Jump to content


РУМИНА - Ти си тук


Препоръчани коментари

Копие на Кали - "Пауза".... Боби Павлов?! Никакъв текст и копирана песен, направо 1:1. За съжаление отново удря на камък с това. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая и Шефката да беше изпяла, пак щеше да е с провал. Капка харизма няма. За 15 години мъки има 1 вял хит, който малцина помнят. А тръгнаха заедно с Емануела навремето... Сега едната на върха, а другата все още се мъчи да я забележат😁

Време е да се раздели с детската си мечта да бъде певица и да пробва като маникюристка. 

Парите от подобни проекти, колкото и да са евтини, биха били далеч по полезни за каквато и да е благотвориъелност. Дори да се раздадат за клошари и пияници биха били по полезно усвоени. А така са пари на вятъра. 

 

А как ми липсва само стария нос. Беше като ГМО капия/чушка😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде намират пари за такива проекти? Не вярвам да има никакви участия. И с какъв мозък изобщо записват такива песни? От луната си личи, че нищо няма да излезе от нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Откъде намират пари за такива проекти? Не вярвам да има никакви участия. И с какъв мозък изобщо записват такива песни? От луната си личи, че нищо няма да излезе от нещо такова.

Нали мъжът й и семейството му въртяха курви. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, i810 каза:

Обикновена песничка. Свежа и лятна. Не е лоша. Но винаги съм се чудила дали Румина има един фен??!!??? През годините така и не успя да се наложи. 

Засичал съм истерични нейни фенове из фейсбук и форума на Сигнал. 2-3, една македонка със сигурност имаше :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Засичал съм истерични нейни фенове из фейсбук и форума на Сигнал. 2-3, една македонка със сигурност имаше :D

Ха-ха... Не може да бъде. Сигурно им обръща внимание и те се радват. Друга причина не виждам. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, i810 каза:

Ха-ха... Не може да бъде. Сигурно им обръща внимание и те се радват. Друга причина не виждам. :D 

Може би са й верни от времето на Жестоко.

Реално Румина често прави дори готини парчета, но е много заспала и не им вдъхва нужния живот. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати защо я нахейтихте така Румина? 

Песничката е много свежарска и клипа е приятен. Румина е винаги няква лъчезарна и миличка не знам защо така я грабнахте. :D Последните й песни, с изключениее на "Мноо яко" са си доста приятни. Тази песен примерно, ако Емануела я беше изпяла, щеше да има успеха на "Почти перфектен" приперно, според мен.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е симпатична Рума, даже имам любими нейни песни, но е винаги еднаква и с това според мен също очаква. Визията задължително трябва да променя чат-пат, но вероятно и поведението трябва да развива. Не знам дали има участия изобщо. Но опитите й да се завърне, за съжаление, са доста безплодни. Предната й песен ставаше като музика, но пък на гласа й хич не ходят кючеци. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си остане със “Жестоко”, “Късно се сети”, “Пий една студена вода” и “Ало вижте”.Всико друго на боклука.Да се отказва, напълно безплодни усилия.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.06.2019 г. от 16:52, DarkChild каза:

Не знам кой е мъжът й или че дори имала такъв.

Не само той, и тя

И фолк певица в „Бандата на Универсалните"

https://www.bulnews.bg/article/99651

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...