Jump to content


Online: Антонина - Метро


Препоръчани коментари

На какво прилича това? Харесвам Антонина, оригинални неща прави..... обаче тази песен и видео са отвратителни! Опит да направи нещо като "Да не се объркаме" ли? Претоплено.......

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готини музика, аранжимент, изпяване и най-вече народните напеви. Но текстът е под всякаква критика. Мразя затормозяващи тематики. Ще се изкажа като Кити, но предпочитам любовни и сладникави текстове!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готини музика, аранжимент, изпяване и най-вече народните напеви. Но текстът е под всякаква критика.

 

Тая част. Не че предпочитам сладнико-любовни текстове за чуждата жена, принципно одобрявам разнообразяването на темите за които се пее, просто с този е закъсняла поне с 10на годинки и в момента тоя текст, освен че е бездарно отвратителен, ми идва напрао хомофобски.

 

Ако искаше да е актуална, да беше си поръчала текст по някоя от продължаващо актуалните теми за стамбулската конвенция, #ми2 или поне за насилието над жени, метротата даже вече не са интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая част. Не че предпочитам сладнико-любовни текстове за чуждата жена, принципно одобрявам разнообразяването на темите за които се пее, просто с този е закъсняла поне с 10на годинки и в момента тоя текст, освен че е бездарно отвратителен, ми идва напрао хомофобски.

 

Ако искаше да е актуална, да беше си поръчала текст по някоя от продължаващо актуалните теми за стамбулската конвенция, #ми2 или поне за насилието над жени, метротата даже вече не са интересни.

На мен ми бие на Сашка Васева - Спартакус момче, тоест закъсняла е с над 20 години!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам и тя защо се пъне ... Не ми е интересна, жалко, че имаше добри песни, който избра да убие и да продължи да прави тези пародии ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми бие на Сашка Васева - Спартакус момче, тоест закъсняла е с над 20 години!

"Спартакус момче" и днес да я пуснеш звучи по- модерно откъм текст и аранжиментът е супер, отколкото това. Много е монотонна и скучна, дори с народните напеви, текстът е трагедия и, както казахте по- горе, отшумяла тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...