Jump to content


Online: Орхан Мурад и Веселите Момчета - Де бре де


Препоръчани коментари

Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха

ПЕСЕН, ТЕКСТ, КЛИП на 2018! Край с Хабибита, Мабибита, Мотели и Шушани! То е съдържателност, класа, осанка и .......... Орхан и Веселите момчета изкараха ХИТЯ! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провалил се е като родител, сега иска да провали и името си като певец, което има благодарение на двата си хита "Хиляди слънца" и "Обичам те още".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко е 15 годишно момиче да прави свирки в кола пред камера и да е щастлива от това, но е още по-жалко певец, който всички съжаляваха заради слепотата, да пее за путки, чепове и ебане.

 

Може би семейно сдават багажа, знам ли вече ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без думи съм от тая вулгарна и пошла помия, дори не я издържах цялата. Ама карай - най-важното е да се уважаваме един ВЪРХУ друг. :1000 (10): А уж се очакваше той да налива акъл на Суза за по-смислено "творчество" - добре, че не го е слушала, че може би още по-големи боклуци щеше да "изпее". Да им имам семейството - жалкото е, че цяла България им гледа сеира, а не си пазят простащината за вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е забавна, но изпълнител като Орхан Мурад да пее такива цинизми е не дъното, ами под дъното..знам ли аз. Това семейство нещо е мръднало. Дъщеря му, ако сега прохожда в музиката, въпреки излагациите й, то той си е създал име през годините и някак си тая песен и клипът към нея, гледайки го как пее за п*тки, п*шки и т.н, му сриват образа напълно. А и няколко дена, след като се заговори за вулгарният клип на Сузанита, се появява вулгарна песен изпълнявана от баща й, че даже и с клип. Това ако не е обмисляно... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост е даже по-прехвален и от Златна рибка. А Глория няма нито една хитова песен, освен дуетът с Азис първия, който да се знае от хора, които не слушат чалга. Тъжно е, но поне е намерила своята публика и успява да я събере в концерт. Нещо каот Веселин Маринов, но не толкова успешно.

 

Голям хейт тук от хора, които се кефят на плейбек певици с лампи между краката.

Текстът е народно творчество, от типа на "Булка Петранка" и други такива весели песнички. Мелодията е много яка, малко напомня на "Луда крава" на Милко. Весела песен, да се събереш на маса с приятели и да си я пуснеш с кеф. Да не говорим, че отразява абсолютно точно действителността.

Не може всичко да е лъскаво и "изискано". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт тук от хора, които се кефят на плейбек певици с лампи между краката.

Текстът е народно творчество, от типа на "Булка Петранка" и други такива весели песнички. Мелодията е много яка, малко напомня на "Луда крава" на Милко. Весела песен, да се събереш на маса с приятели и да си я пуснеш с кеф. Да не говорим, че отразява абсолютно точно действителността.

Не може всичко да е лъскаво и "изискано". :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт тук от хора, които се кефят на плейбек певици с лампи между краката.

Текстът е народно творчество, от типа на "Булка Петранка" и други такива весели песнички. Мелодията е много яка, малко напомня на "Луда крава" на Милко. Весела песен, да се събереш на маса с приятели и да си я пуснеш с кеф. Да не говорим, че отразява абсолютно точно действителността.

Не може всичко да е лъскаво и "изискано". :mf_surrender:

Сериозно ли сравняваш уж голямо име като Орхан с комерс певица като Яница, която сама си се е определила като такава, признала си е, че прави песни в актуалната вълна и няма да е тя тази, които ще открие топлата вода? Не се усещаш как принизяваш Мурад още повече, опитвайки се да го защитиш. Обаче си пее на живо момичето по концерти, би трябвало поне да си пуснеш изпълненията й преди да се изказваш. Относно лампите - винаги е имало и ще има голотия и вулгарност не само в чалга клиповете, но и изобщо във всички комерсиални стилове музика. Просто това продава. Не разбрах какво общо изобщо имаше Яна с темата, но както и да е. Излишни напъни да защитиш "проект", в който се пее за пишки и путки. Не е нужно непременно всичко да е лъскаво, но пък и не е желателно да се изреждат в 1 текст всички цинизми за които са се сетили. Не знам и аз какво се обяснявам - не вярвах, че ще има някой, който да се застъпи за това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия семейно се извратиха. Майка и присъствала на сцените със "свирката", този пък за 2 минути изреди половината цинизми в родния език....

 

Това за предстоящия 24 май предполагам.... да си припомним още веднъж колко ни е цветен езика.

 

То такива песни има отдавна, не е за сефте , повечето сте чували "де*ба тоз симсон, той на мене, ще ми прави к*рвенски фасон", "айде ма райне,п*тка майне..", "по шосето се задават дъщеря и майка..." и т.н. , не е първия с подобна песен, но е първия за това десетилетие с подобна простащина.

 

Само, че годната не е 93-та.

 

Тия семейно се побъркаха, или това в подкрепа на Сузанита ли е , PR ход от страна на баща и ли е...

 

Хубаво, че щерка ти е млада к*рвентия, ама ти защо трябваше да си плюеш за 2 минути на творчество, градено с години?!

Както и да е, едно семейство си прави PR с цел да подкрепи невръстната им щерка за още PR . Участия я чакат, няма как. Така се изкарват пари в България.

 

Ама не се сърдете после, защото вие ги плюете, ама вие им ходите и на участията.

 

Общо взето цялата държава може да се опише с част от "текста" : "300 п*тки и мастии, сводници и парантии".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е народен, а е факт, че има доста вулгарни народни песни, дори Нелина изпя Пуйченца, но я цензурира. В случая, обаче, Орхан със сигурност търси скандала, с което неприяко ще помогне и на Суза. Представям си домашните им оперативки - "Къзъм, ти прави свирки, аз ще пея за путки!".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто НЕ! Има неща, които не трябва да се пеят от изпълнители като Орхан Мурат. Залязъл е и това е, има златни хитове, които може да си пее и ще го хранят доживот кому е нужна тази простотия? С това ли иска да го запомнят? Сузанита се излага, защото е малка и не разбира, иска да бъде забелязана, но на баща й какво му е оправданието просто не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...