Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой ти каза, че угажда на червата си с храна? :3fdb8960598fa63e:

 

А къщата ѝ виждала ли си? По време на снимките на Пей сърце била казала на майка си по телефона, че циганските къщи били много по-чисти от нейната.

Ти видя ли дали къщата й не е чиста? Казала го е образно това. Какво очаквате да крие стандарта си на живот ли? Живее си добре и защо трябва да се притеснява от това? Не е само до парите, трябва да си имаш и стил и да знаеш как да ги използваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не знам, но е най-богатата в чалгата откъм генерирани приходи в кариерата си.

 

Изчадието от Смядово пък е най-богатата, като включим кариерни приходи + мъжа до нея. Уредени животи отвсякъде. Ние да му мислим.

Ся ще накупя малко гледания и ще я махнат. :3fdb8960598fa63e:

Я ми дай личния си топ 5 на чалгарките, че ми стана интересно.

И петте анти, ако може!

Искам да видя дали съм познала...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти видя ли дали къщата й не е чиста? Казала го е образно това. Какво очаквате да крие стандарта си на живот ли? Живее си добре и защо трябва да се притеснява от това? Не е само до парите, трябва да си имаш и стил и да знаеш как да ги използваш.
На теб съм ти сърдита! :gun_bandana:

 

Преслава пред Ванча... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти видя ли дали къщата й не е чиста? Казала го е образно това. Какво очаквате да крие стандарта си на живот ли? Живее си добре и защо трябва да се притеснява от това? Не е само до парите, трябва да си имаш и стил и да знаеш как да ги използваш.

И какъв стил има на тая снимка от подписа си? :mf_surrender:

 

А това са къщата си го измислих, но не бих се изненадал, ако е повлекана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб съм ти сърдита! :gun_bandana:

 

Преслава пред Ванча... :mf_surrender:

Замислих се, но към момента Преслава ми спечели вота. Ивана едно "Твое копие" където изкара, но не ме е зарибила, като "Не се изтриваш и "Обратно в играта".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ми дай личния си топ 5 на чалгарките, че ми стана интересно.

И петте анти, ако може!

Искам да видя дали съм познала...

 

Въпросът е, че той е различен за двете десетилетия, в които слушам чалга:

 

2000-2009:

 

1. Камелия

2. Деси Слава

3. Емилия

4. Ивана

5. Глория

 

2010 - до днес:

1. Галена

2. Емилия

3. Преслава

4. Деси Слава

5. Камелия

 

АНТИ:

 

1. Татяна

2. Алисия

3. Кали

4. Джена

5. Райна

 

Позна ли ги? :3fdb8960598fa63e:

 

Твоите анти кои са?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задкулисни.

Това го казваш ти, не сме там и не сме разбрали нещо такова. Аз може да кажа, че итригантката е друга, това са просто твърдения.

 

И какъв стил има на тая снимка от подписа си? :mf_surrender:

 

А това са къщата си го измислих, но не бих се изненадал, ако е повлекана.

На мен ми харесва снимката, въпрос на вкус е.

Не смятам, че жена като Галена може да е повлекана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв стил има на тая снимка от подписа си? :mf_surrender:

 

А това са къщата си го измислих, но не бих се изненадал, ако е повлекана.

 

:1000 (29):

 

 

Да, Галена, дето има две деца, за които се грижи, работи като луда и е милионерка точно си няма чистачка да й чисти къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че той е различен за двете десетилетия, в които слушам чалга:

 

2000-2009:

 

1. Камелия

2. Деси Слава

3. Емилия

4. Ивана

5. Глория

 

2010 - до днес:

1. Галена

2. Емилия

3. Преслава

4. Деси Слава

5. Камелия

 

АНТИ:

 

1. Татяна

2. Алисия

3. Кали

4. Джена

5. Райна

Позна ли ги? :3fdb8960598fa63e:

 

Твоите анти кои са?

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Да, Галена, дето има две деца, за които се грижи, работи като луда и е милионерка точно си няма чистачка да й чисти къщата.

Леля Гинче ли? Нищо не чисти. Само мачка чаршафите с Галин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но да слагаш името на Райна до това на Татяна е подсъдимо. :helpsmilie:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Лигава, невротизирана, хиперемоционална, не може да се владее, държи се грубо с фенове в социалните мрежи, избухва - не ми харесват тия черти.

 

Тялото, визията и разпознаваемият тембър й ги признавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислих се, но към момента Преслава ми спечели вота. Ивана едно "Твое копие" където изкара, но не ме е зарибила, като "Не се изтриваш и "Обратно в играта".

