Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Грешиш, чича ни е толкова нахален, че за Глория или Деса не би признал нито продажби, нито гласища, нито нищо. Те не са Мадони, друга е Мадоната в БГ :1000 (29):

 

и все пак - всички знаем, че най продаван си остава Слави Трифонов. Едва тогава Пайнерките могат да посегнат за техния дял. Слави е ненадминат. И малки и големи знаят песните му на изуст от преди 15-20 години. Не мисля, че която и да е чалгаджийка може да му се опре...

 

Е, Слави е друга писта. От жените в жанра няма спор коя е с най-много продадени албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм запозната с биографията му, но ми прави впечатление еуфорията, с която разказва за прихода на мадам Вескова, та реших, че и той има кяр от тая работа. :whistling:

 

Тя да е жива и здрава, да печели жената, но за къде и за кого ги трупа?

 

А иначе очаквам още топове с песни на леля и ще направя едно обобщение... :P

а последната ми любима нейна песен беше през 2012 - Остави ме. Да, имала е и други нелоши в периода 2012-2018, но нещо не им е достигало , за да ги въртя често

 

Ама от вчера не спирам да въртя този топ 8 :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

а последната ми любима нейна песен беше през 2012 - Остави ме. Да, имала е и други нелоши в периода 2012-2018, но нещо не им е достигало , за да ги въртя често

 

Ама от вчера не спирам да въртя този топ 8 :Vishenka_05:

"Ало, мамо"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Слави е друга писта. От жените в жанра няма спор коя е с най-много продадени албуми.

Щом дори и в нашата къща имахме видеоалбума Носталгия и касетките 100%ова жена и и по късно се сдобихме и със За добро или зло :1000 (29):

Всичко друго в музикалната секция вкъщи бяха албуми на Металика, Майкъл Джексън, Мадона, Рейнбоу, Дийп Пърпъл, Уайт Снейк, Селин Дион и т.н. :1000 (30):

Вероятно касетки са и присъствали във всяка втора къща. Пиратски или не.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема по-смешни и комични от "десовите" и Слави. Бе хора, като знаете, че имам бланките на Пайнер още от 2009 година къде сте тръгнали с жълта преса да пикаете срещу вятъра? :1000 (29): Хайде да направим най-бързото и лесно сравнение от бланките с участия на Пайнер, където колегата инженер Митко Трендафилов Димитров - Пайнера (същата специалност е завършил (ТММРМ), но във Варненския университет, а не като мен в Русенския) е оценил Кама и Деса. Чичо ви Фокс е инженер, даскал и ченге. Малко повечко май са ми дипломите, за да ме обсъждат обикновени измамници, разкрити пред цяла България от Нова ТВ.

 

Последният известен хонорар за участие на Камелия в Пайнер е 6000 лева без ДДС и е от 01.05.2014 година....

 

7716613p.jpg

 

Първият известен на Деса след завръщането и в Пайнер е 4500 без ДДС и много се забави с обявяването. Той е чак от 01.03.2016 година.....

 

9348185y.png

 

Виждате, че двете бланки са индентични и хонорарите в тях са сходни за този период, а разликата е само, че Кама я няма, а Деса е там. Предполагам, че след това сравнение би трябвало интелигентните хора да замълчат, но силно се съмнявам десовата гмеж да се кротне. Янева, това ги убива така, както нищо на света. Предполагам можеш да разбереш сега чак защо са така яростни, като заговорим за успеха в чалгата. Ами цифрите показват, че Кама винаги е била по-успешен изпълнител от Деса независимо от желанията на този или онзи. Няма драма, просто факти.

 

:clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ало, мамо"?

Ами има една лека фолклорна препратка, която ми попречи да я въртя често. Само като съм на такава вълна си пускам такива песни, а то е 5-6 пъти в годината. Тоест, да, добра песен е, но не е била сред много въртяните от мен.

 

Иначе за мен най добрата песен в България за майкта, която подкосява краката ми и все се сещам за маминка ми (лека и пръст), а не за майка ми, е - За тебе майко на Глория... Сигурно , защото до 6 годинки съм си бил повече на село при маминка и дедо :Vishenka_05:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, това ги убива така, както нищо на света. Предполагам можеш да разбереш сега чак защо са така яростни, като заговорим за успеха в чалгата. Ами цифрите показват, че Кама винаги е била по-успешен изпълнител от Деса независимо от желанията на този или онзи. Няма драма, просто факти.

 

:clap:

Да ти кажа честно, не знам защо толкова се влияеш от такива неща? Да, ок - индикатор са, но аз не мога да харесам един изпълнител, само защото изкарва пари и е богат.

И 300 лв. да стане хонорарът на леля ми Ваня, пак ще си я обичам. А Галин, примерно, даже 7000 да стигне за едно участие, никога не бих отишла, камо ли да си купя негов диск и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема по-смешни и комични от "десовите" и Слави. Бе хора, като знаете, че имам бланките на Пайнер още от 2009 година къде сте тръгнали с жълта преса да пикаете срещу вятъра? :1000 (29): Хайде да направим най-бързото и лесно сравнение от бланките с участия на Пайнер, където колегата инженер Митко Трендафилов Димитров - Пайнера (същата специалност е завършил (ТММРМ), но във Варненския университет, а не като мен в Русенския) е оценил Кама и Деса. Чичо ви Фокс е инженер, даскал и ченге. Малко повечко май са ми дипломите, за да ме обсъждат обикновени измамници, разкрити пред цяла България от Нова ТВ.

 

Последният известен хонорар за участие на Камелия в Пайнер е 6000 лева без ДДС и е от 01.05.2014 година....

