Jump to content

Какво мислите за тази реклама?


Препоръчани коментари

Боже, в какви глупости се вглъбяваш. Развалила си си здравето заради някакви графики и предавания с чалгарки?! Всеки е губил някакви файлове, дай да мрем сега. Нищо не е вечно. А троянският кон вероятно е бил тийнейджърска глупост, нали сте били съпернички - отмъстила ти е така. Преживей ги вече тия неща, тормозиш единствено себе си.

 

И аз искам да и отмъстя, но не знам как! Не е честно просто! Той дори я е водил в Италия! Аз пък никога няма да видя Франция, да видя Париж...........не е честно! Аз имам по - изтънчени вкусове от нея! :cry2: :cry2: :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам да и отмъстя, но не знам как! Не е честно просто! Той дори я е водил в Италия! Аз пък никога няма да видя Франция, да видя Париж...........не е честно! Аз имам по - изтънчени вкусове от нея! :cry2: :cry2: :cry2:

 

Мда, завистта е лошо нещо. Ти не искаш Пепи, искаш някой да те глези с екскурзии и прочее като ония николетки и златки и прочее дето уж не може да понасяш, пък всъщност дори не тайно искаш да бъдеш една от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, завистта е лошо нещо. Ти не искаш Пепи, искаш някой да те глези с екскурзии и прочее като ония николетки и златки и прочее дето уж не може да понасяш, пък всъщност дори не тайно искаш да бъдеш една от тях.

 

Глупости. Аз не искам в Париж, за да избивам комплекси, а защото ми е детска мечта. Винагисъм си мечтала да посетя Франция, ва видя различни градове като Париж, Ница, Руан и много други, винаги съм искала да науча френски език, обожавам френската литература и имам любими писатели сред тях - Виктор Юго, Хуктор Мало, Емил Зола, Оньоре дьо Балзак, харесвам и художници като Клод Моне и Едгар Дега, обожавам френсия шик стил в облеклото, на мен ми се посещават не скъпоплатени модни простоттии, пардон бутици, а красиви и живописни мета, свързани с френската история, култура и природа като Айфеловата кула, Триумфалната арка, църкви като "Сакре кьор", "Норт Дам дьо Пари", "Сен Дени", Лувъра, Версайския дворец, замъкът "Шамбор", искам да вия красивия и жипосен Прованс, Лазурния бряг, квартал като "Монмартър"...........

Разбираш ли, говорим за изкуство, култура и трупане на знания - нещо далеч от фукането на николеткии подобни с тъпи скъпи парцалки.

На мен ми дай обикновени дънки, блуза на моряшки райета, баретка, кецки, чантичка през рамо и фотоапарат и съм готова за разходки по парижките улици. С разговорник в чантичката.

А крем брюле просто обожавам. Както и френски шоколадов сладолед. Не ми трябват даже скъпи ресторанти, а уютно кафене на брега на Сена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам да и отмъстя, но не знам как! Не е честно просто! Той дори я е водил в Италия! Аз пък никога няма да видя Франция, да видя Париж...........не е честно! Аз имам по - изтънчени вкусове от нея! :cry2: :cry2: :cry2:

Излез, хвани се на работа, събери си пари и отиди в Париж не е толкова скъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам в кой век живее, ама жените ,и то в България, отдавна са достатъчно еманципирани, кадърни, можещи и способни, за да си осигурят сами някаква екскурзия....

Излагаш се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не работя, защото съм инвалид и ми е забранена физическа работа. Пък и съм несръчна. Не мога да готвя, от мен не става и шивачка, не мога нищо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не работя, защото съм инвалид и ми е забранена физическа работа. Пък и съм несръчна. Не мога да готвя, от мен не става и шивачка, не мога нищо.

Можеш да събираш от пенсията по ТЕЛК. За 3-4 месеца си готова!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Аз не искам в Париж, за да избивам комплекси, а защото ми е детска мечта. Винагисъм си мечтала да посетя Франция, ва видя различни градове като Париж, Ница, Руан и много други, винаги съм искала да науча френски език, обожавам френската литература и имам любими писатели сред тях - Виктор Юго, Хуктор Мало, Емил Зола, Оньоре дьо Балзак, харесвам и художници като Клод Моне и Едгар Дега, обожавам френсия шик стил в облеклото, на мен ми се посещават не скъпоплатени модни простоттии, пардон бутици, а красиви и живописни мета, свързани с френската история, култура и природа като Айфеловата кула, Триумфалната арка, църкви като "Сакре кьор", "Норт Дам дьо Пари", "Сен Дени", Лувъра, Версайския дворец, замъкът "Шамбор", искам да вия красивия и жипосен Прованс, Лазурния бряг, квартал като "Монмартър"...........

