Jump to content



Кои БГ сериали гледате?  

61 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Тази година НОВА залага на 3 сериала - Откраднат живот  (от вторник до четвъртък), Дяволското гърло ('всеки четвъртък, 22ч) и Господин Х и морето (всеки петък, 20ч). 

БТВ залага на пореден сезон на "Столичани в повече" (всеки петък, 20ч)

БНТ пък пусна "Денят на бащата" (понеделник и вторник, 22ч).

Следите ли ги?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Откраднат живот" - когато имам възможност го следя, макар и да пропускам епизоди. Харесва ми.

"Дяволското гърло" - гледах само първия епизод. За седващите все не можех да съм пред телевизора, но смятам да ги гледам онлайн. Самата локация - Смолян и Родопите е страхотна! Прекрасни кадри са заснели там. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам сериали, но гледах първите 2 епизода на Дяволското гърло, защото приятел участваше. Не беше зле, но не съм и впечатлен. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам “Дяволското гърло” . Така не ме е грабвал бг сериал от “Под прикритие”. Наистина е топ отвсякъде. Също така следях “Столичани в повече” до 11-ти сезон, но загубих интерес. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип са ми много досадни и аматьорско направени. Единствено на "Под прикритие" съм гледал няколко сезона и бях впечатлен.

Това "Дяволското гърло" едно, че звучи интригуващо като заглавие, второ - виждам позитивни мнения за него тук. За какво точно става въпрос с две изречения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kondomcho каза:

По принцип са ми много досадни и аматьорско направени. Единствено на "Под прикритие" съм гледал няколко сезона и бях впечатлен.

Това "Дяволското гърло" едно, че звучи интригуващо като заглавие, второ - виждам позитивни мнения за него тук. За какво точно става въпрос с две изречения?

Криминален сериал, при който се разследва сериен убиец, който е изключително педантичен. Аз все още не мога да реша кой е виновникът. Напомня ми на "Седем часа разлика"  и той беше мистерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Криминален сериал, при който се разследва сериен убиец, който е изключително педантичен. Аз все още не мога да реша кой е виновникът. Напомня ми на "Седем часа разлика"  и той беше мистерия.

Интересно. Сериен убиец в Булгаристан...

Със сигурност ще е по-интригуващ от онези пишман лекари от "Откраднат живот" с тяхното напънато вживяване в диагнози и личните им глупости. Всеки нов сезон, като почва, й викам на майка "Тоя филм няма ли да свърши най-накрая??". Само Наум Шопов-Младши става от целия сериал. Не за лекар обаче... 🙈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kondomcho каза:

Интересно. Сериен убиец в Булгаристан...

Със сигурност ще е по-интригуващ от онези пишман лекари от "Откраднат живот" с тяхното напънато вживяване в диагнози и личните им глупости. Всеки нов сезон, като почва, й викам на майка "Тоя филм няма ли да свърши най-накрая??". Само Наум Шопов-Младши става от целия сериал. Не за лекар обаче... 🙈

Столичаните всичките с провиснали кореми затова ли не ги гледаш :1000(29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дяволското гърло". Жестоко добра продукция - актьори, заснемане, локация, сюжет. Жалко, че е само 12 епизода, но пък то и заглавието е доста ангажиращо и не звучи като нещо, от което може да се направят 100 епизода. Не знам защо, но нещо в него ми напомня на сериала "Дунав мост", който също за времето си беше мега добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , mitak_94 каза:

"Дяволското гърло". Жестоко добра продукция - актьори, заснемане, локация, сюжет. Жалко, че е само 12 епизода, но пък то и заглавието е доста ангажиращо и не звучи като нещо, от което може да се направят 100 епизода. Не знам защо, но нещо в него ми напомня на сериала "Дунав мост", който също за времето си беше мега добър.

Защо заглавието да не позволява да се направят 100 епизода? Това е една от най-известните пещери в България, доколкото знам е снимано в онзи район, а не е директно свързано с нея... могат да се направят сто неща.

Мисля да го гледам, но към момента не гледам никой български сериал. Онзи ден хвърлих едно око на "Господин Х и морето"  и ми се видя много криндж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези, които излезнаха тази година изгледах Денят на бащата  и ми хареса, сега хвърлям и по 1 око на "Гърлото", не е лош, но честно казано има нещо в него което не ми харесва чак толкова.

Иначе дълги години следях "Столичаните". но последните 2-3 сезона сериозно затъпяха и ги спрях.

Под Прикритие е любимият ми Бг сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...