Jump to content



Online: Емануела - Гледай ме на снимка


Препоръчани коментари

До едно време ме радваше как Емануела правеше най-много хитове от всички Пайнерки, но все повече взе да ми доскучава звученето й. Доста еднотипни песни, наистина. И продължава, и продължава... Докога?

Че песента ще е хит- хит ще е. Но ще е от онези хитове, които прецакват жанра- онези, които ди джеите пускат заради даденото име и внушават на хората, че само такива мелодии могат да виреят в поп-фолка. Добре, че напоследък не всички се съобразяват с това и има доста разнообразие.

Клипът бива, но и там нещо много се повтаря с тематиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригинала на "Куклите" е по-запомнящ се дори. :(

Малоумна песен, а клипа е супер дразнещ без никакъв смисъл и идея кога да се сменят кадрите с лошо и добро качество. Втори пореден клип Емануела се прави много жестоко на Галена и според мен е вече умишлено с цел скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела в Ара правеше по-запомнящи се, качествени и разнообразни песни.

Сега в Пайнер хиперпродукция и нищо трайно...

 

Най-слушани песни от 2017 за последната седмица, излезли до 1 септември '17:

 

1. Емилия и Т.Стораро - Как да изтрезнея 122 000

2. Галена - Моро му 64 000

3. Румен Борилов - Хиляда пъти 63 700

4. Камелия - Дразни ме 46 300

5. Емануела - Без чувства 46 100

 

Поне една песен се опитва да остане във времето - любимата ми за миналата година.

 

Иначе съм съгласен, че другото, което пуска, е еднообразно и отминава бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате вкус. Зверско е всичко.

Кое не ви харесва? Клипа, че е от най-добрите тая година? Коренно различните визии? Песента която е бомба и на мен лично ми прилича само на "Зоопарк", но нормално - такава вълна яхват чалгарите в момента? Текста си е типичен за Емануела. Както всеки си пее неговите стилистики, така и тя. Какъв е проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате вкус. Зверско е всичко.

Кое не ви харесва? Клипа, че е от най-добрите тая година? Коренно различните визии? Песента която е бомба и на мен лично ми прилича само на "Зоопарк", но нормално - такава вълна яхват чалгарите в момента? Текста си е типичен за Емануела. Както всеки си пее неговите стилистики, така и тя. Какъв е проблема?

 

Защо се учудваш, че разни хора - разни идеали? Освен това дай малко време, някои ще си променят мнението..

 

Като гледам, ще мачка с гледания - 150К за 6 часа. Това май ще закове 400К за първия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се учудваш, че разни хора - разни идеали? Освен това дай малко време, някои ще си променят мнението..

 

Като гледам, ще мачка с гледания - 150К за 6 часа. Това май ще закове 400К за първия ден.

Ти ще го промениш, сигурен съм. Тип "Без чувства" е. Не е толкова як текста, но пак си има нотката Скорпионско. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се учудваш, че разни хора - разни идеали? Освен това дай малко време, някои ще си променят мнението..

 

Като гледам, ще мачка с гледания - 150К за 6 часа. Това май ще закове 400К за първия ден.

О, да, ще си я слушам сутрин, обед и вечер! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате вкус. Зверско е всичко.

Кое не ви харесва? Клипа, че е от най-добрите тая година? Коренно различните визии? Песента която е бомба и на мен лично ми прилича само на "Зоопарк", но нормално - такава вълна яхват чалгарите в момента? Текста си е типичен за Емануела. Както всеки си пее неговите стилистики, така и тя. Какъв е проблема?

Ти какво толкова се ядосваш? :1000 (29): Ами на мен например не ми хареса за момента и какво?Еднотипна ми е някаква и не я възприех.След няколко слушания може и да ме зариби. :girl_witch: Защо веднага искате сметка на хората и давате квалификации,че нямали вкус?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще спиш със слушалки в ушите, докато песента звучи. Знам те аз теб! :3fdb8960598fa63e:
Да изберем "Гледай ме на снимка" за химн на република България! Ако не гласувате за това, нямате вкус!!! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да изберем "Гледай ме на снимка" за химн на република България! Ако не гласувате за това, нямате вкус!!! :3fdb8960598fa63e:

 

Днес Емануела пуска нова песен, утре България празнува официален празник и е почивен ден. Всичко е измислено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Емануела пуска нова песен, утре България празнува официален празник и е почивен ден. Всичко е измислено!
Е, всички знаем каква труженичка е Цветкова. :whistling: Ден на труда и трудовите хора, няма как да не го свържем с нея!

Да върнем манифестациите по родните улици и площади! Нека да звучи химнът "Връщай се на село"! :girl_cry2: Даже нов възродителен процес, начело с Емануеля, в ролята на Тодор Жиков, който праща селяните обратно по родните места! Да бъде!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да върнем манифестациите по родните улици и площади! Нека да звучи химнът "Връщай се на село"! :girl_cry2:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :roll1:

 

Тука е топло и вратите са отворени, та като се смея се налага да си подтискам гласа да не събудя някой. Много е гадно да си подтискаш смеха зорлЯн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена каквото и да изпее го прави хит...

Уникална е! ( Не песента, а Емата )

Харесва ми, но е крачка назад след мегахита "Нотариално заверен"

Текста е много тъп

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена каквото и да изпее го прави хит...

Уникална е! ( Не песента, а Емата )

Харесва ми, но е крачка назад след мегахита "Нотариално заверен"

Текста е много тъп

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...