Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

... няма абсолютно никаква възможност да се появи днес където и да е под 4000 лева, ако ще да си съдерете гъза да го повтаряте.

Потретвам вече. Явно има как да се появи за по-малко от тия 4000 лв (за доста по-малко, ако трябва да съм честен).

 

Оня с ретрото на Камелия си поговори с местен отворко целящ да ни се представи като много вървежно столично дупе, твърдейки едва ли не, че клуб "THE 1", където той бил е платил за Камелия нищо, за да покаже тя нещо. И го направил клуб, който не кани изпълнители? И го направил в 03:00 през нощтта? А тя дотърчала веднага, защото отворкото припява на някакви дебили в Рамания, които реват по цял ден, че без Пайнер нема живот.

Ти още не вярваш, че тя се е появила там след 03:30 ли бе? :mf_surrender:

 

Не е истина как в желанието си да и избоде очите, нашият среднощен ездач от "THE 1" и изписа веждите.

Определено си доста далеч от истината. А и не е нужно да пишеш с такъв патос и да я изкарваш жертва всеки път, хората тук точно заради теб не я харесват.

 

Заядох се, защото става въпрос, за два видно добри столични клуба. Някак ме подразни и то много сериозно как втория клуб първо се представя за супер, докато нашият съфорумец е там, а после за полупразен, когато видиш ли дошла Камелия в 03:00ч.

Къде съм казал такова нещо. Казах, че клуба си беше полупразен, а това си беше още от началото на вечерта та до нейния край.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ОК, да кажем, че Кама е в много добри отношения с мениджмънта на "THE 1", защото там снимаха с Галин клипа на "Само за минута" и е възможно, ако има някакво празненство я на управата, я на техни близки гости да я потърсят посред нощ особено като знаят, че има участие в Столицата. Ама някак патосът на господина разказвач никак не отговаря на реалностите, защото когато търсиш някой по спешност, особено посред нощ ти плащаш яко, щото ти си на зор, а не той да пее на половин цена. А нашият приятел взе да разправя някакви си негови небивалици.

Явно наистина си търсил цял ден, да. Ама като гледам си търсил връзка, та да ти кажат какво точно се е случило и за пореден път смени палачинката...

Та така де, "участие" трудно може да се нарече това, което беше там. Камелия дойде да пее на бившия тъпкач на Анелия и син на бившата депутатка Долорес Арсенова. Пиян, залян - господина с анцуг "Гучи" и компанията му си я бяха извикали и тя дойде след участието в "Eleven" със същата премяна и само малко по-измъчен вече вид като за този час от денонощието. Залепи се за конкретното сепаре и не мръдна през цялото време. А в продължение на повече от час изпя само 1 своя песен и всичко друго, каквото те си поръчат.

 

И аз се зачудих, защото така лековато и повърхностно не се говори, но той явно се подведе по акъла на няколко местни лаици....

По нищо не съм се подвеждал. Отговорих на твой коментар, който беше далеч от истината. И нищо по-различно от това, което съм казал и сега не твърдя. Просто в конкретната вечер и конкретното "частно парти" Камелия пя за много по въпросните 4000 лв и под официално обявения хонорар на Яница (от там тръгна спора), който е публикуван в друга тема тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена тотално взе да се отказва, въпреки сравнително успешното си парче от първия ден на тази година. :girl_cry2: Много ми се иска да не стане като Кама и да не пуска песен само когато й хрумне, от страх да не пусне флоп или пък защото не вижда смисъл. Такива звезди не трябва да имат такъв пораженчески имидж, а да атакуват редовно, като актуални имена.

Смешко. Как пък разбра какъв е имиджа на Кама? От 1 седмица ти е в устата тая жена. Вземи я напълни с нещо тая уста, та да мирясаш... истерясваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешко. Как пък разбра какъв е имиджа на Кама? От 1 седмица ти е в устата тая жена. Вземи я напълни с нещо тая уста, та да мирясаш... истерясваш.

На Фокса са му всяка секунда Деса и Кама в устата, но не виждам да се оплакваш.

Истината боли, знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето какъв ти е манталитета след като не познаваш човек и казваш ,че е крадлив. Може би някой циганин така ти го н*чука, че ти е още в ума и затова само за тях говориш. Смешен си , но другия месец съм си в БГ и ще се радвам много да се видим на живо и да ми говориш така. Тук всички са смели ,но на живо....?

Манагасарче, спри да заплашваш. Разбрахме, че си много отворен (буквално и преносно), но нито някой стряскаш от изблиците на агресия, нито си затворил устата на когото и да е. От човек с ник във виртуалното пространство - фен на Пайнер , няма как да се уплаша. Пиши ми като идваш в БГ ще ти кажа, къде се намирам и ще ти дам да го полигавиш.

Хем тъпи, хем крадливи, хем нагли...няма такава утайка, като вашия етнос !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потретвам вече. Явно има как да се появи за по-малко от тия 4000 лв (за доста по-малко, ако трябва да съм честен).

