Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Клишета. Защо умният трябва да отстъпва и да позволи умът му да бъде затрит?

Понякога целевата група налага прилагането на по-сурови възпитателни методи.

Тези двамата са изтъкани от клишета. Самото им съществуване е клише само по себе си. Виж им музикалния вкус, виж изказ, маниер, разбирания за живота... Всичко е изкривено до неузнаваемост! Неслучайно са се кооперирали и демонстрират някаква "сила" тук - поотделно са едно нищо. Не че в съюз могат да направят или покажат нещо значимо - най-много едното да заплашва за банове чрез другото.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този спор може и да се окаже конструктивен и след известно време, да се заформи втора гънка в мозъка ти! :mf_surrender:

 

Стело, банни я и да й гледаме истериите, като се върне. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело, банни я и да й гледаме истериите, като се върне. :roll1:
О, това беше очаквано - даже малко се забави с молбичките си!

Твоят бан да видим за "откачалка" и "болна" и мога и аз да понеса един, няма да е болка за умиране!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

 

Защо се правиш, че не знаеш за какво ти говоря, а очакваш да ти обяснявам?

 

Накратко:

 

От престоя си тук си показал, че при всеки спор се въртиш на различна страна и нямаш собствено мнение. Не очаквай обаче да ти вадя конкретни постове, можеш сам да си ги прочетеш. Стига ли това?

Не, не стига. Искам да прочета конкретни постове, защото твоето в момента е чиста проява на вербален онанизъм. Искам факти.

 

Тези двамата са изтъкани от клишета. Самото им съществуване е клише само по себе си. Виж им музикалния вкус, виж изказ, маниер, разбирания за живота... Всичко е изкривено до неузнаваемост!

За музикалния вкус ми е все тая. Той се мени в някаква степен. Злобата е трайна.

 

Поздрав за завърналия се любим форумец - Бесен фен!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго разкошно парче! :Vishenka_05:

 

 

На този етап й предизвиквам повече истерия като е тук. :1000 (29):
Каза жената, която уж пожела лека нощ и весели празници и приключи темата с мен!

Пак приписваме истериите си на другите...

Продължаваш да демонстрираш едноклетъчен интелект, стига вече! Не виждаш ли, че само скачения ти съд ти се радва?! Толкова ли ти е важно неговото одобрение? Ти си го имашп и без друго, поне докато си модераторка и можеш да изпълняваш "мръсните му поръчки"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не стига. Искам да прочета конкретни постове, защото твоето в момента е чиста проява на вербален онанизъм. Искам факти.

 

Ето ти един пример:

 

Когато преди време Янева уж напускаше форума, ти ме защитаваше, обясняваше на другите колко добре си върша работата като модератор, а сега лижеш нейтият задник и заставаш срещу мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ти един пример:

 

Когато преди време Янева уж напускаше форума, ти ме защитаваше, обясняваше на другите колко добре си върша работата като модератор, а сега лижеш нейтият задник и заставаш срещу мен.

Представи си, оттогава е изминало време, натрупал е нови впечатления, та ги споделя... Другарчето ти доста е спомогнало, както и коалицията ви!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставям двамата самотници да нищят новата си вражда с мен тук, а аз се отдавам на празниците със семейството си!

 

Светли празници на всички нормални хора тук! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго разкошно парче! :Vishenka_05:

Каза жената, която уж пожела лека нощ и весели празници и приключи темата с мен!

Пак приписваме истериите си на другите...

Продължаваш да демонстрираш едноклетъчен интелект, стига вече! Не виждаш ли, че само скачения ти съд ти се радва!

