Jump to content



Online: Мария - Да ме гали


Препоръчани коментари


музика: Necsoiu Florin & Marko Stojkovic
текст: Петя Радева
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор: Николай Скерлев
сценарист: Николай Скерлев
оператор: Николай Скерлев
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ла Маями ако не беше хит в България щеше да е окей ама така не върви. Клипът обаче е хубав и харесва ми как я изпя

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментари в тубата:

 

Сега повечето започват да клеят да им лайкват коментарите.. Жалки сте!🙂😂😂😂😂

 

Всяка седмица в Автограф,за да разказва за новата песен,която ще излезе следващата седмица

:D :D :D

 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като видиш оригиналният изпълнител как се раздава а нашта кифла още малко ще заспи от отегчение, и ти се отщява да коментираш повече. Тя самата не се вълнува от двуседмичните си бози, как тогава хората да ги направят хитове? Пари на вятъра е това нейното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като видиш оригиналният изпълнител как се раздава а нашта кифла още малко ще заспи от отегчение, и ти се отщява да коментираш повече. Тя самата не се вълнува от двуседмичните си бози, как тогава хората да ги направят хитове? Пари на вятъра е това нейното.

Напротив, Мария и Скерлев много добре са пресъздали настроението преди и по време на мастурбация, много изчистен клип и картина, супер е.

И аз не смятам, че на такива хитове има смисъл да се правят БГ версии, но на Мария явно така й харесва, да си има нейни варианти по участия. Свикнах вече с този, а "Чувал ли си за такива" е по- добре направена от оригинала и като песен, чувство от Марче и като клип!

Иначе и аз исках да клипира "Офф, офф", супер й се беше получила и й отива да пее такива песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...