 

7716613p.jpg

 

Първият известен на Деса след завръщането и в Пайнер е 4500 без ДДС и много се забави с обявяването. Той е чак от 01.03.2016 година.....

 

9348185y.png

 

Виждате, че двете бланки са индентични и хонорарите в тях са сходни за този период, а разликата е само, че Кама я няма, а Деса е там. Предполагам, че след това сравнение би трябвало интелигентните хора да замълчат, но силно се съмнявам десовата гмеж да се кротне. Янева, това ги убива така, както нищо на света. Предполагам можеш да разбереш сега чак защо са така яростни, като заговорим за успеха в чалгата. Ами цифрите показват, че Кама винаги е била по-успешен изпълнител от Деса независимо от желанията на този или онзи. Няма драма, просто факти.

 

:clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема по-смешни и комични от "десовите" и Слави. Бе хора, като знаете, че имам бланките на Пайнер още от 2009 година къде сте тръгнали с жълта преса да пикаете срещу вятъра? :1000 (29): Хайде да направим най-бързото и лесно сравнение от бланките с участия на Пайнер, където колегата инженер Митко Трендафилов Димитров - Пайнера (същата специалност е завършил (ТММРМ), но във Варненския университет, а не като мен в Русенския) е оценил Кама и Деса. Чичо ви Фокс е инженер, даскал и ченге. Малко повечко май са ми дипломите, за да ме обсъждат обикновени измамници, разкрити пред цяла България от Нова ТВ.

 

 

 

:clap:

 

Ама това го имаме всички... Щеше да доказваш хонорара и към днешна дата, както и трицифрените и хонорари от риалитита. За тях чакаме. Ама май ще има да си почакаме :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами има една лека фолклорна препратка, която ми попречи да я въртя често. Само като съм на такава вълна си пускам такива песни, а то е 5-6 пъти в годината. Тоест, да, добра песен е, но не е била сред много въртяните от мен.

 

 

:girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичо откачи... Чиче, дай да видиме сканове на дипломите ти. Не вярваме :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

 

 

Обаче като и слушам старите песни, направо настръхвам, капачките на колената ми омекват... А като и пусна нещата от последните 5-6 години, ми иде да и прасна един шЪмар :gun_bandana:

Сякаш са две различни личности и певици, които дори нямат допирна точка... :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях потресен от тези снимки. Дойдоха ми пошли. Тогава бях и на 16-17 години, приемах я като ангелче.

 

Ама верно какво виме извади :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях потресен от тези снимки. Дойдоха ми пошли. Тогава бях и на 16-17 години, приемах я като ангелче.

 

Ама верно какво виме извади :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да,уж са стари пък на мен ми излиза като нова новина в Хром. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,уж са стари пък на мен ми излиза като нова новина в Хром. :girl_witch:

И Е нова новина. :1000 (29): Или поне нова статия.

Жълтите медии вече се чудят каква нова сензация да направят с нея и затова тръгнаха да вадят материали от преди 10 години. :1000 (29): Актуално и интересно име... какво повече можем да кажем... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Е нова новина. :1000 (29): Или поне нова статия.

Жълтите медии вече се чудят каква нова сензация да направят с нея и затова тръгнаха да вадят материали от преди 10 години. :1000 (29): Актуално и интересно име... какво повече можем да кажем... :Vishenka_05:

Дам,абсолютна топ кралица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината е 2018. Деси Слава за последните 3 години има поне 5-6 стабилни хита, успя да пребори Анелия, Галена и Янева за "Хит на годината" в Signal и да направи хитове от балади, спечели Биг брадър ол старс, стигна финал в Капките.

Фокси, от къде тази наглост да принизяваш всичко това за сметка на единия хит на Камелия от години и менторството в Гласът? На базата на някакви цифри, за които няма доказателства. Деси Слава към момента е в пъти по-добра позиция от Камелия. Това е видимо от всички. Изпълнителите не са само приходи.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,уж са стари пък на мен ми излиза като нова новина в Хром. :girl_witch:

Aми те новинарските сайтове през 3-4 години си и ги пускат. Ако некой не е видял, да види :1000 (29):

 

Иначе и Деса имаше сесия за Плейбой, но не гола. Уникални кадри. Направо ги преби 2003 всичките дето се имаха за секс символи тогава...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aми те новинарските сайтове през 3-4 години си и ги пускат. Ако некой не е видял, да види :1000 (29):

 

Иначе и Деса имаше сесия за Плейбой, но не гола. Уникални кадри. Направо ги преби 2003 всичките дето се имаха за секс символи тогава...

Следващият път без звездички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината е 2018. Деси Слава за последните 3 години има поне 5-6 стабилни хита, успя да пребори Анелия, Галена и Янева за "Хит на годината" в Signal и да направи хитове от балади, спечели Биг брадър ол старс, стигна финал в Капките.

Фокси, от къде тази наглост да принизяваш всичко това за сметка на единия хит на Камелия от години и менторството в Гласът? На базата на някакви цифри, за които няма доказателства. Деси Слава към момента е в пъти по-добра позиция от Камелия. Това е видимо от всички. Изпълнителите не са само приходи.

Той това не го възприема за наглост, няма и да го възприеме. Много добре знае как стоят нещата и на база на това изцежда каквото е възможно от реалните позиции на Камелия и ги допълва с лъжи, за да я изкара Най за всички времена, не само в сравнение с Десислава. Което е жалко, защото неведнъж се е показвал и като човек с логика и дори е твърдял неща, които в последствие са се оказвали истина. Трябва да премахне лъжите от постовете си и може да го приемат малко по-насериозно, както съм го приемал аз в някои моменти и дори съм го казвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...