Jump to content


Любовната драма между новите звезди на "Пайнер"


Десита / Денис Теофиков  

39 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Видях, че в скандалите Blueberry и El Gato са повдигнали темата, но без особен успех за дискусия. Може би защото форумът застарява и потребителите предпочитат да си дъвчат едни и същи теми от години, които на мен лично са ми страшно втръснали.

 

В "Пайнер" отдавна не се бяха появявали млади, перспективни артисти и мисля, че тая тийн драма си заслужава отделна тема. Най-накрая имаме нови и свежи лица в чалгата, които вълнуват най-малките консуматори на музика. А всички знаем, че точно там е разковничето за връщане лидерските позиции на жанра.

 

Слагам линк към статията на в. Марица, та който не е в час - да влезе. :D

Цирк в „Пайнер“! Скандална любов, раздели, изневери...

 

 

И видеата на Николас ( изключително дразнещ ) и на Симона, които говорят за ситуацията м/д Десита и Денис.

 

 

 

Какво е мнението ви за драмата помежду им? :3fdb8960598fa63e:

Добавих и анкета, тъй като в общи линии мненията са три- някои подкрепят Десита, други Денис, а трети смятат, че цялата драма и замесването на трети и четвърти лица е просто ПР. :D

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kои са тия изобщо и защо трябва да ме вълнува най-стария трик за привличане на внимание, което никой няма да им отдели заради музикалните им проекти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разпознавам споменатите лица.

Остаряваш. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе мисля, че историята едва ли е ПР. Денис е прекалено самовлюбен и надъхан да се развива, че нарочно да хвърли такова петно върху името си. И не става въпрос конкретно за изневярата, тъй като това може да се случи на всеки. Хората се събират и разделят, а те двамата са супер млади и тепърва им предстои да завързват и приключват връзки.

Става въпрос за идиотското му отношението към Десита след случилото се. Абсолютно пишлеме.

Ок - млад си, наскоро си станал известен, обикалят те мадами, еб* ти се ... и си изневерил. Разбирам. Ама дръж се мъжки и не плямпай глупости за момичето, с което си бил и което малко или много си наранил. Имай малко достойнство и поне капка мъжество.

Това ме дразни в цялата история ... че се опита да подиграе и унижи Десита, държейки се олигофренски.

Иначе е страшно талантлив.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти изоставаш - целокупното народонаселение се интересува само от КЛЕА!

Мдам, ако Клеа имаше участие в тая история,като заначало да бяха закупили правата да озвучат тая никого неинтересуваща небивалица, определено щеше да повиши интереса ми.

 

Затова, нека включим музикалния шедьовър на поне близкото хилядолетие поне в тази тема, да не са съвсем капо тия двама бедни хорица от народа, нека и те се отъркат пък било и от далече в звездността на шефката от с. Воден ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...