А цялостно? Коя от двете би предпочела, като се отърсиш от "към момента"?

 

 

Въпросът е, че той е различен за двете десетилетия, в които слушам чалга:

 

2000-2009:

 

1. Камелия

2. Деси Слава

3. Емилия

4. Ивана

5. Глория

 

2010 - до днес:

1. Галена

2. Емилия

3. Преслава

4. Деси Слава

5. Камелия

 

АНТИ:

 

1. Татяна

2. Алисия

3. Кали

4. Джена

5. Райна

 

Позна ли ги? :3fdb8960598fa63e:

 

Твоите анти кои са?

В топа познах за Камелия, Деса, Ивана и донякъде Галя. С Преслава и Емилия ме изгуби, как може, бе?! :gun_bandana:

 

За анти класацията знаех за Кали, не предполагах за Райна и Джена. Тотя сте я гаврили и се досещах! :3fdb8960598fa63e:

 

Моите анти не са ли ясни на всички тук? :whistling:

 

Башурка костенурка

Преса пачавреса

Галин

Теди Александрова

безвратата пъпчивка Яница

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Лигава, невротизирана, хиперемоционална, не може да се владее, държи се грубо с фенове в социалните мрежи, избухва - не ми харесват тия черти.

 

Тялото, визията и разпознаваемият тембър й ги признавам.

Ама ако зависи според теб ще я вкараш директно в 9-ти километър.

С годините спря да е толкова лигава и все повече се владее. Да си емоционален не е лошо качество.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако зависи според теб ще я вкараш директно в 9-ти километър.

С годините спря да е толкова лигава и все повече се владее. Да си емоционален не е лошо качество.

Мен пък ме кефеше зверски в първия Вип брадър!

 

"Пиле, студени са ти ръцете!" :girl_cry2:

 

Жената с право му дуднеше на този простак, малко му беше, че го ошамари веднъж!

Тогава беше много сладка, още момиче. Сега вече си е жена, та дрънка. Малко глас не достига, за да ми е в топа, но е някъде около!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А цялостно? Коя от двете би предпочела, като се отърсиш от "към момента"?

В топа познах за Камелия, Деса, Ивана и донякъде Галя. С Преслава и Емилия ме изгуби, как може, бе?! :gun_bandana:

 

За анти класацията знаех за Кали, не предполагах за Райна и Джена. Тотя сте я гаврили и се досещах! :3fdb8960598fa63e:

 

Моите анти не са ли ясни на всички тук? :whistling:

 

Башурка костенурка

Преса пачавреса

Галин

Теди Александрова

безвратата пъпчивка Яница

 

Ами, Янева, Преслава ненапразно е певицата с най-много последователи в социалните мрежи и може би с най-голяма твърда фенска маса. Дала е незабравими песни на публиката, кефил съм се на сума ти нейни парчета през годините, докарвали са ми емоция. Затова.

 

За Емилия изобщо няма смисъл да говорим - тук сме на диаметрално противоположни мнения.

 

Галин и на мен ми е анти в последните години, дето се прай на рапер и на много отворен. Чу ли го какво каза? Не Фики, а Криско и Гери-Никол му били конкуренция!! :mf_surrender: А всъщност копира стила на сръбския Реля, който още 2015 почва да прави чалга-рап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, Янева, Преслава ненапразно е певицата с най-много последователи в социалните мрежи и може би с най-голяма твърда фенска маса. Дала е незабравими песни на публиката, кефил съм се на сума ти нейни парчета през годините, докарвали са ми емоция. Затова.

 

За Емилия изобщо няма смисъл да говорим - тук сме на диаметрално противоположни мнения.

 

Галин на мен ми е анти в последните години, дето се прай на рапер и на много отворен. Чу ли го какво каза? Не Фики, а Криско и Гери-Никол му били конкуренция!! :mf_surrender: А всъщност копира стила на сръбския Реля, който още 2015 почва да прави чалга-рап.

Чак пък да е дала кой знае колко незабравими песни на публиката мис Толбухин... Повечето са някакви сезонни диско хитчета, при това никога не са били най-големите за съответния сезон. Даже помня, уж голямата "Новата ти", тогава една "Дай ми всичко" на Андрюш, повече се въртеше, като излизахме по студентски. Но Преса има някаква магия в гласа от студио. Зарибява, да. Иначе на живо напоследък почти не можеш да я чуеш, а и след втората песен на концерт звучи като препила със студена вода.

 

Колкото до другата мис Толбухин - Галин, аз там нямам думи, нито обяснения как може човек, който дори като говори, звучи противно, да бъде доброволно слушан, как ПЕЕ?! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...