Разбираш ли, говорим за изкуство, култура и трупане на знания - нещо далеч от фукането на николеткии подобни с тъпи скъпи парцалки.

На мен ми дай обикновени дънки, блуза на моряшки райета, баретка, кецки, чантичка през рамо и фотоапарат и съм готова за разходки по парижките улици. С разговорник в чантичката.

А крем брюле просто обожавам. Както и френски шоколадов сладолед. Не ми трябват даже скъпи ресторанти, а уютно кафене на брега на Сена.

 

То тва много хубаво, ама продължаваш да завиждаш, и отгоре на всичко се самоизтъкваш, че уж си нещо повече от всички останали. Ти откъде знаеш че златките и николетките нямат скрити интереси и да са скрити интелектуалки? Тва твойто е почти расизъм.

 

Междудругото - седиш на брега на Сена, носят ти кафе, с него кроасан, а с кроасана - нож. Ти както знаем нож не само не пипваш, ко праймн тогава.

 

В тоя ред на мисли обикалянето цял ден из Париж си е изморителна работа, а на Айфеловата кула в най-добрия случай има да се редиш на опашка минимум поне два часа. Пък ти ша влачиш и фотоапарат, пак ко прайм - щото то лесно да се замъкнеш до Париж, ама понанататък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тва много хубаво, ама продължаваш да завиждаш, и отгоре на всичко се самоизтъкваш, че уж си нещо повече от всички останали. Ти откъде знаеш че златките и николетките нямат скрити интереси и да са скрити интелектуалки? Тва твойто е почти расизъм.

 

Междудругото - седиш на брега на Сена, носят ти кафе, с него кроасан, а с кроасана - нож. Ти както знаем нож не само не пипваш, ко праймн тогава.

 

В тоя ред на мисли обикалянето цял ден из Париж си е изморителна работа, а на Айфеловата кула в най-добрия случай има да се редиш на опашка минимум поне два часа. Пък ти ша влачиш и фотоапарат, пак ко прайм - щото то лесно да се замъкнеш до Париж, ама понанататък?

 

:girl_cry2: :girl_cry2: ТОП КОМЕНТАР!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да събираш от пенсията по ТЕЛК. За 3-4 месеца си готова!

Предлагаш междувременно да умра от гладна смърт ли? Май не си наясно колко са пенсиите по ТЕЛК. Не коментирай темата, като не я разбираш! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагаш междувременно да умра от гладна смърт ли? Май не си наясно колко са пенсиите по ТЕЛК. Не коментирай темата, като не я разбираш! :gun_bandana:

Не мисля, че живееш сама, та да не можеш да спестиш. Провери самолетните билети до Париж - има изключително евтини.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тва много хубаво, ама продължаваш да завиждаш, и отгоре на всичко се самоизтъкваш, че уж си нещо повече от всички останали. Ти откъде знаеш че златките и николетките нямат скрити интереси и да са скрити интелектуалки? Тва твойто е почти расизъм.

 

Междудругото - седиш на брега на Сена, носят ти кафе, с него кроасан, а с кроасана - нож. Ти както знаем нож не само не пипваш, ко праймн тогава.

 

В тоя ред на мисли обикалянето цял ден из Париж си е изморителна работа, а на Айфеловата кула в най-добрия случай има да се редиш на опашка минимум поне два часа. Пък ти ша влачиш и фотоапарат, пак ко прайм - щото то лесно да се замъкнеш до Париж, ама понанататък?

 

Иначе да кажеш дискриминация. Расизъм е нещо друго.

И да, повече от тях съм. Знам им ги акълите на златките, Николета и подобни - знания 0.

Кроасан обаче не обичам, но съм голяма фенка на хубавото кафе. Нож мога да ползвам малко, мога да режа сирене. едно кафенце ми е напълно достатъчно.

