Jump to content



Препоръчани коментари

Още не са публикували дали Кома е номер 1 в Сигнал, а друг път в неделя публикуват. Защо толкова го крият?

https://signal.bg/chart/музикалната-класация-50-те-най-23-06-2019/

 

Коцето защо ходи с едни и същи дрехи. И в Бургас беше така в червено с прасенцето тениската. Помня преди години лятото какъв издокаран беше по участия- с бял панталон, бели обувки, бяла риза, синджир- много готин беше, а сега какви са тези дънки само, едни и същи тениски странни с прасенца и маратонки.

 

Колко го търсих тоя клуб в Карлово да има фейс за участието на Коцето снощи, намерих го събитието:

 

64662391_1549629601840226_8494515983644360704_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Още не са публикували дали Кома е номер 1 в Сигнал, а друг път в неделя публикуват. Защо толкова го крият?

https://signal.bg/chart/музикалната-класация-50-те-най-23-06-2019/

 

Коцето защо ходи с едни и същи дрехи. И в Бургас беше така в червено с прасенцето тениската. Помня преди години лятото какъв издокаран беше по участия- с бял панталон, бели обувки, бяла риза, синджир- много готин беше, а сега какви са тези дънки само, едни и същи тениски странни с прасенца и маратонки.

Липсва оправен стилист и пр. Аз познавам едно котенце Таня Узунова, ще му свърши екстра работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз на днешния ден имам спомен с Коцето. 

Taзи снимка е от 30 юни 2016 в Плаза Бургас и фейса ми я показа. 

Коцето ме беше вдигнал, щях да падна за малко си спомням, много готин беше, незабравим спомен :P

Oще съм си с моята коса тука

13590353_1132382690146951_278085251913846822_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е на върха с "Циганче". Кома не можа да стигне номер 1, пада от номер 3 на номер 6. Любов се изкачва от номер 45 на номер 14, а 107 дни пада от номер 33 на номер 50. Хората са забравили да гласуват направо:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Че сега с перука ли си?

Ако ме следеше отблизо, щеше да знаеш, че от 1 година минах през всякакви промени на косата- от руси кичури до червена коса на червени кичури, до шоколад с карамелени кичури,  патладжанено с розови и лилави кичури и сега съм почти към русо. Другия месец ще довършим цвета за Коцето. :P

И сега косата ми е много по-дълга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето вчера в Слънчев бряг пак със същите дрехи с прасенцето тениската дето беше и с нея в Бургас на 24 май.

Вчера в колата с Велислав беше с черна тениска, като пристигнал в Слънчев бряг сложил с прасенцето:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2278294105555798&set=a.2278289445556264&type=3&permPage=1&notif_id=1562238340860345&notif_t=feedback_reaction_generic

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце се спаси от това да си дава част от хонорара на Митьо Пайнера. И продължава да си има участия. Само дано пусне някоя готина песен след дуета със Стораро, която да бъде в типично негов стил. Слуша ми се сам - не в дуети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Коцето е много готин с ризата от клипа на "Кома". Дано с нея дойде при мен. 

Без риза ще отиде при теб :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...