Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Май ще е нещо между клип и тв версия, както беше Молитва, или разни на Глория. На морето.
Можех да предложа на Нунция поне два сюжета за клип на тази песен, от личния ми живот. Голяма песен, много ме докосна. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Можех да предложа на Нунция поне два сюжета за клип на тази песен, от личния ми живот. Голяма песен, много ме докосна. :Vishenka_05:

 

Коментирай "Завинаги" на Емилия и "Искам бебе" на Рени. За първата нарочно не си се изказала все още. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай "Завинаги" на Емилия и "Искам бебе" на Рени. За първата нарочно не си се изказала все още. :P
Не е нарочно!

Просто когато аз кажа за Емилия нещо, което дори не е клетва, се изреждат поне петима "ангела", които да ми четат морал, докато същите тези никакви ги няма, когато, да кажем, се желае смъртта на Кали и се използват какви ли не епитети по нейн адрес. Но нали не касае госпожа Башур, те забравят своите добродетели и принципи и не се занимават! Явно за определени изпълнители може, за други като госпожата е светотатство...

И все пак, баладата на Емилия не ми харесва, това "мили ангеле мой" ми звучи ужасно инфантилно и изнасилено. От нейните балади съм слушала "Ангел в нощта", която е наистина интересна идея, "Ако си звезда", "Преди да ме убиеш', "Ти си луд", "По твоите следи".

На Рена изобщо няма да го коментирам, даже не съм я чула докрая.

 

Единствено "Папая фрут" успях да изтрая цялата, Къслев е интересен като композитор и аранжор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нарочно!

Просто когато аз кажа за Емилия нещо, което дори не е клетва, се изреждат поне петима "ангела", които да ми четат морал, докато същите тези никакви ги няма, когато, да кажем, се желае смъртта на Кали и се използват какви ли не епитети по нейн адрес. Но нали не касае госпожа Башур, те забравят своите добродетели и принципи и не се занимават! Явно за определени изпълнители може, за други като госпожата е светотатство...

И все пак, баладата на Емилия не ми харесва, това "мили ангеле мой" ми звучи ужасно инфантилно и изнасилено. От нейните балади съм слушала "Ангел в нощта", която е наистина интересна идея, "Ако си звезда", "Преди да ме убиеш', "Ти си луд", "По твоите следи".

На Рена изобщо няма да го коментирам, даже не съм я чула докрая.

 

 

А какво ти е мнението за самото изпълнение на "Завинаги"? Повечето тук бяхме много впечатлени, DarkChild пък каза, че пеела кръчмарско и селски.

 

Намираш ли задна умисъл в целия проект, демек че го е направила за ПР да се прави на голямата светица, или ти се струва искрена?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ти е мнението за самото изпълнение на "Завинаги"? Повечето тук бяхме много впечатлени, DarkChild пък каза, че пеела кръчмарско и селски.

 

Намираш ли задна умисъл в целия проект, демек че го е направила за ПР да се прави на голямата светица, или ти се струва искрена?

За мен най-важното в една песен е текста. Учудена съм, че Мариета е написала нещо толкова семпло, що се касае до една вечна и екзистенциална тема като смъртта. Явно са бързали. Върху изпълнението не съм разсъждавала, чух баладата веднъж, колкото все пак да съм информирана. Емилия минава за някаква гигантска певица, сигурно е добро.

 

Иначе на последния въпрос - нищо не намирам. Отказвам да разсъждавам върху госпожата, тъй като не ми е приятна. Мислела съм си преди, че въпросната е прокълната да носи нещастие на всеки до когото се докосне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказвам да разсъждавам върху госпожата, тъй като не ми е приятна. Мислела съм си преди, че въпросната е прокълната да носи нещастие на всеки до когото се докосне.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

-------------------

 

Кели, Петра била станала художничка: цък Следваш ли й страницата във Фейсбук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нарочно!

Просто когато аз кажа за Емилия нещо, което дори не е клетва, се изреждат поне петима "ангела", които да ми четат морал, докато същите тези никакви ги няма, когато, да кажем, се желае смъртта на Кали и се използват какви ли не епитети по нейн адрес. Но нали не касае госпожа Башур, те забравят своите добродетели и принципи и не се занимават! Явно за определени изпълнители може, за други като госпожата е светотатство...

