Jump to content



Най-продаваните албуми и изпълнители във фолка


Кой изпълнител с най-продавана дискография?  

59 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Има спор, той е ясен и много, много позорен за Преслава. Ако се изнесат данните от оборотите и процентите за фирмата ще се види как Преслава по примера на Ивана проституира вербално, като продава (отстъпва, заменя) голяма част доходите си, за награди и кариера. Все пак тя не е особено впечатляваща като жена, за да се потвърдят легендите за просперитета в Пайнер, а именно, да има сексуални мераци към нея някой на сериозни позиции от фирмата, както към Деса едно време.

Истината е, че Митко Пайнера го интересува бизнеса и парите, които му носи. От бизнес гледна точка, той си е перфектен, защото през годините е успявал да използва своя "персонал" по начин, по който хем "персонала" да е доволен (награди от шефа, известност, популярност, предавания, бутане в класации), хем остават много пари за "шефа". Лошото е, че в тази алчност се загубиха истинските неща и музиката, бълвана от компанията му, стана само комерсиална с цел да носи още повече пари, обаче нещата се изтъркаха прекалено много и в момента не могат и 1000 пичлемета да излъжат, за да ходят да им гледат цирка.

 

И в крайна сметка, актуалните имена уж са голяма работа, накрая Веселин Маринов ги пръска по продажби. Кой е великия и умния!? Със сигурност Веселин Маринов няма и 20% от наградите на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има спор, той е ясен и много, много позорен за Преслава. Ако се изнесат данните от оборотите и процентите за фирмата ще се види как Преслава по примера на Ивана проституира вербално, като продава (отстъпва, заменя) голяма част доходите си, за награди и кариера. Все пак тя не е особено впечатляваща като жена, за да се потвърдят легендите за просперитета в Пайнер, а именно, да има сексуални мераци към нея някой на сериозни позиции от фирмата, както към Деса едно време.

Фокси, мен като краен потребител и слушател на тази музика, не ме бърка по колко процента дават изпълнителите на фирмата. Не ме интересува.

Работи ли Преслава на макс през тея 14 години? Работи. Актуална, търсена и канена е по клубовете. Ако се изнесат данни от оборотите на фирмата съм сигурен, че Преслава ще е певицата с най-много участия. Тоест най-много пари е изкарала и внесла във фирмата. ИЗРАБОТИЛА. И то с доста висок хонорар. Това я прави и най-успешната.

Бачкала е и е направила кариера. Не е ли така?

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си съгласен, кажи ти как определяме коя е най-успешната? В България албуми не се купуват отдавна. Класации няма. Наградите са нагласени. Как да определим? Според мен участията са най-големият критерии...

Имаш хитове - актуален си - търсят те - имаш участия - успешен си.

Когато това продължава години наред - оставаш в музикалната история като един успешен изпълнител.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една анкета има само 20 опции, а аз не исках да правя две от един вид, защото втората пък нямаше как да запълня, затова втората е за обявените за златни албуми.

Но сега се сещам, че освен Сашка съм пропуснал наистина Екстра Нина, Цветелина и Руси Русев. Последният със сигурност не говори нищо на най-малките, но другите знаят. Доколкото знам, "Когато ги хванеме" е един от най-продаваните в жанра, там май беше "На Бургаската гара".

А Цветелина има бомбастични тиражи на първите си три албума, особено на "Здраве да е". Чувал съм бая сериозни цифри, но не смея да пиша, защото нямаме реални доказателства. Ако има как, да включим и тези изпълнители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...