Мога да ходя все още, всяко лято от 2014 насам съм по екскурзии из България и ходя много. Само през лятото на 2016 обиколих 14 обекта в Хасково. Ходила съм в пещерата "Леденика", досега съм била в Благоевград, Мелник, Рупите, Карлово, Калофер, Сопот, Велинград (2 пъти), Хасково, Кърджали, ходих да видя на живо "Каменните гъби", къде е заснет клипа на Сиана "Защо", Златоград, Смолян, ходих и в обсерваторията на връх Рожен при големия телескоп, Копривщица, Панагюрище, Пазарджик, Батак, на язовирите "Кърджали" и "Батак", миналата година не питай как обикаляхме пеша Пловдив, после бяхме в Чирпан и Стара Загора, това лято пак ще ходя на екскурзия. Та един Париж няма да ми се опре. А фотоапаратът ми не е професионален, а най - обикновен цифров.

та, не се подигравай на човек, който, макар и със здравословни проблеми, още се занимава с туризъм и катери труднодостъпни места за инвалиди с триста зора.

Добре, че конската усмивка не ми е конкуренция в туризма. Тя всъщност е избрала планинския туризъм, обикалят планините и да се чуди човек как още не са се загубили някъде. :rolleyes: Трудно ми е да си я представя да скитосва планините, както е градско чедо и не е свикнала с провинцията. Липсите на вътрешни тоалетни сигурно я депресират. :laughing:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че живееш сама, та да не можеш да спестиш. Провери самолетните билети до Париж - има изключително евтини.

 

Имам фобия от летене със самолети, по - точно имам фобия от височини. На самолет не се качвам изобщо. Не ми се умира в самолетни катастрофи.

Виж, да имах възможност, бих пътувала дотам с влак. :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам фобия от летене със самолети, по - точно имам фобия от височини. На самолет не се качвам изобщо. Не ми се умира в самолетни катастрофи.

Виж, да имах възможност, бих пътувала дотам с влак. :ad:

Има и влак, и автобус. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненормална работа. Ще кажеш че сме 21 век.

 

Ама тя е от глезлите, свикнали с комфорт и какво ли не, а моето ранно детство е минало на село. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя е от глезлите, свикнали с комфорт и какво ли не, а моето ранно детство е минало на село. :ad:

Голяма гордост, че си приклякала като крава във миризлив селски кенеф. Ти както имаш проблеми сигурно и си падала в дупката, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам фобия от летене със самолети, по - точно имам фобия от височини. На самолет не се качвам изобщо. Не ми се умира в самолетни катастрофи.

Виж, да имах възможност, бих пътувала дотам с влак. :ad:

 

Теб в самолет не ти се мре, в града не излизаш, че могат да те утрепят.... това живот ли е.

По обилките и висенето в кафенетата те бива, иначе си с ТЕЛК и пръста не мой'ш си мръдна да свършиш някаква работа за 5 пари.

Май мързел си те е налегнал да ти кажа ли. Най-лесно е да се самосъжаляваш и да си жертва. Уж и не виждаш, обаче в реклатама перфектно си видяла конските усмивки.

Киснеш по цял ден по форумите и в нета да събираш графики, ми свърши нещо в тоя живот, бъди му полезна на живота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв Париж, какви 5 лв.?

 

Навън да не я убият, вкъщи получавала невроза, на работа не можела , че била несръчна (некадърна в превод), и на високо не можела , че имала фобия, на ниско сигурно комплекси получаваш, че не си на високо... изобщо ти как не си се гръмнала досега?

 

А и представяш ли си колко гадно нещо е това да ти заминат графиките с фолк певачки? Толкова гадно..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам фобия от летене със самолети, по - точно имам фобия от височини. На самолет не се качвам изобщо. Не ми се умира в самолетни катастрофи.

Виж, да имах възможност, бих пътувала дотам с влак. :ad:

 

Влак има, отдели си 5-6 дена за пътуване обаче. Един път ми беше скучно и съм смятал от Кьолн до София ми даваше тамън и 4 дена и ресто от 5тия, с няколко прехвърляния. Оттам до Кьолн има директна връзка с Париж, със скоростния влак, и даже има почти ефтини билети. Междудругото влака е луксозна услуга из европа, така че ефтино щти излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да работи, защото имала проблеми, обаче да си тегилираме из страната цяло лято - без проблем. :1000 (29):

 

Не ходя сама, а с нашите. Аз избирам дестинациите, те уреждат хотелите и сметките.Тва лято ще видя как ще е, вероятно пак ще е през август, поне няма да изпусна европейските олимпийски игри през юни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...