Jump to content



Препоръчани коментари

преди 16 минути, i810 каза:

Каквото и да е, вече наистина с този фолклор освен старите хора и тези в предпенсионна възраст, няма кой да я слуша. Стана си певица за съборите на селата. В Лондон, както и да са я приели хората, все тая. Младите вече не си спомнят, че има такава певица, за съжаление. Хубаво би било да си погледне малко и поп-фолк кариерата, да заложи ако трябва на нови композитори, да дръпне малко напред и там, защото нацяло ще я забравят, че съществува. 

Да ти кажа, в Лондон повечето хора бяха млади или на средна възраст, така че не знам как реши, че само хора в пред пенсионна възраст я слушат. Бил си на нейно участие скоро ли? Я разкажи впечатления. Или говориш на изуст без да си бил на концерт на Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, GSA каза:

Да ти кажа, в Лондон повечето хора бяха млади или на средна възраст, така че не знам как реши, че само хора в пред пенсионна възраст я слушат. Бил си на нейно участие скоро ли? Я разкажи впечатления. Или говориш на изуст без да си бил на концерт на Райна?

Не само, че съм билА, на нейни участия, но и се познаваме.... :D С Райна имам толкова много преживявания и емоции през годините, но това е друга тема... Не искам да говоря за тези неща, защото нито е мястото, нито времето да го правя...Пък и не одобрявам парадирането с подобни познанства и приятелства....За кой ли път ще го повторя, аз не съм хейтър, а говоря за реалността през призмата на повечето мои приятели, познати и т.н. Обобщавам едно всеобщо мнение, което за жалост често е следното - тази пее ли още, има точно три фена и т.н. Не ми е приятно да слушам всичко това, но.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , i810 каза:

Не само, че съм билА, на нейни участия, но и се познаваме.... :D С Райна имам толкова много преживявания и емоции през годините, но това е друга тема... Не искам да говоря за тези неща, защото нито е мястото, нито времето да го правя...Пък и не одобрявам парадирането с подобни познанства и приятелства....За кой ли път ще го повторя, аз не съм хейтър, а говоря за реалността през призмата на повечето мои приятели, познати и т.н. Обобщавам едно всеобщо мнение, което за жалост често е следното - тази пее ли още, има точно три фена и т.н. Не ми е приятно да слушам всичко това, но.... 

Разбирам те напълно. Такива мнения и аз съм чувал разбира се, но по принцип мнението е такова за всички , които не са Галена, Преслава и другите т.нар. “топ” имена, за съжаление, които има кой да ги бута и да промива мозъци, че освен тях, други не съществуват. 
Аз винаги съм харесвал Райна, именно защото е различна и като продукция, и като човек, и като морални ценности. Въпрос на вкус разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Разбирам те напълно. Такива мнения и аз съм чувал разбира се, но по принцип мнението е такова за всички , които не са Галена, Преслава и другите т.нар. “топ” имена, за съжаление, които има кой да ги бута и да промива мозъци, че освен тях, други не съществуват. 
Аз винаги съм харесвал Райна, именно защото е различна и като продукция, и като човек, и като морални ценности. Въпрос на вкус разбира се.

При цялата тази нейна упоритост и инат, чак ме хваща яд, че остави поп-фолка и се заби изцяло във фолклора. На всичкото отгоре, влага ресурс в клипиране на целите си албуми с фолклор... Толкова отдадена се чувства в това си поприще, за разлика от поп-фолка. Нормално е в Лондон да и се радват. Хората там са зажаднели за нашата музика и дори да отиде най-слабо популярната певица, пак ще се кефят. Това не е мерило за успех. Толкова без желание пуска някоя друга песен за любителите на друг тип музика, освен фолклора, че вече никой не обръща внимание на онова, което прави в тази посока. Иска се постоянство, а на нея и липсва такова. Хубава мацка, с дълги крака, секси излъчване, а не използва това, за да мачка в чалгата както подобава. Да създаде някоя ритмична песен, за да си спомнят, че я има, да му се невиди. Не означава да пее простотии... Може и да е нещо закачливо, без да е просташко и вулгарно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.03.2023 г. от 14:41, i810 каза:

При цялата тази нейна упоритост и инат, чак ме хваща яд, че остави поп-фолка и се заби изцяло във фолклора. На всичкото отгоре, влага ресурс в клипиране на целите си албуми с фолклор... Толкова отдадена се чувства в това си поприще, за разлика от поп-фолка. Нормално е в Лондон да и се радват. Хората там са зажаднели за нашата музика и дори да отиде най-слабо популярната певица, пак ще се кефят. Това не е мерило за успех. Толкова без желание пуска някоя друга песен за любителите на друг тип музика, освен фолклора, че вече никой не обръща внимание на онова, което прави в тази посока. Иска се постоянство, а на нея и липсва такова. Хубава мацка, с дълги крака, секси излъчване, а не използва това, за да мачка в чалгата както подобава. Да създаде някоя ритмична песен, за да си спомнят, че я има, да му се невиди. Не означава да пее простотии... Може и да е нещо закачливо, без да е просташко и вулгарно. 

Видя ли последния и пост в инстаграм с къдравата коса? Как ти се струва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, GSA каза:

Видя ли последния и пост в инстаграм с къдравата коса? Как ти се струва?

Как да ми се струва? Райна си е красива жена...Но това е реклама за храна... Не става дума за нов поп-фолк проект, примерно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, i810 каза:

Как да ми се струва? Райна си е красива жена...Но това е реклама за храна... Не става дума за нов поп-фолк проект, примерно... 

Виж кой е тагнала де. Гримьорката за клипове и тези с плитките. Едва ли е платила толкова пара за една реклама на храна. Това е между другото. До дни ще разберем. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

Виж кой е тагнала де. Гримьорката за клипове и тези с плитките. Едва ли е платила толкова пара за една реклама на храна. Това е между другото. До дни ще разберем. :) 

Вярно... Май се очертава нова песен за такива като мен... :D Ако това ще бъде визията към клипа - одобрявам... Изглежда страхотно... Дано да заложи на някоя динамична, закачлива песен, в която да не кълне бившите... Такъв тип тематика толкова ми е омръзнала, но повечето само за това пеят. :D Надявам се да е нещо свежо с летен привкус. ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен от Райна? Чудесно! Стига с тези дълги паузи, време е за нещо ново. И аз искам някаква бърза и ненатоварваща песен

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 1 час , Stela каза:

@GSA Тези снимки от клипа на новата песен ли са? Доста са цветни, значи да очакваме нещо свежо и пролетно от тея. Само не ми се иска да е кючек. 

Не мисля, че ще е кючек, въпреки че болшинството искат именно такава песен от нея. Голяма цигания, обаче, не очаквам. По-скоро ми се струва нещо в стил “Зле те чувам”. Дано тази седмица излезе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Едно достойно за Оскар изпълнение на Райна - По-добре. По-добре няма как да бъде!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее По-добре на Райна

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Едно достойно за Оскар изпълнение на Райна - По-добре. По-добре няма как да бъде!

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее По-добре на Райна

 

Няма ли го в YouTube, че не ми го отваря?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Няма ли го в YouTube, че не ми го отваря?

 

Заглушили са всичко в youtube :D Само във vbox7 са останали всички изпълнения. Някой трябва да се погрижи и да ги качи отново. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 46 минути, DevilWish каза:

Кога излиза? Нямам търпение. Автори?

Нямам такава информация, но предполагам другата седмица, че и тази, след като Райна вече го обявява. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...