Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Готиното е, че е известен и няма да му се получи. Нали го изкарваше големец, ся па малък бизнес :D

Азис не е с малък собствен бизнес. Говоря за хората с такъв. Какво се чудите, че фолк певиците укриват също. Просто известните ги хващат по лесно. Та те собствениците на Маринела не пожалиха, на Азис ли ще простят...

Който отрича че е най големия в жанра, не честен пред себе си. Щом провала му прави 30 ка лайка за седмица, а хитовете на Пайнерки ги събират поне месец. А и кое друго парче освен Президента на Луна и песните на Азис обикаля нонстоп националния ефир. Рядкост..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под "побутне новата песен"? Какво има да й бута, нали предните му две станаха мегахитове, защото хората ги заобичаха. Или и тях е побутвал? Последната му просто е по-слаба.

 

И пак не се представя извънредно зле, сега гледам, че за 10 дни е направила 1.5 млн, средно по 150К на ден. Незадоволително като за него, но аз очаквах вече да е паднала под 100 хилки.

 

Е, имаше статии в чуджестранни сайтове, реакции на хора и тн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис не е с малък собствен бизнес. Говоря за хората с такъв. Какво се чудите, че фолк певиците укриват също. Просто известните ги хващат по лесно. Та те собствениците на Маринела не пожалиха, на Азис ли ще простят...

Който отрича че е най големия в жанра, не честен пред себе си. Щом провала му прави 30 ка лайка за седмица, а хитовете на Пайнерки ги събират поне месец. А и кое друго парче освен Президента на Луна и песните на Азис обикаля нонстоп националния ефир. Рядкост..

Азис не може да се мери с хита на Луна! Може би само Напипай го се помни така дълго.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е 2017 пусна Плюшено мече - беше почнал вече формата.

Сега го пуска в идеално време. Отдавна не беше пускала песен есента.

А, да, тя нещо не заложи на това парче, а можеше да стане тотален хит.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обяснява защо се е навил да е част от ВИп брадър. Явно не е имал пари да побутне и новата песен, както предните 2. :whistling:

 

 

Той си купуваше яко гледания на Хабиби и Мотел. Вероятно и сега купува, но по-малко. Пара йок.

 

Азис не е побутвал предишните си песни, нито си е купувал гледания. Те се превърнаха в масови хитове за броени дни и часове. "Мотел" все още е хит и се върти. Просто с новата песен не му се получи, а тук имаше прогнози, че ще размаже отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис не е побутвал предишните си песни, нито си е купувал гледания. Те се превърнаха в масови хитове за броени дни и часове. "Мотел" все още е хит и се върти. Просто с новата песен не му се получи, а тук имаше прогнози, че ще размаже отново.

Точно Азис е най-комплексиран и пазарува най-много. Сега няма пари и ето резултатът

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден пирон в ковчега на смядовската шефка. :Vishenka_05:

Мен ако питаш, тя се опитва да забива пирони на истинската номер 1 певица- Анелия. :1000 (29): Задава се сериозна вероятност да я измести от лидерското място ако баладата й е по-успешна от недооценената Просяци. Да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно Азис е най-комплексиран и пазарува най-много. Сега няма пари и ето резултатът

Не, просто новата песен не се прие така добре и е по-слаба от предишните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, тя се опитва да забива пирони на истинската номер 1 певица- Анелия. :1000 (29): Задава се сериозна вероятност да я измести от лидерското място ако баладата й е по-успешна от недооценената Просяци. Да видим.

Реално погледнато Галена беше лидер във време,в което нямаше ясно изразена топ певица.Андреа беше почнала да залязва,Преслава,Анелия,Емануела и чат пат Алисия пускаха блудкави песнички,които не ставаха големи хитове,но сега когато последните 3 се засилиха Галена веднага изпадна от борда.Да видим дали Преслава ще пусне нещо до края на годината и ако го направи Галя нищо чудно и да изпадне от топ 5. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато Галена беше лидер във време,в което нямаше ясно изразена топ певица.Андреа беше почнала да залязва,Преслава,Анелия,Емануела и чат пат Алисия пускаха блудкави песнички,които не ставаха големи хитове,но сега когато последните 3 се засилиха Галена веднага изпадна от борда.Да видим дали Преслава ще пусне нещо до края на годината и ако го направи Галя нищо чудно и да изпадне от топ 5. :1000 (29):

Това не е вярно.

