Jump to content


Липсва ли ви Елена Паришева?


Липасва ли ви Елена Паришева?  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Попринцип да, защото имам адски любими песни на Елена като "Първата-последната", "Тук и сега" - с Живко, "Пия за тебе" - с Преслава, "Достатъчно", "Под прикритие", "Не ме лъжи", "Безумна лудост", "Къса памет", "Не пускай", "Нямаш право на любов" и някои нереализирани като "Стой на място", "Ако ти стига", "Огнена стихия", "За миг наслада", "Която".... пък и клиповете й бяха на доста добро ниво, актьорска игра пред камера... Все пак по-добре така и с тези песни, които е оставила отколкото да се излага с някакви нови и еднотипни неща. Хората харесват повечето от тия песни и със сигурност си спомнят поне някои.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече поп-фолк не слушам, какво да ми липсва.

Иначе пак не - не ми липсва, тя сама не си липсва, че на мен да ми е същото. Видя х*й и избяга, да не стане след някоя друга година да "запее" пак , фалирала и с лапе.

Рени и тя ги правеше тия сметки за чужбина , ама...

 

Само, че след като музиката не ти е в кръвта и не си истински музикант (било то и да имаш глас), и някакво си футболистче, което е било с най-малко още 3 твои колежки, и си хващаш пътя с него за в на майка си... е какво да коментираме тук? Жена гони х*й, евентуално с пари.

 

Не сме видели и чули тоя филм ли?!

 

Не ми липсва, имаше готини песни, остави неоспорими хитове за гърба си. Но виж, пред х*я всяка жена кляка. И в двата смисъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми липсва, имаше готини песни, остави неоспорими хитове за гърба си. Но виж, пред х*я всяка жена кляка. И в двата смисъла.

Е, чак всяка. Виж, че някои си продължават и след хуя :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече поп-фолк не слушам, какво да ми липсва.

Иначе пак не - не ми липсва, тя сама не си липсва, че на мен да ми е същото. Видя х*й и избяга, да не стане след някоя друга година да "запее" пак , фалирала и с лапе.

Рени и тя ги правеше тия сметки за чужбина , ама...

 

Само, че след като музиката не ти е в кръвта и не си истински музикант (било то и да имаш глас), и някакво си футболистче, което е било с най-малко още 3 твои колежки, и си хващаш пътя с него за в на майка си... е какво да коментираме тук? Жена гони х*й, евентуално с пари.

 

Не сме видели и чули тоя филм ли?!

 

Не ми липсва, имаше готини песни, остави неоспорими хитове за гърба си. Но виж, пред х*я всяка жена кляка. И в двата смисъла.

Подкрепям

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не! Няма нужда от тази долна селска интригантка :mf_surrender: Първо с триста зора успя да отмъкне Велислав, който правеше песни основно за Преслава, даже да му влезе в леглото, само и само хитовете да са за нея. След това се сприятели и със самата Преслава и я научи да лицемерничи и интригантства, до такава степен, че дори трио БИК бягат от нея с 200. Най-накрая постигна целта си и си намери мъж с пари и заряза всичко. Сега нека си стои вкъщи буквално под ключ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не! Няма нужда от тази долна селска интригантка :mf_surrender: Първо с триста зора успя да отмъкне Велислав, който правеше песни основно за Преслава, даже да му влезе в леглото, само и само хитовете да са за нея. След това се сприятели и със самата Преслава и я научи да лицемерничи и интригантства, до такава степен, че дори трио БИК бягат от нея с 200. Най-накрая постигна целта си и си намери мъж с пари и заряза всичко. Сега нека си стои вкъщи буквално под ключ.

Така се прави! Бизнесът в България не е за МОНАХИНИ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам голяма драма. Тя тая жена има-няма 5 години стаж. С кое по-точно да ни залипсва?? 2 хита и няколко хубави песни не те правят значим изпълнител ! #Дасезнае

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не! Няма нужда от тази долна селска интригантка :mf_surrender: Първо с триста зора успя да отмъкне Велислав, който правеше песни основно за Преслава, даже да му влезе в леглото, само и само хитовете да са за нея. След това се сприятели и със самата Преслава и я научи да лицемерничи и интригантства, до такава степен, че дори трио БИК бягат от нея с 200. Най-накрая постигна целта си и си намери мъж с пари и заряза всичко. Сега нека си стои вкъщи буквално под ключ.

Това сега вярно ли е ? :D

Преса трябва да е много тъпа значи. Но и тя си е голяма интригантка, надушили са се миндилите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето хитовете на Елена не са един и два, и когато напускаше беше най-харесваната от аудиторията след Преслава, разбира се.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че ако се завърне отново би се наредила до топ имената в каталога на Пайнер

Недей така, че ако се върне пак ще бъде по-харесвана от Галена, както беше през 2009,2008 и 2010-та. Ще има пак масово рязане на вени тук. По-добре да си гледа децата, без това и чалгата за чеп за зеле не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...