И все пак, баладата на Емилия не ми харесва, това "мили ангеле мой" ми звучи ужасно инфантилно и изнасилено. От нейните балади съм слушала "Ангел в нощта", която е наистина интересна идея, "Ако си звезда", "Преди да ме убиеш', "Ти си луд", "По твоите следи".

На Рена изобщо няма да го коментирам, даже не съм я чула докрая.

 

Единствено "Папая фрут" успях да изтрая цялата, Къслев е интересен като композитор и аранжор.

Кралица в изопачаването си...

 

Да кажа, че ако нещо и се случи, няма да ми липсва или че предпочитам Румяна да беше жива вместо това лайно Кали, не е равнозначно на пожелание за смърт.

 

А и аз ги пиша такива гръмки коментари с надеждата моралистите да гъкнат и после два дни да ядат бахура и да си събрат попарата . Все пак трябва да си разнообразя ежедневието с анонимните чалга индивиди...

 

Фенка на ФеКали ли станахме :1000 (29):

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица в изопачаването си...

 

Да кажа, че ако нещо и се случи, няма да ми липсва или че предпочитам Румяна да беше жива вместо това лайно Кали, не е равнозначно на пожелание за смърт.

 

А и аз ги пиша такива гръмки коментари с надеждата моралистите да гъкнат и после два дни да ядат бахура и да си събрат попарата . Все пак трябва да си разнообразя ежедневието с анонимните чалга индивиди...

 

Фенка на ФеКали ли станахме :1000 (29):

То и аз не съм желала на Ема смъртта, но... Пък и твоето изказване беше доста по-грозно от моите, ама хайде! Те бяха няколко всъщност, да не ги търся сега, защото имаше и други неща. Вариантите са два - или моралистите не смеят да ти скочат на теб, тъй като си ги респектирал по някакъв начин, или са "моралисти" само в случаи, в които се чувстват лично засегнати, заради своята парцалана.

 

На Кали винаги съм симпатизирала - има голям глас, а "Фалшива", "Нищо лично" и "Любов навреме" са три от най-любимите ми чалга песни евър. Смятам я за много по-талантлива от повечето топ имена и хвалени и прехвалени повлекани тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше пукнала тая навремето, а не Румяна. Бахти гнусния скафандър... Бахти жалките опити вече 3 година. Кали в момента прави по гнусни песни и от Тотя и Яница взети заедно. Не се ли чува, не се ли вижда... И до кога ще си дава парите на вятъра. Има 3 деца, да отдели за тях, а не за проекти, които никой не ще да слуша, дори и децата и...

Песента не е толкова тъпа. Ако бе изпята както требва и от друга, дори щях да я намеря за интересна и привлекателна...

Това е изказването на Слави за Кали.

 

А това моето за Емилия:

 

Дано се опомни и да говори вече само за музиката си, а не да залива хората с информация за личните си неща и фотосесии с щастливата любов. Интимният свят трябва да се пази с цената на всичко. Иначе, дано е здрава и всичко е наред и с шофьора им. Пък и да има щети по нея, тя ще ги оправи с поредната операция.

 

Моят коментар предизвика още две страници морални четения. От неговите приказки само Сашо се възмути по някакъв начин.

 

Двоен аршин?! Или е забранено да се говори лошо само за Емилия?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е болката ти за умиране. Че не ми били скочили. Малко ли се разправям през 2 дни с различни потребители. Малко ли определения поемам. Да ме обесят публично, че да си получа най накрая заслуженото? :3fdb8960598fa63e:

 

Вариантите са два. Или всички "желаят" смъртта на Кали подобно на мен или просто не съм успял да се направя достатъчно на интересен, за да ги провокирам да наскочат.

 

 

Не се мъчи. Не ме обичат повече от теб. Спи спокойно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова си ходил по заведения и ти. Разбивахме се на "4 секунди", макар да е малко никаква наистина. "Изведнъж" също ме кефи, много е красива в клипа, има нещо оптимистично и свежо, особено в частите на Аня.

