха, са сериозни явления, но в различни поколения. Скандални, отричани, но хитови и консумирани. 

 

  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Галена имаше две много ясни години на доминация - 2013 и 2016. В останалото време са били на кантар. А в последните 2 години дори Преслава водеше с някои проекти.

2015 си е на Галена. Сещам за 3 хита на Галена и нито един на Преслава. Годината на Тихо ми пази също е за Галена, периода Спри ме - Пак ли, въпреки, че тогава Джена беше и над двете. 

Така се говори за последното десетилетие сякаш всяка година Преслава и Галена са били номер 1. Но всъщност и Джена, и Андреа, и Алисия, Емануела и Анелия са имали по силни години и от двете. Нищо, че накрая все двете се бореха за Певицата и я взимаше все Преслава. Може би просто Преслава и Галена се задържат винаги в топ 3 и затова остават подобни впечатления, но е важно дс се знае, че в много от годините от последното десетилетие имаше и някои над тях. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:
преди 6 минути, Slavi каза:

2015 си е на Галена. Сещам за 3 хита на Галена и нито един на Преслава. Годината на Тихо ми пази също е за Галена, периода Спри ме - Пак ли, въпреки, че тогава Джена беше и над двете. 

 

:gun_bandana:

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

:gun_bandana:

 

Сетих се всъщност за тази, но от другата страна е Галена с Пантера, В твоите очи и Стара каравана... 

Така или иначе и в годините, в които Галя беше по силна като продукция, Преслава пак за масата хора изглеждаше над нея, може би заради силното присъствие в националните медии и риалитита и, а и пресата не е спирала да я чопли ежедневно. Накрая затова Пресли печелеше наградите и допитванията, а Галена си слушаше хитовете сама вкъщи, ронейки сълзи и броейки всички суми, които е хвърлила, за да вземе тя пустата статуетка:laughing:

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Сетих се всъщност за тази, но от другата страна е Галена с Пантера, В твоите очи и Стара каравана... 

Така или иначе и в годините, в които Галя беше по силна като продукция, Преслава пак за масата хора изглеждаше над нея, може би заради силното присъствие в националните медии и риалитита и, а и пресата не е спирала да я чопли ежедневно. Накрая затова Пресли печелеше наградите и допитванията, а Галена си слушаше хитовете сама вкъщи, ронейки сълзи и броейки всички суми, които е хвърлила, за да вземе тя пустата статуетка:laughing:

Ти само виж, че най-силните години на Галена, са най-слабите на Преслава, в които е имала две-три песни само, от които само една хит. Защо в останалите Галена не може да изпъкне най-отгоре? Ясно е.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава май все пак си е барнала пак носа. След първото рязане ми хареса, но този път хич не и ходи такъв нос. Сега трябва да пипне горната си устна и брадичката, за да и е ок лицето... 

Че не прилича на Галена е повече от ясно. Дори носовете не си приличат изобщо... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси, Преси... премахна си идентичността, много жалко за което :(

  • Love 3
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Любимката ти. :lol:

О Боже! Наистина е друг човек, а беше страшна мадама, защото се е заличила така ... ох, кака, хич не обичам такива глупости и клюки, ама според мен си има причина. Няма смисъл да се обезличи иначе, я нещо си е счупила, я някой белег, я и двете. Все тая де, само жалко, защото беше ослепителна последните 5 години. Една такава ефирна, нежна. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя наистина е плашеща с този нов нос. За какво и трябваше? Дори я предпочитам от периода 2004-5, отколкото сега така обезобразена и неприличаща на себе си. Бих я оправдал само, ако е имала здравословен проблем. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , MrKidGSA каза:

Петя наистина е плашеща с този нов нос. За какво и трябваше? Дори я предпочитам от периода 2004-5, отколкото сега така обезобразена и неприличаща на себе си. Бих я оправдал само, ако е имала здравословен проблем. 

Здравословният проблем се решава без такива драстични промени. Това си е най-обикновена пластична операция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То бива, бива да си тъпа чалгарка, ама и Емануела излезе по-умна от Преслава! Толкова е комплексирана, толкова е алчна, толкова смешна. Явно Павел я иска кукла, а не Баба Яга и да го боде между очите. Нищо де, чакаме новия клип да я видим на какво прилича или е снимала преди обезобразяването?!

  • Haha 1
  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми е толкова зле, просто е различна, а и накрая в клипа няма да направи впечатление. И Емилия уж беше прекалила пък в последните 2 клипа си е същата. Плюс това коментарите тук изключително се различават от хилядите коментари в профилите й, където още малко не й целуват краката...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

То бива, бива да си тъпа чалгарка, ама и Емануела излезе по-умна от Преслава! Толкова е комплексирана, толкова е алчна, толкова смешна. Явно Павел я иска кукла, а не Баба Яга и да го боде между очите. Нищо де, чакаме новия клип да я видим на какво прилича или е снимала преди обезобразяването?!

Време е да оцените Емануела - умна красавица с терминаторски хитове! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Време е да оцените Емануела - умна красавица с терминаторски хитове! 

Страшна е! Аз много я харесвам, имаше една песен "20 лева" много е готинка. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...