Jump to content



Гери-Никол - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гери-Никол е най-неталантливия и антипатичен участник в шоуто.Вместо да злобее и да завижда на останалите нека положи малко труд и да докаже,че може(ако може).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо пуска толкова рядко песни? По една на година си е направо минимум, пък и тя не си мисли че тая слава ще трае вечно? Трябва поне 2-3 песни.

Интересно наистина... твърде рано е да я хваща мързела. Според мен много си повярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевадно се взе за голяма работа, но хората са казали: "Който лети високо пада ниско.". Ако следващата й песен е флоп и я хване мързела, ще угасне точно както и блесна. Няма нищо вечно и сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пуска песни често,защото не иска да се изтърка бързо.Последната й песен е тотален хит,а Азис като имаше Хабиби не пусна нова песен 2 години😀 Според мен ако пусне силна песен скоро и с инерцията от капките нищо чудно да е първият български изпълнил с 1 милион за 24 часа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевадно се взе за голяма работа, но хората са казали: "Който лети високо пада ниско.". Ако следващата й песен е флоп и я хване мързела, ще угасне точно както и блесна. Няма нищо вечно и сигурно.

То се вижда и в капките как се държи. Забелязвам че показва доста голямо самочувствие, попринцип много лесно се залязва, славата не е вечна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Уникална е Гери Никол. Намирам я дори за твърде скромна и земна за това, което е постигнала. Нямам търпение да мачка копието си Тита за пореден път. Талантлива, чаровна, различна. Не случайно звезди като Галена искат да са като не

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще си излезе точно за лятото, както излезе и миналата година. Не виждам лошо. Ако бълва на 3 месеца по-готино ли ще е ? Това е правилния ход. Песента с Килата не просто още има живот, ами буквално е всяка вечер по клубовете и това лято ще е отново от най-пусканите. Самият аз още я слушам.

Много правилно е преценила, че на една хитова песен и трябва живот, а не да бързаш да извадиш нейно копие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще си излезе точно за лятото, както излезе и миналата година. Не виждам лошо. Ако бълва на 3 месеца по-готино ли ще е ? Това е правилния ход. Песента с Килата не просто още има живот, ами буквално е всяка вечер по клубовете и това лято ще е отново от най-пусканите. Самият аз още я слушам.

Много правилно е преценила, че на една хитова песен и трябва живот, а не да бързаш да извадиш нейно копие.

Веднъж на 5 пъти съм съгласен с теб.

Най големия хит за изминалата година е Направо ги убивам. 170 000 лайка и 36 милиона гледания са най голямото постижение на бг изпълнител в тубата. Защо да се мъчи през 3 месеца и да втръсне бързо като чалгаджийките като може да си позволи такава пауза.

 

 

Филма и някой гледа ли го. Уникална сладурана ми е.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филма и някой гледа ли го. Уникална сладурана ми е.

Не бих дал и стотинка за третокласното ни кино с едни и същи актьори във всеки филм. Ще изчакам да се излъчи по бТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добър, заслужава си да се гледа. Определено и на нея, и на Бербатов им се отдава. :3fdb8960598fa63e:

Кой Бербатов? Футболиста ли?

 

Ще отида да го гледам тези дни още. Гери Никол заслужава.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Никога не съм я харесвал и никога няма да я харесам.Абсолютно противно ми е всичко в нея.Най-гадното,че я бутат навсякъде и не се диша чак!
Кой и къде я бута?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички и на всякъде.То са радия,то са медиите и т.н.Ако пръд*е с извинение ,задължително ще се пише и чуе навсякъде.

Никой не я бута. Даже напротив - след като приключиха професионалните й взаимоотношения с Криско, се опитваха да я прецакат по всякакъв начин. Е, не успяха.

Както тя сама каза : "Аз съм над закона в музикалния бизнес в България".

От никой не й зависи кариерата, сама си движи нещата, не се съобразява с никой, успя да си създаде и изгради характерен образ и стил и е най-успешната. Харесва ли ви или не, нея не я еб*. Факт. И без продуцент успя да се изкачи до върха на бг музиката. Нормално е медиите да й обръщат внимание. Тя си го извоюва.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е медиите да й обръщат внимание. Тя си го извоюва.

Разбира се, баща й плаща по 20-25 хиляди на месец на канал за да я излъчват. Финансово симпатична им е, иначе не биха рискували да дразнят Саня, която не я понася и ако реши може да ги фалира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, баща й плаща по 20-25 хиляди на месец на канал за да я излъчват. Финансово симпатична им е, иначе не биха рискували да дразнят Саня, която не я понася и ако реши може да ги фалира.
Или Гери с тези пари досега отдавна да беше фалирала Саня. Не си мислете, че всичко става с пари само. В фолка наливат ли наливат пари, а накрая най-неплащащата изпъква
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...