Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами на мен ми харесва, но гледанията са потрес наистина. Тя и предната вече трети месец не може да направи 3 милиона.

Галин май върви по-добре, спрях да водя статистика, ако си следил кажи.

 

Да, Галин върви супер на фона на тотално спрялата чалга. Той и Тото ще се борят за номер 1 тази седмица, сигурно Галин ще е на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, Галин върви супер на фона на тотално спрялата чалга. Той и Тото ще се борят за номер 1 тази седмица, сигурно Галин ще е на върха.

 

Да, но на Тото песента излезе преди 2 месеца и още държи стабилна позиция и гледания. В чалгата няма хит на такова ниво. Нека се замислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на Тото песента излезе преди 2 месеца и още държи стабилна позиция и гледания. В чалгата няма хит на такова ниво. Нека се замислят.

След като се кефите на помиите , с които ни заливат, пишете хубави коментари под тях, няма да стане. Само с хейт ще ги накараме да се събудят от зимен сън...

 

Но бях прав с прогнозите си за парчето на Галин. Много добре върви. 28 000 лайка,1500 коментара само за седмица.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но бях прав с прогнозите си за парчето на Галин. Много добре върви. 28 000 лайка,1500 коментара само за седмица.

 

:1000 (19):

 

Браво. Въпреки че не ми харесва, тайно се радвам, че изпълнител от нашия жанр има хит - виж докъде ни докараха. :mf_surrender:

 

Онзи ден получих имейл, че ми дават 5000 точки бонус от ония сайт за купуване на гледания. + още някви стари бонуси и имам към 10 000 точки. Чудя се дали да не ги използвам за да купя гледания на Галена и Тони. :1000 (29): Ей така, за ебавката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме, че одобряваш швестерския химн. Това не те прави и теб швестер, но поставя под въпрос трезвия ти музикален вкус. Няма как да се кефя на нещо толкова дъвкано и банално вече падна под 50 ка на трети ден. Но то като няма какво да се слуша е така. И аз съм слушал бози поради липса на готини хитове. Бях се зарибил по песен на недоразумението Анджелина. Простено ни е . ..

 

Толкова и тая на Флори му е подарък. Тоя киселото мляко не си плаща, а камо ли песните.

Е Яница е топ, моля ти се!!! Да, комерс е , да може да се каже че е дъвкана, но не мисля че е пошла, или просташка. Мега яка е :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 6-тия месец е, влизав 7 края на месеца.

Значи точно сега ще почне много да й личи.

 

П.П. Продъллавам не разбирам защо се подигравате на Слави за едно и също нещо? Всеки, който има акъл и ИСКА да помисли, ще види за какво ставаше въпрос в репортажа на Господарите и как се опитваха да търсят мега драма и да се правят на интересни там, където просто имаше невъзстановени навреме средства за непровели се по желание на клиентите екскурзии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19):

 

Браво. Въпреки че не ми харесва, тайно се радвам, че изпълнител от нашия жанр има хит - виж докъде ни докараха. :mf_surrender:

 

Онзи ден получих имейл, че ми дават 5000 точки бонус от ония сайт за купуване на гледания. + още някви стари бонуси и имам към 10 000 точки. Чудя се дали да не ги използвам за да купя гледания на Галена и Тони. :1000 (29): Ей така, за ебавката.

Купи гледания на ТОНИ ДАЧЕВА :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи точно сега ще почне много да й личи.

 

П.П. Продъллавам не разбирам защо се подигравате на Слави за едно и също нещо? Всеки, който има акъл и ИСКА да помисли, ще види за какво ставаше въпрос в репортажа на Господарите и как се опитваха да търсят мега драма и да се правят на интересни там, където просто имаше невъзстановени навреме средства за непровели се по желание на клиентите екскурзии...

все по някакъв начин трябва да се опитат да ме зесегнат. С Деса не могат. За външен вид не могат. Само тук остава да пробват...