Ти още не вярваш, че тя се е появила там след 03:30 ли бе? :mf_surrender:

Определено си доста далеч от истината. А и не е нужно да пишеш с такъв патос и да я изкарваш жертва всеки път, хората тук точно заради теб не я харесват.

Къде съм казал такова нещо. Казах, че клуба си беше полупразен, а това си беше още от началото на вечерта та до нейния край.

Ми докажи бе! Що няма и 1 снимка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потретвам вече. Явно има как да се появи за по-малко от тия 4000 лв (за доста по-малко, ако трябва да съм честен).

Ти още не вярваш, че тя се е появила там след 03:30 ли бе? :mf_surrender:

Определено си доста далеч от истината. А и не е нужно да пишеш с такъв патос и да я изкарваш жертва всеки път, хората тук точно заради теб не я харесват.

Къде съм казал такова нещо. Казах, че клуба си беше полупразен, а това си беше още от началото на вечерта та до нейния край.

 

И кой кани певачица в полупразен клуб бре? :gun_bandana: Ти не се ли усещаш какъв смешник ставащ с всеки пост? :1000 (29): И можеше да започнеш в началото с тъпанарчето на Долорес Арсенова, а не да ми сучеш и въртиш 2 дни, за да ни доказваш нищо. И как аджеба сега ще ни обясниш, че е пяла на синче на майка си с "Ферари" за доста по-малко пари от 4000, като всеки тук се сеща, че 1000% са повече от 4000? Ние ли не знаем какво правят подобни гъзета, за да се покажат пред хората?

 

 

Ми докажи бе! Що няма и 1 снимка?

 

Няма, щото гавазите на оня не дават. Те затова няма. Ама припяваше на троловете тук 2 дни, за да върви версията с много по-малко от 4000?

 

Бъди сигурен, че такъв Кама го е издоила синковеца, с поне 10 хилки. Сега ще потърся една снимка на Коко Динев да му видиш физиономията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, имате много хубаво заведение на гарата във Видин - вкусен обяд за 3 лева! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, имате много хубаво заведение на гарата във Видин - вкусен обяд за 3 лева! :Vishenka_05:

 

Да, обедната промоция на "Меско". На снимката за 3 лева - комунизъм. Ама виж другите гозби са брадва....

 

9401079N.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изцепките ти продължават. Родителите трябва да се страхуват да пускат децата си на училище и колежи. Уж, трябвало да преподава, а пак се оглеждало за потенциални жертви.

Точно до 10 години ще се развиеш като психар изналсилвач, защото само на сила, някой нормален би бил с теб.

Във форума непрекъснато сваляш децата, в училищата ги оглеждаш и после ми говориш за манипулации. Няма нужда да манипулирам никой. Ти сам се изявяваш и излагаш достатъчно.

 

Най интересното е че не можеш да приемеш, че си ми смешен с това, че по 24 часа си тук, вълнуваш се от форумски призове, сваляш децата по форумите и защитаваш кючеци, обиждайки и дразнейки потребителите.

 

Ами досега те съжалявах, че нямаш приятели и живот извън форума, но сега смея да твърдя, че си заслужаваш кръста. Плакни очи по децата. Тя педофилията ходи по такива като теб.

 

Иначе по добре да са замълчиш, когато няма какво да кажеш, от колкото на всяка цена да кажеш нещо малоумно. В твоя случай виждаме един нервен пристъп на посредствен хомосексуалист, имитиращ критическата на майка си. Бахти истерика си честно. И всички те обиди и истерии, защото си ми непоносим.

 

Фоксе ми диставя удоволствие като го сривам, висока летва е. На теб се присмивам на махленското поведение. Цитирам те, да, но по въпроси, свързани с чалга, а не лични такива, както ти практикувал по лс и месинджър. Мелето ти го каза много добре. От ниската прослойка на хомотата си. Дори и себеподобните ти не те търпят.

 

Интересното е, че пак нарушаваш правила, а модератор не зима отношение. Нищо, псувайте ме, коментирайте ме, щом се чувствате задоволени

Мърмориш за отношение, а гледам, твоя пост който също е за бан, а е подминат и наказание имат само другите. За да сме справедливи - почивка и за теб. Достатъчно обиди има в поста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе ми диставя удоволствие като го сривам, висока летва е. На теб се присмивам на махленското поведение. Цитирам те, да, но по въпроси, свързани с чалга, а не лични такива, както ти практикувал по лс и месинджър. Мелето ти го каза много добре. От ниската прослойка на хомотата си. Дори и себеподобните ти не те търпят.

