Jump to content



Какво правим с наглата Боровинка?


Препоръчани коментари

Трябваше да подели поне респекта с нас! Нищо не е научила от Преслава.

 

Боровинка: Предпочитам концерт на Николина Чакардъкова пред Ариана Гранде. :helpsmilie:

Вие всичките имате Респект, аз с хора без тази табелка не общувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Трябваше да подели поне респекта с нас! Нищо не е научила от Преслава.

 

Боровинка: Предпочитам концерт на Николина Чакардъкова пред Ариана Гранде. :helpsmilie:

 

Николина Чакардъкова ли заяви, че на концертите ѝ извира лечебна и позитивна енергия? Жестока!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие всичките имате Респект, аз с хора без тази табелка не общувам.

И какво от това? Награди ли са - вземай ги!

-Преслава

 

Николина Чакардъкова ли заяви, че на концертите ѝ извира лечебна и позитивна енергия? Жестока!

Не, това беше неповторимата Поли Паскова 2,02м висока!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това? Награди ли са - вземай ги!

-Преслава

Не, това беше неповторимата Поли Паскова 2,02м висока!

 

Излъчва и big dick energy

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, добре. Значи случая за човека който се интерсувам е с отклонения по рождение. :D

Остави тази персона в 2018, започни на чисто като мен.

 

Не че при мен е по мое желание. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Урок номер 1: Не вярвай на нищо, което - А. пише!

 

Родена: 22 юни 1966 г. (възраст 52 години), Банкя

Височина: 1,82 m

 

Ужас! Това не е жена. Това е big dick energy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Starboy да бъде сменено на big dick energy

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Starboy да бъде сменено на big dick energy

Точно това влизах да пиша :gun_bandana:

За втори път прочитам мислите на някой форумец. Да бях прочела на Илън Мъск или някой, който изкарва милиони, баси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, боли ли, че през 1998 Рени и ''Плакала съм'' са били на върха на билборд хот 100 цели два месеца ? Ариана Гранде кога ще постигне това? ''Плакала съм'' е със сертификат х13 платина.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, боли ли, че през 1998 Рени и ''Плакала съм'' са били на върха на билборд хот 100 цели два месеца ? Ариана Гранде кога ще постигне това? ''Плакала съм'' е със сертификат х13 платина.

Друго ме боли.

От big dick energy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго ме боли.

От big dick energy.

Да, да. Сигурно си се скубала като разбра, че ''Опа опа'' е станал златен за една седмица. На Ариана албума още не го е постигнал. Аматьорка - три на нула пада от Рени.

Явно добре си започнала година - да ти върви по вода!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доктор Радева не харесва това.

Искам веднага да коментираш това:

Частен самолет или „Астън Мартин”? Преслава или Мерилин? Вече не се налага да избирате между видовете изкушения. Най-новото видео на Преслава представя хармоничното „съжителство“ на стилен разкош и царствена женственост, като не оставя съмнение коя е певица №1 в България. Според всеобщото мнение именно клипът към песента „Червена точка” ще е хитът на идващото лято.

Всъщност по сценарий тя трябвало само да постави елегантно цигарата Merilyn между устните си, но певицата така се изкушила, че стигнала докрай и я запалила. Истинско усещане за жена, твърди секссимволът, чието излъчване заедно с изтънченото присъствие на цигарите Merilyn ни връща към класическите символи на женствеността. И как иначе – поставянето на цигара между плътни сексапилни устни е един от най-еротичните жестове, с които всяка жена може да омае любимия. Merilyn са не само най-секси марката дамски цигари на пазара, но и впечатляват със своите неоспорими качества, нежност, мекота и цялостно усещане за неповторимост и женственост.

Почвай да пушиш такива цигари.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще я запали, жестока! Аз сигурно кутията ще изпуша, ако снимам подобен видеоклип :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...