Jump to content



Online: Гергана - Твоя


Препоръчани коментари


музика: Невена Пейкова
текст: Невена Пейкова
аранжимент: Преслав Бориславов
режисьор: Йордан Петков
сценарист: Светослав Янков
оператор: Йордан Петков
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страшно много ми хареса! Това е Гергана която искам да виждам! Напомня ми за старите нейни песни, а последната визия е страхотна. Повече от добра песен и клип, този път не го очаквах!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, а клипът не е лош. Трябваше да е малко по-бързичка и щеше да е топ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен! Супер е, толкова свежо, без баналните думи и фрази като "мачкам", "боклук", "ще те накажа" и тем подобни агресивни словосъчетания. Целият проект носи много добро настроение! Браво на Гергана! Дано това е началото ѝ на един нов, по-добър кариерен период! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНА! :surprise: За моя много приятна изненада, парчето си е комерс с поп-фолк ритъм, време й беше за нещо такова. Има шанс да се наложи определено. Клипът също ми допадна много, постарали са се. Ето това е Гергана която харесвам - ухилена до ушите, нахъсана. Страхотна е във видеото, както и визиите й. Даже "твоите думи" присъства в текста. :roll1: Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Гергана, която аз харесвам - със широката усмивка, позитивна и свежа!Дано този път си удържи на думата и стане по-продуктивна, а не само да замазва очите на феновете си с тия непрестанни завръщания на сцената.

Впечатление ми прави, че сценарист на клипа е наш съфорумец - Светулката, фен на бабушка.Добре си е свършил работата и той.Желая успех на проекта!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатление ми прави, че сценарист на клипа е наш съфорумец - Светулката, фен на бабушка.Добре си е свършил работата и той.Желая успех на проекта!

Pure_Evil? Помня го. Супер се е справил наистина. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е смисълът от тази булчинска рокля в началото на клипа?

 

Във втората част, там където излизат надписите с текста, изглежда уникално. Какво нещо е гримът!

 

Песента си знаем, че няма да е хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия проект ми напомня на 2005-6, не знам защо. По такъв начин пее, текста е простоват, музиката е като демо, а клипа е потрес...Как ще дадеш пари на тези режисьори? То с телефон може да се направи по-добро нещо.

 

Иначе самата Гергана когато се усмихне широко ми напомня на момичето което беше. Само това ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е кой знае какво, но става. Лично аз няма да я слушам. Гергана си е загубила усета за музика още преди години. Не мисля, че много й се занимава вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е кой знае какво, но става. Лично аз няма да я слушам. Гергана си е загубила усета за музика още преди години. Не мисля, че много й се занимава вече.

 

Тя никога не е имала.

 

Снощи беше казано, че се била депресирала след раздялата си с Токича, че вече не вадила такива хитове като преди. Ами как ще вадиш, като човекът, на който дължиш 90% от успеха си, вече не работи с теб? Това била една от главните причини да реши да се оттегли от музикалната сцена. Впоследствие обаче решила да се завърне.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя никога не е имала.

 

Снощи беше казано, че се била депресирала след раздялата си с Токича, че вече не вадила такива хитове като преди. Ами как ще вадиш, като човекът, на който дължиш 90% от успеха си, вече не работи с теб? Това била една от главните причини да реши да се оттегли от музикалната сцена. Впоследствие обаче решила да се завърне.

 

Имаше усет в началото и първите си години. Имаше хубави песни 2003, 2004 година. По това време доста хора я харесваха, аз също. Но не сме имали и много избор. Сега обаче тези песни никой не ги помни, запомнила се е само "Губя те бавно". Като глас никога не е била ок, тя си няма, но тогава я възприехме с образа на сладкото, русо Барби. Сега няма и помен от това.

 

В тази новата песен изпяването изобщо не ми харесва. В клипа няма грам концепция. И като добавим това, че няма да се забележи се чудя защо се занимава.

 

Не мисля, че само в това, че спря да работи с Токича е причината да се изостави. Няма ли други автори? Да се беше хванала да работи с други имена, да си подбере песните. Толкова ли да е зависим един изпълнител? Авторите трябва да са зависими, защото певците им вадят хляба, когато им си доверяват. Просто тя си е нямала желание и хъс.

 

"Твойте думи" с Галин не беше лоша, но тогава с тази кражба, явно пак й се секна ентусиазма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...