На какви заведения да ходя, тогава съм бил на 14 :1000 (29): И двете са безумно пъти. Лято 2010 мачкаха Йо-Йо, Палатка, Тихо ми пази, Пия за тебе и т.н., Ана беше след тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е болката ти за умиране. Че не ми били скочили. Малко ли се разправям през 2 дни с различни потребители. Малко ли определения поемам. Да ме обесят публично, че да си получа най накрая заслуженото? :3fdb8960598fa63e:

 

Вариантите са два. Или всички "желаят" смъртта на Кали подобно на мен или просто не съм успял да се направя достатъчно на интересен, за да ги провокирам да наскочат.

Не се мъчи. Не ме обичат повече от теб. Спи спокойно

Болки за умиране нямам! Ти си този, който сам признава, че пише определени неща, с цел да му "скочат" и да се "разнообрази" с чалга фенове и т.н. Аз се разнообразявам по различни, алтернативни начини, далеч от твоите. Ако са толкова "морални" въпросните стожери на реда и дисциплината тук, не би следвало да "желаят" смъртта на Кали, а по принцип да проповядват морала си, независимо кой е човекът/ певецът, който е засегнат. Не вири нос, ти си просто пример, чрез който изобличавам двойния стандарт и маските на библейските добродетели и самаряни тук.

 

 

На какви заведения да ходя, тогава съм бил на 14 :1000 (29): И двете са безумно пъти. Лято 2010 мачкаха Йо-Йо, Палатка, Тихо ми пази, Пия за тебе и т.н., Ана беше след тях.
Сигурно, у вас, пред екрана на Планета и в класациите на Маргито от последните страници на "Нов фолк". В заведенията, кака Аня ги мачкаше с "4 секунди", а после с "Раздялата" и "Така ме кефиш", няма да ти обяснявам какво ставаше. Помня, че тогава и Андреа беше по-въртяна от изброените от теб песни, особено пък "Пия за тебе"...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно, у вас, пред екрана на Планета. В заведенията, кака Аня ги мачкаше, а после с "Раздялата" и "Така ме кефиш", няма да ти обяснявам какво ставаше. Помня, че тогава и Андреа беше по-въртяна от изброените от теб песни, особено пък "Пия за тебе"...

Пропуснах и мегахита "Неблагодарен".

Бях на турне 2010 и дори Мария се приемаше по-добре от Анелия ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е изказването на Слави за Кали.

 

А това моето за Емилия:

 

Дано се опомни и да говори вече само за музиката си, а не да залива хората с информация за личните си неща и фотосесии с щастливата любов. Интимният свят трябва да се пази с цената на всичко. Иначе, дано е здрава и всичко е наред и с шофьора им. Пък и да има щети по нея, тя ще ги оправи с поредната операция.

 

Моят коментар предизвика още две страници морални четения. От неговите приказки само Сашо се възмути по някакъв начин.

 

Двоен аршин?! Или е забранено да се говори лошо само за Емилия?

 

Вярно е - неговото изказване е много по-тежък камък от твоето. Според мен има няколко причини за разликата в реакциите:

 

1. Емилия е масова любимка тук, Кали кучета я яли. (хехе и рима) :3fdb8960598fa63e:

2. Моментът, в който се правят въпросните изказвания. В случая с Емилия всички бяха на тръни и уплашени заради катастрофата - в такива моменти хората изпитват съжаление към потърпевшите и скачат срещу всеки най-малък намек за "иззлобяване" - нали така бяха определени думите ти.

3. Човекът, който прави самото изказване. Всеки от нас изгражда свой си образ пред останалите, едни стават по-симпатични от други, съответно към определени хора има по-голям толеранс, каквото и да кажат.

 

За повече анализи: 0893 300 ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво спориш за глупости? Все едно ти доставя удоволствие да опонираш на очевидни неща.

Ана беше в дупка тогава - точно "4 секунди" беше последната песен със стария имидж, в "Раздялата" вече смени косата и дрехите. Ако нещата бяха супер окей, нямаше да го направи. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра Нона да спре да се излага с евтинии и простотии, а да пуска клип на "Забранената любов" и дано е да е хубав! :gun_bandana:

 

Защо да спира? Не ги плаща тя хахаха...така е най-сладко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво спориш за глупости? Все едно ти доставя удоволствие да опонираш на очевидни неща.

