Jump to content



Евровизия 2019


Senhor

Препоръчани коментари

300px-Eurovision_Song_Contest_2019_logo.png

 

Кога? 14-ти май (първи полуфинал), 16-ти май (втори полуфинал), 18-ти май (финал)

Къде? Тел Авив, Израел

 

Е, знаем, че България отново се оттегли, защото някои хора от БНТ предпочетаха да "усвоят" парите вместо да ги дадат за участие, но това не ни пречи отново да следим най-гледаното неспортно предаване в целия свят! :girl_witch: Тук ще коментираме всичко около ново и старо. Сезона на националните финали навлиза в разгара си, така че определено ще има какво да се говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Поне като ще постваш клипчета от миналата година, нека са на най-гледаното изпълнение от финала или на най-гледания клип в канала на Евровизия, а не загубилите песни на крадливи албанки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне като ще постваш клипчета от миналата година, нека са на най-гледаното изпълнение от финала или на най-гледания клип в канала на Евровизия, а не загубилите песни на крадливи албанки.

 

ТАЗИ ПЕСЕН Е НЯКВА ПАРОДИЯ ! СРАМ ЗА ЕВРОПА.. НЕ ЗРИТЕЛИТЕ А ТЪПИТЕ ЖУРИТА ОПРЕДЕЛЯТ ПОБЕДИТЕЛЯ

 

 

за това вече държавите отказдат да участват !

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТАЗИ ПЕСЕН Е НЯКВА ПАРОДИЯ ! СРАМ ЗА ЕВРОПА.. НЕ ЗРИТЕЛИТЕ А ТЪПИТЕ ЖУРИТА ОПРЕДЕЛЯТ ПОБЕДИТЕЛЯ

за това вече държавите отказдат да участват !

 

Само защото твойта песен не спечели, не означава че песента е тъпа. Срам за Европа щеше да е да мине номера на крадливата албанка да представи песента на наша Поля като за лично творчество.

 

А Нета спечели по зрителски вот, не по този на журито, така че първо се запознай със фактите, вместо да ги тамъниш както ти изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само защото твойта песен не спечели, не означава че песента е тъпа. Срам за Европа щеше да е да мине номера на крадливата албанка да представи песента на наша Поля като за лично творчество.

 

А Нета спечели по зрителски вот, не по този на журито, така че първо се запознай със фактите, вместо да ги тамъниш както ти изнася.

На Елени и следващия проект е топ и стана голям хит, особено в България и Гърция. Виж на хибрида между прасе и кокошка какъв е - дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Елени и следващия проект е топ и стана голям хит, особено в България и Гърция. Виж на хибрида между прасе и кокошка какъв е - дъно.

 

Продължаваш да говориш глупости, както ти изнася.

 

Тоя трак си си го слушал само ти у вас, ако съдя по гледанията, толкова голям хит и в БГ и в Гърция има същия гледания като Яница. И не ми обяснявай кое къде било хит, да не направя др седмица ино едно проучване сред колегите от Гърция знаят ли я изобщо тая коя е.

 

За сравнение Нета вече е минала милиончето гледам, явно много ти бърка някъде тоя фак, ама Bassa Sababa явно ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължаваш да говориш глупости, както ти изнася.

 

Тоя трак си си го слушал само ти у вас, ако съдя по гледанията, толкова голям хит и в БГ и в Гърция има същия гледания като Яница. И не ми обяснявай кое къде било хит, да не направя др седмица ино едно проучване сред колегите от Гърция знаят ли я изобщо тая коя е.

 

За сравнение Нета вече е минала милиончето гледам, явно много ти бърка някъде тоя фак, ама Bassa Sababa явно ще е хит.