 

Галена от 2012 мачка и във всяка година си е имало и други с доста стабилни хитове. Най-малкото Преса пусна Моето слабо място в тоя период, Анелия и Емилия пуснаха много хитове , Джена - също. Да не говорим, че и Теда Александрова мачкаше. Имаше с3 стабилна конкуренция. Това, че Андреа изпадна от борда, не значи че другите не са пускали и те хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато Галена беше лидер във време,в което нямаше ясно изразена топ певица.Андреа беше почнала да залязва,Преслава,Анелия,Емануела и чат пат Алисия пускаха блудкави песнички,които не ставаха големи хитове,но сега когато последните 3 се засилиха Галена веднага изпадна от борда.Да видим дали Преслава ще пусне нещо до края на годината и ако го направи Галя нищо чудно и да изпадне от топ 5. :1000 (29):

Е, чак от Топ 5 надали ще я измести Преслава, дори и да пусне силна песен. Галена все пак държи хита на лятото и други две средно успешни песни, а може и още нещо силно да пусне.

Аз се надявам Преслава да се завърне чак догодина. Много ме радва каква пауза си позволи, така ще създаде жажда за себе си. И отделно на това показа, че вече не се стреми на всяка цена да е на върха, отдавна го чаках от нея.

 

Според мен към момента е така Топ 10 при жените и не мисля, че до края на годината ще има някаква радикална промяна, най-много Деса и Кама да се вредят ако пуснат силни предложения.

1.Анелия

2.Емануела

3.Джулия

4.Алисия

5.Галена

6.Емилия

7.Джена

8.Преслава

9-10.Андреа/Цветелина Янева, трудно ми е да преценя.

 

Дано да не пропускам някоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак от Топ 5 надали ще я измести Преслава, дори и да пусне силна песен. Галена все пак държи хита на лятото и други две средно успешни песни, а може и още нещо силно да пусне.

Аз се надявам Преслава да се завърне чак догодина. Много ме радва каква пауза си позволи, така ще създаде жажда за себе си. И отделно на това показа, че вече не се стреми на всяка цена да е на върха, отдавна го чаках от нея.

 

Според мен към момента е така Топ 10 при жените и не мисля, че до края на годината ще има някаква радикална промяна, най-много Деса и Кама да се вредят ако пуснат силни предложения.

1.Анелия

2.Емануела

3.Джулия

4.Алисия

5.Галена

6.Емилия

7.Джена

8.Преслава

9-10.Андреа/Цветелина Янева, трудно ми е да преценя.

 

Дано да не пропускам някоя.

Джулия в топ 3 не ми стои хич добре. Тя няма харизма и за топ 10. Мисля, че това й пречи да й се получат нещата.Андреа също няма място, пък дори и да е последното. Не си включил Деса, а си сложил Андреа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е вярно.

 

Галена от 2012 мачка и във всяка година си е имало и други с доста стабилни хитове. Най-малкото Преса пусна Моето слабо място в тоя период, Анелия и Емилия пуснаха много хитове , Джена - също. Да не говорим, че и Теда Александрова мачкаше. Имаше с3 стабилна конкуренция. Това, че Андреа изпадна от борда, не значи че другите не са пускали и те хитове.

Как ще мачка от 2012 като хита на 2012 е именно на Андреа и Азис? :1000 (29): През 2013 не изгряха ли Фики и Галин? За тази година може да кажем,че държи най-големия хит-"Кой",но той е дует,така че заслугите не са изцяло нейни.През 2014 пък Джена пръсна с поредица от хитове,а Андреа с "Най-добрата". Отделно от тях Алисия и Коцьо имаха голям хит,Яница тогава също изгря. През 2015 вече Галена беше едноличен лидер,но дотогава никога не е била номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак от Топ 5 надали ще я измести Преслава, дори и да пусне силна песен. Галена все пак държи хита на лятото и други две средно успешни песни, а може и още нещо силно да пусне.

Аз се надявам Преслава да се завърне чак догодина. Много ме радва каква пауза си позволи, така ще създаде жажда за себе си. И отделно на това показа, че вече не се стреми на всяка цена да е на върха, отдавна го чаках от нея.

 

Според мен към момента е така Топ 10 при жените и не мисля, че до края на годината ще има някаква радикална промяна, най-много Деса и Кама да се вредят ако пуснат силни предложения.

1.Анелия

2.Емануела

3.Джулия

4.Алисия

5.Галена

6.Емилия

7.Джена

8.Преслава

9-10.Андреа/Цветелина Янева, трудно ми е да преценя.

 

Дано да не пропускам някоя.