Ана беше в дупка тогава - точно "4 секунди" беше последната песен със стария имидж, в "Раздялата" вече смени косата и дрехите. Ако нещата бяха супер окей, нямаше да го направи. ;)

Че тя смени имиджа, защото видя накъде духа вятъра с Галя и Цура по отношение на лъскавия накурвен имидж, с който се парадираше много от 2010 докъм 2015 някъде. Все едно Преса, като махна циганските тюрбани от главата си и свали едно 20 кила, го е направила, щото нещата не са били супер ок и е нямала хитове, макар да приличаше на трактористка?! Не, просто се уплашиха от Галя и Цура и двете с Ана и искаха да са конкурентно способни на тях двете.

 

Много си ми интересен в детско-Планетския начин, по който възприемаше нещата, та чак ги представяш за "очевидни"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, забавлявам се като откачате и се взимате на сериозно. И по добре да ползваме форума за развлечение, отколкото да се правим на това , което не можем да бъде в реалния живот. Половината тук подобно на теб са готови да разстрелят цялата ти фамилия като ги засегнеш на тема любимата им чалгаджийка. Думите ги нямаме за нищо. Моите поне основно са насочени към несретни чалгаджийки. Вече ако някой реши да коментира личността ми, бизнеса ми или живота ми, нямам жал... А ти обичаш да хапеш на лично основание. Нападките към теб не са били конкретно заради коментара ти за Емилия. Засягаш първа доста потребители с неща , които са споделили някъде из дебрите на форума. И изпушваш много бързо. Няма смисъл нещата да са толкова лични. Нито някой от пишещите тук ти е в къщата, нито на масата...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя смени имиджа, защото видя накъде духа вятъра с Галя и Цура по отношение на лъскавия накурвен имидж, с който се парадираше много от 2010 докъм 2015 някъде. Все едно Преса, като махна циганските тюрбани от главата си и свали едно 20 кила, го е направила, щото нещата не са били супер ок и е нямала хитове, макар да приличаше на трактористка?! Не, просто се уплашиха от Галя и Цура и двете с Ана и искаха да са конкурентно способни на тях двете.

 

Много си ми интересен в детско-Планетския начин, по който възприемаше нещата, та чак ги представяш за "очевидни"...

Преса отслабна от наркотиците, не заради Цура или Галя :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, забавлявам се като откачате и се взимате на сериозно. И по добре да ползваме форума за развлечение, отколкото да се правим на това , което не можем да бъде в реалния живот. Половината тук подобно на теб са готови да разстрелят цялата ти фамилия като ги засегнеш на тема любимата им чалгаджийка. Думите ги нямаме за нищо. Моите поне основно са насочени към несретни чалгаджийки. Вече ако някой реши да коментира личността ми, бизнеса ми или живота ми, нямам жал... А ти обичаш да хапеш на лично основание. Нападките към теб не са били конкретно заради коментара ти за Емилия. Засягаш първа доста потребители с неща , които са споделили някъде из дебрите на форума. И изпушваш много бързо. Няма смисъл нещата да са толкова лични. Нито някой от пишещите тук ти е в къщата, нито на масата...
Аз мисля, че хората много често приписват на отсрещния неща, присъщи на тях самите. Нарича се проекция и при теб е особено изразено. Мисля, че

си сред потребителите, които пишат най-дълги и истерични, обяснителни постове. Мисля също така, че си сред хората, които се взимат най-насериозно, ако държиш мога да дам и цитати, които подкрепят тезата ми...

Мисля, че за една чалга разпоретина като Деса, си готов да броиш цифри в тубата, да водиш статистики, да влизаш в лични разпри на тема градове, визия, личен живот на другия и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса отслабна от наркотиците, не заради Цура или Галя :gun_bandana:
А защо се изруси и нае спешно Стоян да оправя трагедийните рокли и фусти, придружени от шарени тюрбанчета и цветя за главата в гардероба?

Сигурно пак заради наркотиците, не заради лачените Цурка и Галка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...