 

А и аз съм свикнал в очите ми да ми го казват. Нека да разпуснат малко раманиаци щом ги кара да да се чувстват добре... За тях дори не знаем в коя била или шел работят. Нито имат смелост да застанат с име и снимка срещу мен...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Яница е топ, моля ти се!!! Да, комерс е , да може да се каже че е дъвкана, но не мисля че е пошла, или просташка. Мега яка е :D

Топ в твоята глава. На Яница връх и беше б групата. Но вече си се върна в д групата.

 

И Марина Тошич и тя е императрица. Просто не знам какво става с критериите ти... Но пък щом ти харесва, слушай си ги...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак тръгнал да обижда хората, които с честен труд си изкарват парите, дори и в Била да е.

Е, имало и такива наглост и безочие. Поне хората не са мишки, не се крият, не си сменят адреса и не ги набеждават за схеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Марина Тошич и тя е императрица. Просто не знам какво става с критериите ти... Но пък щом ти харесва, слушай си ги...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Императрица на кощрамбите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., никога не е имало толкова негативен рейтинг под клип на Тони Д.

Плачем ли, превити на кълбо? :crybaby:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ в твоята глава. На Яница връх и беше б групата. Но вече си се върна в д групата.

 

И Марина Тошич и тя е императрица. Просто не знам какво става с критериите ти... Но пък щом ти харесва, слушай си ги...

Тошич ми харесва, като жена. Яка е, тука няма 2 мнения.

 

Иначе топ 3 отдавна не ми се е менил - Камелия, Галена и Янева.... Но, като ми харесват проектите на други не ми пречи да ги хваля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., никога не е имало толкова негативен рейтинг под клип на Тони Д.

Плачем ли, превити на кълбо? :crybaby:

Не е лош рейтинга. Да не говорим, че тези минуси са дадени предимно от деца които очакват дуета на Емануела и Джордан и този на Цветелина и Галена. Виж, че имаше коментари от сорта на ''бабка'' и тн.

Тя преди не знам дали беше правила +10к за първите 24 часа с този път ще направи сигурно 30. :1000 (30):

Мен ме изненадва ''Бразилка''. Има шанс втората седмица да направи повече гледания от първата. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лош рейтинга. Да не говорим, че тези минуси са дадени предимно от деца които очакват дуета на Емануела и Джордан и този на Цветелина и Галена. Виж, че имаше коментари от сорта на ''бабка'' и тн.

Тя преди не знам дали беше правила +10к за първите 24 часа с този път ще направи сигурно 30. :1000 (30):

Мен ме изненадва ''Бразилка''. Има шанс втората седмица да направи повече гледания от първата. :helpsmilie:

О, със сигурност ще са над 30к, само до момента са 17к.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак тръгнал да обижда хората, които с честен труд си изкарват парите, дори и в Била да е.

Е, имало и такива наглост и безочие. Поне хората не са мишки, не се крият, не си сменят адреса и не ги набеждават за схеми.

А не, ще ви галя с бамбукова пръчка... И не ми обяснявай колко честно си изкарвате парите най долната прослойка на обществото , защото за 10 лева ще продадеш и майка си. ЗА такива голи и боси същества като теб, които си нямат хал хабер от бизнес дела, икономика и света са направени предавания като Господарите, за да ви дават наклон като на овце. Когато ника ти казва всичко за теб, няма смисъл да хабя и думи. Слушай сръбски бози, яж бой и кво беше третото... нещо което няма да те огрее..

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на Тото песента излезе преди 2 месеца и още държи стабилна позиция и гледания. В чалгата няма хит на такова ниво. Нека се замислят.

Няма и да имат такъв хит, защото текстовете им са плоски, песните изтъркани, а клиповете вулгарни или просто скъпи. Не вложиш ли нещо от себе си, няма как хората да се припознаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Райна побеждава за втори път тази година в месечното състезание за хит и ще се бори с две песни /засега/ в годишната класация!

 

Хитът на месец юни е в нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...