Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Начи Галена като копира Аня била с гнусен отсвир и текст, но когато е Преса - кърти мифки и няма проблем с рекламата на цигари.

 

Ама и бившето Пете има едни фенове, същите мръсни долни лицемери като нея.

 

Междудругото интересно - никой не отбелязва как Преса се е докарала 1:1 без Сашо Диков с Галена от крайно циганския и период, а после коя била трендсетърка.

На Преслава не ми е толкова мазна като Феноменален, а и иьпълненито е стабилно, гласът е чук. Както добре виждаш съм написал, че това с цигарите не ме кефи изобщо, няма драма. Комерс, който ще продължи вълната на Да гори в любов, но не вярвам да достигне успеха ѝ. Иначе не се опитвай да ми поставяш етикети, не ме познаваш, а не ми се спори или обижда с теб.

@Фаст, вземи мерки с обидите, ако може. Или@Стела

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки приликата със Зоопарк, тъпата рима кърти-мъртви и цигарите, Преслава заби стабилен комерс и песента ще изпълни предназначението си за момента. Но ми се иска да направи и нещо по—умерено или баладично и стойностно

 

Искаш ли да пее за кюфтетата?

Да възпее теб и другата ти любимка в песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слагам банове на Kondomcho и Slavi. Първият прекали с приказките за стомашни лигавици, а имаше и проценти. Слави за неизброим вече път пък нарушава добрия тон и многократните предупреждения да спре да пише офтопик неща, да спре да се заяжда и да обсъжда потребители. И на други се случва да го правят, но неговите нарушения са системни и бяха направени твърде много компромиси, от които той не си взе бележка.

 

До колегата модератор, който одобрява коментарите му, заради които беше наложено наказанието "Одобрение от модератор", отправям апел да си отваря очите повече, защото в одобрените коментари имаше спам, злорадстване и приказки за съсипани черни дробове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш ли да пее за кюфтетата?

Да възпее теб и другата ти любимка в песен?

Не виждам защо се заяждаш и то по такъв нескопосан начин Всеки има право на мнение, не ме интересува твоето разбира се, но не се вълнувай и ти прекалено от моето.

@Фаст и тука се пробват да захапят безуспешно или@Стела

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте, че проектът е очевадно успешен и почнахте да обиждате и да се нахвърляте върху потребителите, харесващи го.

Грозно. :1000 (29):

 

НЕ виждам никой да се нахвърля, аз лично просто посочвам конкретни примерни за БЕЗМЕРНОТО лицемерие на феновете на Преслава. Като примерно

 

Музиката е за копие на "Зоопарк" а изпяването е същото като на Деса в "Много съм добра".Текста, като за Анастасия е много слаб, не съм очаквал да е толкова тривиална, и то точно за проект на Галена. :mf_surrender: Все пак адмирирам, че това не е поредната поп позица от смядовската луканка.Ако с това не успее да се наложи директно я пращаме извън топ 5.

 

Обичайните заподозрени започнаха за пореден път да обръщат палачинката. :1000 (29):

При Преслава няма слабо от доста време насам!Несъмнено ще стане голям хит, това е повече от ясно.Ако продължава с това темпо не виждам коя може да я детронира от трона /изключвам от това число Clea/.Не е лесно 15 години да си най-обичаната певица!Фатме има много да наваксва! :gun_bandana:

 

Галена рекламирала цигари и била мръсен долен боклук. Никой обаче няма топки да коментира каква е Преса тогава, която не само копира визията на Галена от преди няколко години, същата песен, която уж била копирана от Галена преди броени месеци и е сред топ парчетата на 2018, ами и е позиционирала кутия цигари на ключови места в клипа.

 

Ти желаеш ли да си първия да споделиш мнение по тези КРЕЩЯЩО търсещи отговор въпроси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава не ми е толкова мазна като Феноменален, а и иьпълненито е стабилно, гласът е чук. Както добре виждаш съм написал, че това с цигарите не ме кефи изобщо, няма драма. Комерс, който ще продължи вълната на Да гори в любов, но не вярвам да достигне успеха ѝ. Иначе не се опитвай да ми поставяш етикети, не ме познаваш, а не ми се спори или обижда с теб.

