Jump to content



Online: Цветелина Янева - Болка моя


Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Брутална!

Янева е класа.

Винаги поднася брутални неща.

Браво!

Много ме кефи часта: Зная, че ме лъжеш и откачам....

Наистина откачам, когато чуя тази песен... много лятна, лека и зарибяваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позната ми е музиката отнякъде, но песента е супер яка, лятна и готина! Видеото и то е същото, но това все пак е Янева, нейните клипове са едни от най-хубавите в последно време за мен, а предполагам и не само. И да отбележа колко е красива и стилна във видеото. Браво! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкаааай !!

Йе, йе йе клааас:wub_anim:

Мнооого яка песен въпреки отсвира на Ганев, песента има супер яко звучене хем си го има типичното поп-фолк/ориенталско, хем има и модерен саунд. Точно така искам да звучи поп-фолка. Цури няма какво да я коментирам - класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DrAkO каза:

Жилищния комплекс Muralla Roja в Калп до Аликанте

Благодаря, но се ровя за морето, някаква лагуна ли е това или море, прекрасно е. Не ми се вярва да е в Аликанте това.

Edit: Las Salinas de Torrevieja, Розовото езеро близо до Аликанте, няма равна тази жена, сега ще ме кара да си организирам следващото пътуване. Влюбен съм в Испания, вече няколко пъти пътувам да обикалям, но за това място не съм знаел. К-л-а-с-а! А песента ми е до "Сърце" и дуетите на Емилия и Денис, топа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , NazzkO каза:

Доста незапеваемо и скучно, от коментарите очаквах нещо нечувано. А  тя защо прави песни, като не ходи по участия 😁😁😁

То и на вашата е незапеваемо и скучно + това е копирано от хита на Янева - Честито, но тогава не коментирахте, а се изказвахте колко уникална била песента на “слабата” Деса.

След като не стана хит и почнахте да плюете другите.

Да видим коя ще е по-големия хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

То и на вашата е незапеваемо и скучно + това е копирано от хита на Янева - Честито, но тогава не коментирахте, а се изказвахте колко уникална била песента на “слабата” Деса.

След като не стана хит и почнахте да плюете другите.

Да видим коя ще е по-големия хит.

Ваша, наша? Какво общо имат песните, че да ги сравняваме? Прекалено елементарно е да наричаш наличието на различен от твоя вкус плюене. 😢

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучни песен и видео, красива Цура. А относно класата, която излъчвала - всяка друга с парите на нейния Шиши може да си позволи такава класа, защо не беше толкова изискана преди него. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, selfish. каза:

Скучни песен и видео, красива Цура. А относно класата, която излъчвала - всяка друга с парите на нейния Шиши може да си позволи такава класа, защо не беше толкова изискана преди него. 😄

Класата или я имаш или я нямаш! Колкото и пари да имаш, ако нямаш класа ще си изглеждаш все така - посредствено и евтино. Не случайно от няколко дни във ФБ и Instagram биват коментирани някакви селяни от Пловдив май .. международните гъзари :laughing: Жив пример, че парите не ти купуват и класа!

И още нещо - класата не идва от дрехите, които е облякла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, което е постигнала въпросната (което се равнява на скъпа продукция) се дължи на парите на Шиши. Няма харизма, няма обаяние, няма голям талант, няма индивидуалност, затова вече 10+ години може да се похвали със скъпи клипове и няколко стойностни песни и до там. Ако не беше Шиши щеше да е на ниво Юнона все още. Фактът, че предлага продукция за милиони, без никаква възвращаемост говори за комплекси и задоволяване на женско его. Пука и за публика.. Толкова хора мизерстват в държавата, да беше дарила всички милиони, които опука през годините поне да имаше някакъв положителен резултат. А сега хем харчи безбожно много - хем всичко и заминава за 2-3 месеца. Идеален пример за провинциална мома, която си играе на звезда и се набутва на публиката неуспешно както виждаме! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, MrKidGSA каза:

Всичко, което е постигнала въпросната (което се равнява на скъпа продукция) се дължи на парите на Шиши. Няма харизма, няма обаяние, няма голям талант, няма индивидуалност, затова вече 10+ години може да се похвали със скъпи клипове и няколко стойностни песни и до там. Ако не беше Шиши щеше да е на ниво Юнона все още. Фактът, че предлага продукция за милиони, без никаква възвращаемост говори за комплекси и задоволяване на женско его. Пука и за публика.. Толкова хора мизерстват в държавата, да беше дарила всички милиони, които опука през годините поне да имаше някакъв положителен резултат. А сега хем харчи безбожно много - хем всичко и заминава за 2-3 месеца. Идеален пример за провинциална мома, която си играе на звезда и се набутва на публиката неуспешно както виждаме! 

Каза всичко! Може да затворите темата вече.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката, но то с пари всичко може да се направи. Затова всички чалгурани изглеждат много класно, много достойно, докато не си отворят устата. Вижте ги всичките до една колко са прости, дори Ивана, Глория и Камелия. Като последно споменатите поне имат дар слово и са попрочели нещо.  Другите са туш! Галена и Цура не знаят какво да говорят и си миришат на провинция като заговорят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разходила се в 2-3 маркови тоалета и вече припадате колко класна била, колко извънземно било всичко и т.н. Къде беше тая класа когато пееше за секс тактики и мандръсане на първа среща? Ако не беше хванала Пеевски, вероятно още щеше да си е на онова ниво, драпаща за слава чрез долни комерси. А песента както виждаме е крадена, при това аранжирана така, че да прилича на 1000 други. Поне да бяха направили кавър, близък до звученето на оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доообре, на всички ни е ясно кой е мъжът й, дрън-дрън, няма да го променим като я плюем, факт са клиповете й и визията, а и не само те, самата тя носи изтънченост и класа, а и много талант и музика в себе си, мен ме кефи. Защото има и други много богати като една Мария, само че и 1 процент от това, дето носи Цвтелина, го няма в нея. Дори една Преслава, колкото и оборотна да е, с харизма, пак не носи в себе си класа, просто това си е в човека, погледа, държанието. А глупостите да не пее, а дарява милионите на бедните, наистина щеше да е хубаво в такъв свеетовен ред да живеехме, но уви не е така, прави хитове жената, радва окото и вдига летвата с всеки проект, от там натататък мъжът й да го съдят, тя не върши престъпление. Имате някакво много романтично мислене по някои теми като тази, за дргуи сте супер жестоки. Жената роди, върна се и направи 2 мегахита, 1 среден хит и една прекрасна балада. Аз с огромно желание я очаквам всеки път, никога не разочарова както е при 80% от другите квачки, дето като хванат една мелодия и композитор и не пускат с години. Освен това и преди Пеевски беше супер, имаше невероятни балади, готин комерс, след това всичко се промени за още по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...