Разбира се, че знаят коя е Елени. Ти си некомпетентния в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Нета новата песен е брутална, няма нужда да има някакъв feud между двете. Едната беше фаворит от момента на излизането на песента й, другата пък за една седмица успя да я стигне по hype. Накрая просто Нета спечели. Аз лично щях да предпочета Елени, но то много често по-яката песен остава втора. Кристиян беше така, преди това Холандия, когато Кончита спечели, Йохана 2009, Ани Лорак 2008 и т.н. Не е болка за умиране, когато и победителят е силен.

 

Между другото, мисля, че вече е потвърдено, че Елени ще е interval act през май, сигурно в някои от полуфиналите. Мисля, че за първи път се случва това, подгласникът да участва като гост следващата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че песента не е толкова силна колкото уникалната Плакала. Мисля, че има потенциал обаче, и най-вероятно те ще представят Украйна. Дано се върнат към силните си години, че откакто прекрасната Джамала спечели, 2 години подред се излагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Нета новата песен е брутална, няма нужда да има някакъв feud между двете. Едната беше фаворит от момента на излизането на песента й, другата пък за една седмица успя да я стигне по hype. Накрая просто Нета спечели. Аз лично щях да предпочета Елени, но то много често по-яката песен остава втора. Кристиян беше така, преди това Холандия, когато Кончита спечели, Йохана 2009, Ани Лорак 2008 и т.н. Не е болка за умиране, когато и победителят е силен.

 

Между другото, мисля, че вече е потвърдено, че Елени ще е interval act през май, сигурно в някои от полуфиналите. Мисля, че за първи път се случва това, подгласникът да участва като гост следващата година.

 

Невинаги печели най-добрата песен, но го направи. Фюд между двете надали има, на мен Елени не ми пречи, нека си има там публиката, явно има хора. Просто ме дразнят някви крайни категоризации "срам за Европа" :)

 

Иначе си намерих нова фаворитка замомента, Shefita, един от финалистите на тазгодишния израелски Rising Star. Дано спечели и я видим на финала в Тел Авив.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че песента не е толкова силна колкото уникалната Плакала. Мисля, че има потенциал обаче, и най-вероятно те ще представят Украйна. Дано се върнат към силните си години, че откакто прекрасната Джамала спечели, 2 години подред се излагат.

Я кажи, наистина ли се очаква Мадона да пее на финала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажи, наистина ли се очаква Мадона да пее на финала?

Много силно се спекулира. Мисля, че има силна вероятност да се случи, но май досега си остава само слух. Докато EBU не потвърдят, няма да повярвам. Като цяло оставам с впечатлението, че израелските медии са много жълти, що неща се изписаха от май насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Много ме е яд, че песента не е толкова силна колкото уникалната Плакала. Мисля, че има потенциал обаче, и най-вероятно те ще представят Украйна. Дано се върнат към силните си години, че откакто прекрасната Джамала спечели, 2 години подред се излагат.

+1

Уникални са Казка,истински музиканти! Специално тази не е толкова ударна колкото Плакала,но пак е зарибяваща.Ако някой път България участва трябва да е със структура подобна на тази песен.

 

ПП: Вече сигурно ли е,че те ще представят Украйна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясен е Победителят тази година!

 

 

SLAYYY BITCH! :yahoo1:

 

Не ги виждам. Хубаво, готини мацки са, яко демонстрират баджаци и сичко, песента не е никак лоша, ама - никво социално послание, нищо специфично в тая песен - със същия успех, че сигурно и с по-голям тая песен може да я изпее напрактика всеки. Изобщо нищо открояващо се, а Евровизия с най-обикновена песен, пък била тя и хубавка, не се печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще скандализирам, но...

Предсказвам първи провал на Украйна на полуфиналите.

Може да минат - евентуално зависи от конкуренцията. Евентуално, ако има гласуващи хетеронормативи от мъжки пол, може да оберат и тоя вот, колкото и малък да е той :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Елени и следващия проект е топ и стана голям хит, особено в България и Гърция. Виж на хибрида между прасе и кокошка какъв е - дъно.

Това е топ! Как няма да я знаете?

Томаме, томаме, суаве, суаве отра вез... :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...