Зависи от гледната точка чий е хита на лятото дали на Галена или на Тони Стораро. :whistling: Принципно през есента се пускат най-големите хитове в чалгата,така че ще видим,може да се появи някоя нова звИзда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак от Топ 5 надали ще я измести Преслава, дори и да пусне силна песен. Галена все пак държи хита на лятото и други две средно успешни песни, а може и още нещо силно да пусне.

Аз се надявам Преслава да се завърне чак догодина. Много ме радва каква пауза си позволи, така ще създаде жажда за себе си. И отделно на това показа, че вече не се стреми на всяка цена да е на върха, отдавна го чаках от нея.

 

Според мен към момента е така Топ 10 при жените и не мисля, че до края на годината ще има някаква радикална промяна, най-много Деса и Кама да се вредят ако пуснат силни предложения.

1.Анелия

2.Емануела

3.Джулия

4.Алисия

5.Галена

6.Емилия

7.Джена

8.Преслава

9-10.Андреа/Цветелина Янева, трудно ми е да преценя.

 

Дано да не пропускам някоя.

Тази година е доста добра според мен и за Райна! До този момент освен Анелия и Емануела, струва ми се, че и тя все пак държи една от най-яките песни и хитове "Зле те чувам", с последната също й се получи. Въпрос на мнение. Моите наблюдения са най-вече за Анелия, Емануела и Райна, но има още време.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак от Топ 5 надали ще я измести Преслава, дори и да пусне силна песен. Галена все пак държи хита на лятото и други две средно успешни песни, а може и още нещо силно да пусне.

Аз се надявам Преслава да се завърне чак догодина. Много ме радва каква пауза си позволи, така ще създаде жажда за себе си. И отделно на това показа, че вече не се стреми на всяка цена да е на върха, отдавна го чаках от нея.

 

Според мен към момента е така Топ 10 при жените и не мисля, че до края на годината ще има някаква радикална промяна, най-много Деса и Кама да се вредят ако пуснат силни предложения.

1.Анелия

2.Емануела

3.Джулия

4.Алисия

5.Галена

6.Емилия

7.Джена

8.Преслава

9-10.Андреа/Цветелина Янева, трудно ми е да преценя.

 

Дано да не пропускам някоя.

Няма как Преслава да е толкова надолу, при положение че има хита на 2017 и един от най-големите зимно-пролетни на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия в топ 3 не ми стои хич добре. Тя няма харизма и за топ 10. Мисля, че това й пречи да й се получат нещата.Андреа също няма място, пък дори и да е последното. Не си включил Деса, а си сложил Андреа.

Има си харизма жената, просто е принудена да се опитва да става голямо име във времена, в които в чалгата трудно се налагат нови такива. Въпреки това е факт, че участва в един от най-големите дуетни хитове на годината, а също така има и една самостоятелна успешна песен. И двете са в ТОП 10 на PlanetaOfficial за годината. Никоя друга освен Анелия и Емануела не е така.

За Деси гледам да съм обективен, тя има само един средно успешен дует с Джордан, в чийто клип дори не участва и който е пуснала по между другото. На Андреа песента със Серджо си е по-успешна.

 

Зависи от гледната точка чий е хита на лятото дали на Галена или на Тони Стораро. :whistling: Принципно през есента се пускат най-големите хитове в чалгата,така че ще видим,може да се появи някоя нова звИзда. :3fdb8960598fa63e:

Така е, нищо не се знае. Навярно ще има някакви промени в ТОП-а, но може би не чак толкова радикално, най-много смяна на 1-2 места.

 

Тази година е доста добра според мен и за Райна! До този момент освен Анелия и Емануела, струва ми се, че и тя все пак държи една от най-яките песни и хитове "Зле те чувам", с последната също й се получи. Въпрос на мнение. Моите наблюдения са най-вече за Анелия, Емануела и Райна, но има още време.

Да, и Райна се върти някъде около десето. Чудих се дали да не я сложа и нея в борбата за него, но лично на мен ми идва една малка идея под Андреа и Цветелина. :1000 (29):

 

Няма как Преслава да е толкова надолу, при положение че има хита на 2017 и един от най-големите зимно-пролетни на 2018.

Това е на база песните от 2018. Иначе и Галка ще отиде в ТОП 3 ако й броим Просто Шоу, а и Теди Александрова със София до Банско. А и не смятам, че Обратно в играта е по-успешна от най-големите хитове на останалите седем певици над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BnHZ05UF3cI/?ut...id=i0iqq3tomtm3

 

Топ фотошоп. Спешно да уволни този, който й обработва снимките. Оставил я е без врат. Да не говорим как е изтънил сгънатия й крак. Прелест... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...