Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Очаквайте новата песен на Валя - “Искам да ме искаш”. В официалния и фейсбук Valia/Валя има и тийзър и звучи много добре. Чакам с нетърпение!

Много се радвам. Валя ми липсва. Тя е можещ изпълнително, но онези в Димитровград в пренебрегват за сметка на Тотя, Теда, Юнона и Сие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много се радвам. Валя ми липсва. Тя е можещ изпълнително, но онези в Димитровград в пренебрегват за сметка на Тотя, Теда, Юнона и Сие.

 

Дай боже сега един хит като “Все си ти”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай боже сега един хит като “Все си ти”

Заслужава го напълно. Талантлива е, секси, само едно рамо и трябва да е пак сред актуалните. “Все си ти” наистина си беше хит. Дано пуска поне по 2 клипа в годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава го напълно. Талантлива е, секси, само едно рамо и трябва да е пак сред актуалните. “Все си ти” наистина си беше хит. Дано пуска поне по 2 клипа в годината.

 

Ще има и фолклорни песни , които вече са заснети и Декември ще има още една песен по текст на Стефка Ангелова посветена на празниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има и фолклорни песни , които вече са заснети и Декември ще има още една песен по текст на Стефка Ангелова посветена на празниците.

Дали няма да издаде и фолклорен албум? Иска ми се песен като “Нещо друго”. Харесвам русия период на Валя с малки изключения. Дори и баладата “Судбо моя” е страхотна. За клипът да не говорим. Знаеш ли на какъв договор е във Пайнер и дали заради това е този игнор от фирмата след като напусна през 2009?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В русия период беше ужасна, луди ли сте? С една курвенска визия такава чекнеща се по дивани ... Вярно че имаше яки тракове като "Знам", "Популярна", "Нещо друго" и т.н.,но останалото беше под всякаква критика. Според мен се възроди, след като си върна червения цвят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В русия период беше ужасна, луди ли сте? С една курвенска визия такава чекнеща се по дивани ... Вярно че имаше яки тракове като "Знам", "Популярна", "Нещо друго" и т.н.,но останалото беше под всякаква критика. Според мен се възроди, след като си върна червения цвят.

Кели, коментирай как Валс беше първата с рошаво междукрачие в клип. Истинска кралица. Нека Кама да се учи как се прави. Пък и “Нещо друго” беше жесток трак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали няма да издаде и фолклорен албум? Иска ми се песен като “Нещо друго”. Харесвам русия период на Валя с малки изключения. Дори и баладата “Судбо моя” е страхотна. За клипът да не говорим. Знаеш ли на какъв договор е във Пайнер и дали заради това е този игнор от фирмата след като напусна през 2009?

 

Доколкото знам мисля,че Валя е с друг договор във фирмата и има много участия ,които не се рекламират там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да е хит, че след около 50 дни никой няма да се сеща за нея.

 

Кати има ли участия от време на време? Спокойно може да прибира по 2-3 хил. на ретро парти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че се обсъждат текстовете на песните в някои от темите... Истината е, че тъпите текстове винаги са вълнували доста хора, но последно време доминират осезаемо. По-тежките, лиричните и смислените текстове останаха на заден план в българската музика като цяло, независимо в кой стил... Лично на мен започва да ми писва, някаква повсеместна простотия е настанала - забавленията са на някакво първично ниво. Като всяка мода и тази ще мине, трябва да има развовесие в нещата и рапърските напъни, текстове състоящи се само от лафчета и прочие може би ще утихнат с времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само текстовете. И самите мелодии са прости и елементарни. Човечеството масово затъпява, с него и културата и изкуството.

Някак си борбата за доказване в световен мащаб вече опира само до кой какво оръжие ще извади.

Няма състезание в изкуството, всички са талантливи, ако някой не е, то се твърди, че е абстрактен и неразбран от публиката.

 

У нас няма никакви конкурси, никакви награди, никакъв хъс за работа и развитите. Правят се посредствени песнички за масата от 8-20 годишните, голяма част от тях с 0 прочетени книги, 0 изгледани свестни филми, някаква нищожна бройка от слушани парчета, групи, изпълнители, жанрове. Каква основа имат те, за да оценят и разделят качественото от нискокачественото. Факт, че това е музика за забавление, но когато тя стане масова и няма друго, което да се предлага, не е ок.

Не знам какви са ви наблюденията, но само вижте как падат баловете за университети и гимназии всяка година и колко ниски са средните успехи на матурите. Това говори достатъчно. Масово неграмнотни, незаинтересовани младежи.

 

Каква музика да очакваме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирали ли сме този хит? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): През цялото време върви отсвира на "Палиш ме" на Ася, клипът и той е пародия на този и като цяло старите чалга клипове. Отново хем мачкат чалгата и като хитовост, и като послание, а същевременно това си е една чалга песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно Райна вече да минава Мария по коментари и лайкове а да имат 400к разлика в гледанията ?