@Фаст, вземи мерки с обидите, ако може. Или@Стела

 

Чакай да си извадя малката цигулка и да ти изсвиря песен. На Преса песента е по-мазна от Феноменален, ако не го чуваш, спри да се занимаваш с музика и ходи на ушен лекар. Или направо шобвайнао за слухово апаратче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ виждам никой да се нахвърля, аз лично просто посочвам конкретни примерни за БЕЗМЕРНОТО лицемерие на феновете на Преслава. Като примерно

Галена рекламирала цигари и била мръсен долен боклук. Никой обаче няма топки да коментира каква е Преса тогава, която не само копира визията на Галена от преди няколко години, същата песен, която уж била копирана от Галена преди броени месеци и е сред топ парчетата на 2018, ами и е позиционирала кутия цигари на ключови места в клипа.

 

Ти желаеш ли да си първия да споделиш мнение по тези КРЕЩЯЩО търсещи отговор въпроси?

Коментирах го вече в предните страници.

Звученето си е типично Ганевско, не виждам драма. Или Галена има патент върху него?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай да си извадя малката цигулка и да ти изсвиря песен. На Преса песента е по-мазна от Феноменален, ако не го чуваш, спри да се занимаваш с музика и ходи на ушен лекар. Или направо шобвайнао за слухово апаратче.

Хахаахахах щом е малка мерси съм. Иначе опитите ти да ми казваш кое как на мен ми звучи не са съвсем успешни :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирах го вече в предните страници.

Звученето си е типично Ганевско, не виждам драма. Или Галена има патент върху него?

Звученето било типично, но при едната е мазно и гадно, а другата не?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаахахах щом е малка мерси съм. Иначе опитите ти да ми казваш кое как на мен ми звучи не са съвсем успешни :1000 (6):

 

Много са си успешни даже, но ти си купи първо ново слухово апаратче, и тогава ми говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Fast да бъде сменено с ЖПО

Ти кажи за цигарите в клипа на Преслава първо, пък после ми обяснявай за глупости по клюкарските сайтове за щяло и нещяло, лицемер мръсен долен.

Коментарите са излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 350К за хита :Vishenka_05:

Fast е купил гледания :1000 (29):

 

Не виждам защо се заяждаш и то по такъв нескопосан начин �� Всеки има право на мнение, не ме интересува твоето разбира се, но не се вълнувай и ти прекалено от моето.

@Фаст и тука се пробват да захапят безуспешно �� или@Стела

Направо се късам от вълнение за мнението на кюфтетата :mf_surrender:

Защо ревеш на мама и тати все едно съм ти взел близалката?

 

П.С.

Защо не пускат такива песни за деня на влюбените, а пускат бесни кючеци?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast е купил гледания :1000 (29):

Направо се късам от вълнение за мнението на кюфтетата :mf_surrender:

Защо ревеш на мама и тати все едно съм ти взел близалката?

 

П.С.

Защо не пускат такива песни за деня на влюбените, а пускат бесни кючеци?

 

Щот си знаят публиката - важното е да се пее за плюскане, кюфтета и пиячка, все тая дали се е докарала точно като за циганската сватба, на която кумува и дали е свила музиката от Анелия или Галена. Все пак за Булгаристан си говорим. Пък и какво друго да вълнува народа на най-важния празник в годината - Св Трифон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха напълно възможно е Преси го доказа , сега чакаме само да си заеме мястото в Трендинга като номер 1

 

Напълно доказва, че покрай сватбата оня ден е напълнила касичката и е останало ресто да си напазари гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги е било очевидно, когато някой купува гледания. Правите се на интересни, или се опитвате сами да се убедите, че купува? Това да не е някоя треторазрядна като Татяна или Мария

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...