Надявам се да е все още тук, за да рови мои стари постове, в опит да докаже тезата си, че ближа гъзове... Нека да призная, че Янева обеща да ме почерпи

 

 

Който желае, може да ме почерпи нещо по-скъпо и утре да съм на негова страна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап й предизвиквам повече истерия като е тук. :1000 (29):

 

Права си всъщност. 1000%20(29).gif

 

Тя тая плющи алкохол вечер и като обърне 2-3 чаши вино, се мисли за много велика и докторка на науките. Утре, като я удари махмурлука, ще гледа на чорчук. А ако почне да пие всяка вечер, за да смогне да се прави на голямата Титанка, ще я подгонят депресиите.

 

 

Нямам търпение да ни разкаже играта, ние изобщо не знаем с кого си имаме работа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза жената, която уж пожела лека нощ и весели празници и приключи темата с мен!

Пак приписваме истериите си на другите...

Продължаваш да демонстрираш едноклетъчен интелект, стига вече! Не виждаш ли, че само скачения ти съд ти се радва?! Толкова ли ти е важно неговото одобрение? Ти си го имашп и без друго, поне докато си модераторка и можеш да изпълняваш "мръсните му поръчки"...

 

За разлика от теб обаче аз не държа някой да ми се радва. ;)

Нито пък написах 100 коментара със заплахи за да демонстрирам голям ум.

 

Какво общо има одобрението му с нещата които ти казах, бе жена? Не усещаш ли, че издишаш все повече и повече. Не ти се получава да оценяваш отношенията на хората, тук не позна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Права си всъщност. 1000%20(29).gif

 

Тя тая плющи алкохол вечер и като обърне 2-3 чаши вино, се мисли за много велика и докторка на науките. Утре, като я удари махмурлука, ще гледа на чорчук. А ако почне да пие всяка вечер, за да смогне да се прави на голямата Титанка, ще я подгонят депресиите.

Нямам търпение да ни разкаже играта, ние изобщо не знаем с кого си имаме работа.

Стелето е споделяла, че си пийва винце сама вечер у дома, защо пак проекции върху мен?

 

Не се бой, ще те сурвакам за новата година! Дотогава се шири на воля тук, защото после се връщам и те подхващам на къс пас, просташката, както си заслужаваш! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ти един пример:

 

Когато преди време Янева уж напускаше форума, ти ме защитаваше, обясняваше на другите колко добре си върша работата като модератор, а сега лижеш нейтият задник и заставаш срещу мен.

Мнението не остава константно завинаги. И пак може да се промени. Това не е лицемерие, а усещане за справедливост в дадена ситуация. Тогава не ми се понрави постъпката на Янева и го заявих, но поводът сега е друг и я намирам за права. И вие се променяте, на което, разбира се, се отразяват всякакви други фактори на личността и средата... И вие прекалихте с броенето и кофти отношението към определени лица, и тя понастоящем е доста аргументирана и желаеща да подкрепи правдата. И двете страни си имате поддръжници, не виждам къде е драмата.

 

А срещу теб нямаше да застана, ако не ме беше наклеветила. Видя ли преди това нещо да пиша на теб или за теб тази вечер? Нещо се губи връзката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелето е споделяла, че си пийва винце сама вечер у дома, защо пак проекции върху мен?

 

Не се бой, ще те сурвакам за новата година! Дотогава се шири на воля тук, защото после се връщам и те подхващам на къс пас, просташката, както си заслужаваш! :Vishenka_05:

 

То и ти си споделяла, че правиш същото. Проекции не са, а самата реалност.

 

 

Опитва се да изкара друга жена самотна пияница, а тя самата прави същото у тях. Е, няма такава наглост.

 

Направи на въпрос защо Стела била писала, след като пожелала Лека нощ, а тя самата прави същото!

 

Нагла, безпардонна и отвратителна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и ти си споделяла, че правиш същото. Проекции не са, а самата реалност.

Опитва се да изкара друга жена самотна пияница, а тя самата прави същото у тях. Е, няма такава наглост.

 

Направи на въпрос защо Стела била писала, след като пожелала Лека нощ, а тя самата прави същото!

 

Нагла, безпардонна и отвратителна!

