Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

7:40, 10:40 и 11:45-Кома днес.

А взел ли си е правата на песните от Пайнер, както направи Андреа? И дали още го въртят по двете Планети? 🙄

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

А взел ли си е правата на песните от Пайнер, както направи Андреа? И дали още го въртят по двете Планети? 🙄

За права не знам дали си ги е взел, но си пее песните по участия. Клиповете му седят в канала на Планета. Понякога засичам песните, в които той пее с други певици по Планета, но самостоятелни не съм засичала скоро. 

Предимно по Фен ТВ го въртят често ама вече с новите му песни. Така не са го въртяли по Планета. 

Както ми каза Коцето онзи ден: "Нека, нека да има. " :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето е изтрил поста за "На кафе". И сега е качил пак наново, ама тоя път е писал "На кафе".

Бях му писала , това е в "На кафе", нали и малко след това го оправил:

konstantin_official7:
BLEND Bar&Dinner
Ако обичате интервю?!🤪
преди 4 мин.
 
 
Няма налично описание на снимката.
 
 
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен с виещият и мучащ Стораро по-добре да не беше излизала. Не ми понася дрането на този Тони и това е. Определени песни му слушах през годините, но в последно време е просто кошмарно. Бил "човекът глас"...Ужас...Колко ниско ниво сме... Раздаваме квалификации на поразия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...