Галин също стартира слабо.

Като цяло виждам, че гледанията в ютюб доста са паднали и се чудя на какво се дължи този факт.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирали ли сме този хит? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): През цялото време върви отсвира на "Палиш ме" на Ася, клипът и той е пародия на този и като цяло старите чалга клипове. Отново хем мачкат чалгата и като хитовост, и като послание, а същевременно това си е една чалга песен.

 

Кво да им коментираме.на тея аматьори и смешници. Мислих , че по-смешни от Сузанита и сие няма как да излязат, но виж тука счупиха тъпомера. Включването на Криси Пича( един мангал от Варна на който са пекарни ЧОЧО) няма да го коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само текстовете. И самите мелодии са прости и елементарни. Човечеството масово затъпява, с него и културата и изкуството.

Някак си борбата за доказване в световен мащаб вече опира само до кой какво оръжие ще извади.

Няма състезание в изкуството, всички са талантливи, ако някой не е, то се твърди, че е абстрактен и неразбран от публиката.

Така е, границите на това кое е стойностно или не се размиха много и настана някакво положение, в което всичко се одобрява, независимо какви са качествата му. Начина по който изкуството се възприема вече е коренно различен и в световен мащаб. Тези неща ги коментирах и с обкръжението си скоро - музиката е отражение на хората, които я консумират. Докато преди години излизаха имена и личности, които диктуваха модата в музиката - вече масите диктуват теченията. Щом се кефят на лафчета, текстове състоящи се от нахвърлени фрази без последователност и музика "на готово" състояща се от семпли - това ще се пуска.

 

У нас няма никакви конкурси, никакви награди, никакъв хъс за работа и развитите. Правят се посредствени песнички за масата от 8-20 годишните, голяма част от тях с 0 прочетени книги, 0 изгледани свестни филми, някаква нищожна бройка от слушани парчета, групи, изпълнители, жанрове. Каква основа имат те, за да оценят и разделят качественото от нискокачественото. Факт, че това е музика за забавление, но когато тя стане масова и няма друго, което да се предлага, не е ок.

Не знам какви са ви наблюденията, но само вижте как падат баловете за университети и гимназии всяка година и колко ниски са средните успехи на матурите. Това говори достатъчно. Масово неграмнотни, незаинтересовани младежи.

 

Каква музика да очакваме...

 

Затова и лидерите 6-7 години са едни и същи, и в поп-а и в поп-фолка. Няма нови такива. Сред новите изпълнители, колкото и да са малко, да кажем, че ги има - няма новатори. Заимства се от посредствеността и от вече удобния и отъпкан път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да им коментираме.на тея аматьори и смешници. Мислих , че по-смешни от Сузанита и сие няма как да излязат, но виж тука счупиха тъпомера. Включването на Криси Пича( един мангал от Варна на който са пекарни ЧОЧО) няма да го коментирам.

Смешници, несмешници, в момента песента гърми, наедно с другите рап и поп хитове, а всичко в чалгата без Бръм е девета глуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешници, несмешници, в момента песента гърми, наедно с другите рап и поп хитове, а всичко в чалгата без Бръм е девета глуха.

И кво като гърми ? На това.нещо се кефят пубертети . Не правя сравнение.с чалгата , искаш да коментираме и го правя. Аматьорска работа. Тя и Сузанита миналата година грмна с Луцифер и Буда, ама към днешна дата няма и помен от тая песен. А славата й с всяка изминала песен угасва. Тея бнр са напълно непознати за масата, накви ютуб звездички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво като гърми ? На това.нещо се кефят пубертети . Не правя сравнение.с чалгата , искаш да коментираме и го правя. Аматьорска работа. Тя и Сузанита миналата година грмна с Луцифер и Буда, ама към днешна дата няма и помен от тая песен. А славата й с всяка изминала песен угасва. Тея бнр са напълно непознати за масата, накви ютуб звездички.

 

Тука нe си прав, адаш. БНР са голямата сeнзация на послeдната година, имат участия постоянно и всичкитe са фраш.

 

Най-вeроятно няма да сe радват на творчeско дълголeтиe, но понe нe са досадници като Скандаусабоговe.

 

А тая им пeсeн мачка, страшно звучи.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не ги бях чувал допреди да се върна в Бг преди няколко седмици, но оттогава колкото пъти се съберем компания, все се говори за тях. И като гледам тая песен как е първа в Трендинг, не мисля, че не са известни. То е ясно, че мейнстрийм слава едва ли ще имат, най-малкото музиката им не е подходяща да се върти по телевизии и радиа, но не мисля, че и го търсят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова и лидерите 6-7 години са едни и същи, и в поп-а и в поп-фолка.

Преси е лидер от 12 години :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...