Jump to content


Online: Anastasija Raznatovic - Savrsen par


Препоръчани коментари

Глупости на търкалета, Наска пръска отвсякъде. Бидона Загорова може само да мечтае за подобен проект и реакция от хората.

 

Много яка, не съм я спрял цял ден! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета, Наска пръска отвсякъде. Бидона Загорова може само да мечтае за подобен проект и реакция от хората.

 

Много яка, не съм я спрял цял ден! <3

+1

Анастасия смаза! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бидона Загорова може само да мечтае за подобен проект и реакция от хората.

 

Стига де. :1000 (29):

Много е провлачена песента, разпява много.

Не ми допада. Симона като гласови данни ще я изяде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига де. :1000 (29):

Много е провлачена песента, разпява много.

Не ми допада. Симона като гласови данни ще я изяде.

 

Аз вчера за пръв път чух как пее Наска, нарочно отбягвах всички клипчета как пее, защото не ме интересуваше. Гласа й ми беше странене, но на втория път вече му свикнах и много ме кефеше.

 

Но ми харесва, че не тръгва по пътеката на майка си, има си собствен канал, някакъв образ изграден още преди песента. А и не изглежда супер нахъсана и амбицирана, което би дразнило хората.

 

Загорова може да има глас, но едва ли ще стане голяма звезда. Ако беше тръгнала по друг път и с чалга щеше, но сега едва ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, не е изключено и мен да ме зариби.

 

Загорова може да не стане звезда единствено заради хейта на българина по всичко родно. Уникално племе сме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 милион за 13 часа.

 

За 24 часа - 1 298 879 views / 44 000 likes / 6 500 dislikes / 3 500 comments.

 

Трендинг в момента:

1 - Сърбия, Черна гора, Македония

2 - Босна

3 - Словения

8 - Австрия

10 - Хърватия

17 - Германия

19 - Швейцария

 

+ традиционното омаловажавне от Карлеуша на успелите в Туитър

 

Всичко това в канал с 10 000 абоната, в неделя, в деня на финала на световното.

 

Няма съмнение, че Анастасия смаза, но е единствено заради досегашната й популярност, а не заради самата песен. Очаквам след първоначалния интерес да забие жестоко като Банкината. Същите песни от Емина имат по 2-3 милиона. На мен ми харесаха, и тази също, но не са нищо особено. Текстът си личи, че е аматьорски и честно казано не намирам за плюс, че си го е писала сама в този случай, клипът - обичаен за idj.

 

Зарибява, но не впечатлява с нищо. Дано следващите й опити са по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината като за първи опит е много добре. Хубаво се е получило цялостно, а освен това не е вулгарна.

Модерна песен и клип. Времето ще покаже дали ще стане нещо сериозно от нея като певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-------------------------

 

Омаловажването на Карлеуша е същото това което и ти го писа в коментара. :1000 (29):

 

пс. Дано и Цецуш направи песен от Дарко с текстче от Марина. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста модерна и не би ме било срам да ми звъни и така телефона. Виж с песента на Симона, ако трябва да ги сравняваме няма как. Но предвид закостенелуте представи за модерна музика на Глория и щерка едва ли ще дочакаме нещо такова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти наркотика е тази песен, уникална. ЗАЩО сърбите правят такива песни, а тук насила се караме да харесваме някакви бози? :gun_bandana:

 

Клипът е смотан, не съм изненадан, де, но този модел може да ми саврши в пара по всяко време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти наркотика е тази песен, уникална. ЗАЩО сърбите правят такива песни

 

Защото не правят. Автора е македонец, който пише основно за албанци. Все пак Нентори е негова, а тя е не по-малко заразна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...