 

Без да искам съм те цитирал :D

 

Преди 15 години какви шефски песни се правеха!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам тази вечер форумът пак се занимавате с глупости. Остави сега тия тъпотии, дай нещо за Екстра Нина.

Отдавна се каня да ти пиша, ама все си забравям...

Като голям почитател на Екстрата би трябвало да имаш пълната ѝ дискография. Та, искам да те помоля да ни я покажеш. Лично на мен ми е много интересно да видя заедно всичките ѝ албуми. Тя притежава доста голяма и добра дискография. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам тази вечер форумът пак се занимавате с глупости. Остави сега тия тъпотии, дай нещо за Екстра Нина.

Отдавна се каня да ти пиша, ама все си забравям...

Като голям почитател на Екстрата би трябвало да имаш пълната ѝ дискография. Та, искам да те помоля да ни я покажеш. Лично на мен ми е много интересно да видя заедно всичките ѝ албуми. Тя притежава доста голяма и добра дискография. :)

Имам 4-5 албума само :D Във фейсбук фенове качват чат-пат снимки на всичките й албуми, включително двата с орк. Добруджански славей в началото на кариерата й. Доскоро не знаех, че дебютният й албум Животе мой е излязъл с няколко различни обложки, не само защото тогава беше обичайно да се различават касетката и дискът, но при повторните тиражи са сменяли предната снимка 3 пъти.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за завърналия се любим форумец - Бесен фен!

 

Благодаря ти! Винаги се сещаш за подходяща песен- тази и двамата я харесвахме!

 

Ето и един от мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам 4-5 албума само :D Във фейсбук фенове качват чат-пат снимки на всичките й албуми, включително двата с орк. Добруджански славей в началото на кариерата й. Доскоро не знаех, че дебютният й албум Животе мой е излязъл с няколко различни обложки, не само защото тогава беше обичайно да се различават касетката и дискът, но при повторните тиражи са сменяли предната снимка 3 пъти.

Какъв почитател си ѝ ти тогава...? :1000 (29):

Ееее, жалко, наистина мислех, че ги имаш всичките ѝ. И много исках да ги видя всички накуп. :)

 

Айде, като мернеш пак някой да качи нещо във Фейса, постни го във форума.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изглеждаш нито по-добра и смирена, нито по-интелигентна с подобни постове! Не зная и аз защо си правиш труда...

Няма и как по оригинален начин да сложиш точката на един разговор! Това сме го чели вече - скромен репертоар имаш, досущ като Галена.

 

Пък и сили не хабя, за мен си прочетена книга, или вчерашен вестник, ако щеш. Вълнува те много кой какво мисли за теб, но дори не си овладяла умението да си признаваш. Нарича се доблест!

Не очаквай лицемерно да ти пожелавам лека нощ и весели празници!

 

Ето хубава песен на Галена, за да не ти изчезне мозъка съвсем, че е дефицитна стока у вас!

Чао мила ! 3 дни БАН

 

А да питам ти разведенаа ли си или имаш извънбрачно дете? намери си мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв почитател си ѝ ти тогава...? :1000 (29):

Ееее, жалко, наистина мислех, че ги имаш всичките ѝ. И много исках да ги видя всички накуп. :)

Намерих една снимка на фен с 13 албума, но те са 15 самостоятелни и 2 с оркестър... Утре ще потърся по-задълбочено и ще ти пратя снимка ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завръщай се трайно, обаче!

 

Времето ще покаже дали ще е трайно завръщането ми. :3fdb8960598fa63e:

Мерси, че ми припомни и тази, и тя е мега яка! От 2013- та насам знам по 4- 5 чалги на годината, преди бяха по- запомнящи се във времето и мелодични. :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих една снимка на фен с 13 албума, но те са 15 самостоятелни и 2 с оркестър... Утре ще потърся по-задълбочено и ще ти пратя снимка ;)

Добре, ще чакам. :)

 

Поздрав за всички с нещо истински златно! :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...