 

Аз как не съм го видял това? На какъв месиджър съм ти пращал нещо бе, ей? На какви лични съобщения тук? Слушай какво, нема да ми лъжеш и мажеш, за да се правиш на божа кравичка. Въобще не си ми тема на разговор, за да те търся в нета. Най-малкото пък тук в Рамания ще ти пиша нещо на ЛС. Да не съм те чул втори път да ми пишеш небивалици тук, щото ще седиш с БАН до второ пришествие. Егати тариката, че и на жертва ще ми се прави.... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха мръсна сган сте вие двамата , които сте цял ден тук пишете и нямате друга работа гейчета! Как или с какво си изкарвам парите това вас не ви касае важно е,че ги имам. А и не незнам защо тук като ви затворя устата с истини които казвам веднага го обръщате на етнически скандал , колко сте жалки точно вие ограбихте цялата държава нали знаем ,че циганите не са политици , а там са парите при политиците. Циганин ако краде ще краде нещо малко , а българин-политик краде с милиони. Има и нещо друго не всеки е един и същ , да не би Фики,Азис,Софи или Бони да крадат,че са цигани. Аз съм турски циганин не ме бъркайте гейчета ,че ако ви набарам друго ще ревете!

3 дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от колежките ми от университета е фенка на Преслава, но в момента любимата й песен е "Шефката" и каза, че определено това е хита на лятото. Само тук феновете на Преса не го признавате. Нали Азис щеше да смачка Галена, какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от колежките ми от университета е фенка на Преслава, но в момента любимата й песен е "Шефката" и каза, че определено това е хита на лятото. Само тук феновете на Преса не го признавате. Нали Азис щеше да смачка Галена, какво стана?

2,5 месеца след премиерата Шефката не е паднала под 150к !! Това Лято всички се провалиха дори и Азис !

Само Галена,Татяна,Емануела и Алисия извадиха летни хитове.

Този път ние Галеновите наистина имаме повод за радост !!

 

 

 

АЗИС

Първи ден: 264 500

Втори ден: 248 400

Треди ден: 180 000

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой кани певачица в полупразен клуб бре? :gun_bandana: Ти не се ли усещаш какъв смешник ставащ с всеки пост? :1000 (29): И можеше да започнеш в началото с тъпанарчето на Долорес Арсенова, а не да ми сучеш и въртиш 2 дни, за да ни доказваш нищо. И как аджеба сега ще ни обясниш, че е пяла на синче на майка си с "Ферари" за доста по-малко пари от 4000, като всеки тук се сеща, че 1000% са повече от 4000? Ние ли не знаем какво правят подобни гъзета, за да се покажат пред хората?

Е ти 10 години не се усещаш какъв си смешник, та аз ли... :mf_surrender:

 

Бъди сигурен, че такъв Кама го е издоила синковеца, с поне 10 хилки. Сега ще потърся една снимка на Коко Динев да му видиш физиономията...

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Няма какво да доказвам на някой си. Нито съм длъжен, нито ми е важна пропагандата на някой си господин от Видин. Нека си говори каквото иска, вие си му вярвайте. Повече няма да казвам нищо по темата и ще спра да отговарям даже.

Не вярвах, че дори един от 2%, които смятах за нормални хора тук, стане ли въпрос за някаква си певица, ще подскача като ощипана госпожица да я защитава все едно живота му зависи от нея, нейния хонорар и его.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти 10 години не се усещаш какъв си смешник, та аз ли... :mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Няма какво да доказвам на някой си. Нито съм длъжен, нито ми е важна пропагандата на някой си господин от Видин. Нека си говори каквото иска, вие си му вярвайте. Повече няма да казвам нищо по темата и ще спра да отговарям даже.

Не вярвах, че дори един от 2%, които смятах за нормални хора тук, стане ли въпрос за някаква си певица, ще подскача като ощипана госпожица да я защитава все едно живота му зависи от нея, нейния хонорар и его.

Нормално е да й броят повече, освен това със сигурност са й набутали тлъсти бакшиши. Никой не ходи току-тъй по никое време за нищо, особено след като вече си е взел парите от друго място. Да бе заснел, да бе показал. И едва ли някой изобщо може да получи информация за хонорара в тоя случай, щом е пяла на уше. Би могъл да твърдиш, ако си бил на същата маса, но пак не би било достатъчно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че дори един от 2%, които смятах за нормални хора тук, стане ли въпрос за някаква си певица, ще подскача като ощипана госпожица да я защитава все едно живота му зависи от нея, нейния хонорар и его.

Хайде тогава да почнем да си измисляме за всяка една:

 

Ивана спи с гаджето на дъщеря си. Така ми казаха.

Глория е имала афера с Тони Дачева. Твърдят очевидци.

Малина спи с 90-годишен милионер, чака да го наследи. Говори се в обкръжението й.

Емилия е повредила колата на Башур, за да причини катастрофа и всички да умрат, но двама оцеляват. Мълвата тръгна от един автосервиз.

Преслава излиза да пее на черно, въпреки бременността си, на познати компании, за по 500 лв.

 

Кой ще продължи?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...