Jump to content


Online: Симона Загорова - Горе горе


Препоръчани коментари

Тези, които държаха да я видят в актуалния стил - би трябвало да са доволни.

Лично на мен тя и този стил не ми допадат като комбинация. Харесвам "Скрита в сърцето ти" и "Достъп забранен"

Трябва да й се признае, че за отрицателно време си ъпгрейдна поведението пред камера, изказа, речника и всички тези детайли. Свястно е момичето, работи, пари изкарва, не чака на готово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Достъп забранен" е красива песен, аз много я харесвам.

 

Какво да кажа за тази, то се вижда. Браво Симонче, ето сега излезе от образа на майка си и показа себе си, макар и да приличаш на майка си на младини, но това няма как да бъде избегнато - ДНК си е ДНК.

 

Този Andro го не знам кой е, но NASO го харесвам, има готина песен с оная EVA.

 

Само с обработката леко са прекалили, но всички песни на NASO са такива. Леко са я докарали на Биляна Лазарова, но не прекалено. Просто се сетих за нея, има лека прилика с обработката.

 

Симона да продължава само в този дух, ей това е да се откроиш! Живи здрави новите Гери-Никол и Тита - Симона и Диона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Свежичко е, динамично, във вълната е - нали това искат всички, ето хайде... Аз лично съм доволен. Визуално също е крачка напред. Разбира се, стилът на "Скрита в сърцето ти" ми е най на сърце, ама ако е писано с парчета като "Горе, горе" да се открои, за да се оценят после и по-музикантските, нека прави сега такива, пък за другите има време. Надявам се най-накрая българският слушател да узрее за по-стойностните неща, защото там съм убеден, че Симона ще се развихри. Всичко е въпрос на разнообразие, непрестанни опити и правилно менажиране. Успех на парчето и занапред! Симона заслужава.

:1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много яка песен, но като Симона се самопродуцира, няма как да получи съответната ротация. Ако беше от Гери-Никол, щеше да е супер хит, все пак Насо е автор на най-добрата песен в кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, но като Симона се самопродуцира, няма как да получи съответната ротация. Ако беше от Гери-Никол, щеше да е супер хит, все пак Насо е автор на най-добрата песен в кариерата й.

Симона вече има продуценти - PRIME PRODUCTIONS LTD. & PARALLAX ENTERTAINMENT LTD., същите продуцират и Алекс & Влади.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...