Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не, каза "Ааа на тая песен и аз бих си тръгнала .. отивам си" и се изхили на бездарието на Галош :3fdb8960598fa63e:

 

Да, точно така беше! :1000 (29): Майко мила, Галена с над 10 скъпи клипа, Преслава с нула - печели Певица на годината, Галена се качва на сцената да я подкрепя, а Преса й се подиграва, че не може да пее. Е, няма такъв филм!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно така беше! :1000 (29): Майко мила, Галена с над 10 скъпи клипа, Преслава с нула - печели Певица на годината, Галена се качва на сцената да я покрепя, а Преса й се подиграва, че не може да пее. Е, няма такъв филм!!!

Преси след наградите извади скъп клип:

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, тези евтинажни бутафори, не ги броя за концерти, тогава за истинскиТЕ концерти като тези на Рени и Гло какво да кажем?! Да не говорим за тези на Слави, Цеце и прочие. Анелия е като хлебарка пред тях. :3fdb8960598fa63e:

 

Дали ги броиш или не, не е от значение, то е ясно, че няма как да се сравняват с тези на Слави, Цеца и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ги броиш или не, не е от значение, то е ясно, че няма как да се сравняват с тези на Слави, Цеца и компания.

Или с тези на Гло и Рени.

Разбира се, че не е от значение, защото вече никой не се сеща за тези "концертни мероприятия", въпреки че на последното избърса пода на бившия Найт Флайт с бельото си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или с тези на Гло и Рени.

Разбира се, че не е от значение, защото вече никой не се сеща за тези "концертни мероприятия", въпреки че на последното избърса пода на бившия Найт Флайт с бельото си. :3fdb8960598fa63e:

 

То и тези на Глория никой не ги помни, за Рени да не говорим. На Рени дори песните никой извън този форум не ги помни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и тези на Глория никой не ги помни, за Рени да не говорим. На Рени дори песните никой извън този форум не ги помни. :3fdb8960598fa63e:

Помнят се, помнят се, щом Глория и Рени могат да напълнят зала 1 на НДК с капацитет 3 380 места БЕЗ ПОКАНИ, а Анелия - зала 3 на НДК с 1200 места С ПОКАНИ. Анелия дали някога ще преживее фурора, който Гло и Рени правеха - едвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Преслава, има ли свирки?

- Да, има много работа!

 

ВЕЛИКО!!! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

2:20

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помнят се, помнят се, щом Глория и Рени могат да напълнят зала 1 на НДК с капацитет 3 380 места БЕЗ ПОКАНИ, а Анелия - зала 3 на НДК с 1200 места С ПОКАНИ. Анелия дали някога ще преживее фурора, който Гло и Рени правеха - едвали.

Пускала е и правостоящи, 1000 май, дори имало и невлезли. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускала е и правостоящи, 1000 май, дори имало и невлезли. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, знам. Рени държи рекорда за най-много правостоящи на концерт в зала 1 на НДК - 1345 човека. И рекорд за най-много невлезли - 708.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам. Рени държи рекорда за най-много правостоящи на коцерт в зала 1 на НДК - 1345 човека. И рекорд за най-много невлезли - 708.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам. Рени държи рекорда за най-много правостоящи на концерт в зала 1 на НДК - 1345 човека. И рекорд за най-много невлезли - 708.

:roll1: Рекордьорката Рени и в ГинесТ ще влиза скоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Въобще не е вярно, че концертите на Глория не се помнят. За този на Рени не съм чула някой да го помни.. Аз от темата разбрах за нейния концерт в НДК.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Рекордьорката Рени и в ГинесТ ще влиза скоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Въобще не е вярно, че концертите на Глория не се помнят. За този на Рени не съм чула някой да го помни.. Аз от темата разбрах за нейния концерт в НДК.

Кой на Рени в НДК визираш - този от 2000-ната, този от 2002-ра или този от 2008-ма? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...